Komentari na vest

Musa ne igra protiv Srbije

Predrag Blagojevic

pre 30 minuta

Napornu sezonu Je imao u dubaiju
d

djuka2025

pre 31 minuta

i sa musom bi sugurno namucili ovakav sastav srbije... kao da je bitno

Petrući

pre oko 1 sat

Strašno dobar igrač

Slavko Ćosić

pre oko 1 sat

Baš šteta što ne može Musa da igra , ipak je kvalitet

Aleksandar Dilparic

pre oko 1 sat

Musa dobar igrac postao

Valent

pre oko 1 sat

Uplasio se Srbije najverovatnije

kiki044

pre oko 1 sat

Povreda ga je udaljila od meca sigurno

Aleks2001

pre oko 1 sat

Steta ali pocreda ga sprecava sta ces

Mita

pre oko 1 sat

Uplasio se Srbije najverovatnije
g

gnrslash

pre oko 2 sata

Steta, ali svakako ne bi im mnogo pokogao u Beogradu, tu imamo laganu pobedu

Aki Grk

pre oko 2 sata

Steta, ozbiljan igrac, mogao je vise i u nba

Mozzart Nalog

pre oko 2 sata

hahahaha da se ne povredi slucajno

Benny Ben

pre oko 2 sata

Jos se nismo plašili Muse Kesedzije...

Popokatlpetl

pre oko 2 sata

Dobro da nisu ligamenti,tek onda bi ga cekala duga pauza

FC RED STAR

pre oko 2 sata

Dobro je...Strašan igrač

kolekole57

pre oko 2 sata

Cesto eskivira repku u poslednje vreme
Z

Zek Ledej

pre oko 2 sata

"Repka" 🫂... Sačuvaj Bože

Petar Kocevic

pre oko 2 sata

musa srbineeeeee
M

Matija7

pre oko 2 sata

I da igra musa isto bi bilo pobedila bi Srbija

KuukYY

pre oko 2 sata

nas brat srbin tjt
K

Kuki2121

pre oko 2 sata

bravo musaaaaaaa

SKIZ

pre oko 2 sata

Треба +50 да буде за нас, онако, из гаса.