Komentari na vest

Musa ne igra protiv Srbije

G

Gone

pre 4 dana

i da igra rezultat bi bio isti

stefan nikolic

pre 4 dana

i da igra isto bi mu bilo

Brutal92

pre 4 dana

И да игра исто му дође

mozzart-gost

pre 4 dana

Šteta za Musu. Biće bolje sledeći put.

ivanasud

pre 4 dana

Uplasio se video je da je stigao Jokic

jovan1111

pre 4 dana

Ma nece da se bruka protiv Srbije

Meda74

pre 4 dana

Sad Bosanci tek nemaju nikakve šanse protiv nas

Sale Milosavljevic

pre 4 dana

Veliko hendikep za Bosance.

Nemanja Dimitrijevic

pre 4 dana

Jedan je dzanan musa
P

Predikat

pre 4 dana

bice laganih 20 razlike a mozda cak i jace
z

zorz74

pre 4 dana

Brz oporavak majstore, odličan košarkaš

bgdbgd

pre 4 dana

Sa Musom i bez njega totalno drugacija ekipa

Nemanja Dimitrijevic

pre 4 dana

Ajde u partizan brate moj !

nenanena2

pre 4 dana

Biće nam mnogo lakše protiv BiH bez Muse
v

veljkonii

pre 4 dana

dzanan musa nije cusa
N

Nikola2

pre 4 dana

Sreca za nas, Musa opasan igrac

KrisLass

pre 4 dana

Nama ne bi pomoglo ni da samo golman stoji na golu
M

Maler

pre 4 dana

Komsije nabiti 50 razlike zbog doceka u Sarajevu u prvoj utakmici i naravno uzvratiti istom merom, svakom po zasluzi
g

goksi63

pre 4 dana

Uf sad nam je bas laknulo velika je opasnost musa haha
k

kikica1971

pre 4 dana

Lebron James da igra sa Jokicem i ekipom bi ih dobili kakav bre musa
R

RS Rs

pre 4 dana

Zasto bi Lebron igrao za Srbiju?

Predrag Blagojevic

pre 4 dana

Napornu sezonu Je imao u dubaiju
d

djuka2025

pre 4 dana

i sa musom bi sugurno namucili ovakav sastav srbije... kao da je bitno

Petrući

pre 4 dana

Strašno dobar igrač

Slavko Ćosić

pre 4 dana

Baš šteta što ne može Musa da igra , ipak je kvalitet

Aleksandar Dilparic

pre 4 dana

Musa dobar igrac postao

Valent

pre 4 dana

Uplasio se Srbije najverovatnije

kiki044

pre 4 dana

Povreda ga je udaljila od meca sigurno

Aleks2001

pre 4 dana

Steta ali pocreda ga sprecava sta ces

Mita

pre 4 dana

Uplasio se Srbije najverovatnije
g

gnrslash

pre 4 dana

Steta, ali svakako ne bi im mnogo pokogao u Beogradu, tu imamo laganu pobedu

Aki Grk

pre 4 dana

Steta, ozbiljan igrac, mogao je vise i u nba

Mozzart Nalog

pre 4 dana

hahahaha da se ne povredi slucajno

Benny Ben

pre 4 dana

Jos se nismo plašili Muse Kesedzije...

Popokatlpetl

pre 4 dana

Dobro da nisu ligamenti,tek onda bi ga cekala duga pauza

FC RED STAR

pre 4 dana

Dobro je...Strašan igrač

kolekole57

pre 4 dana

Cesto eskivira repku u poslednje vreme
Z

Zek Ledej

pre 4 dana

"Repka" 🫂... Sačuvaj Bože

Petar Kocevic

pre 4 dana

musa srbineeeeee
M

Matija7

pre 4 dana

I da igra musa isto bi bilo pobedila bi Srbija

KuukYY

pre 4 dana

nas brat srbin tjt
K

Kuki2121

pre 4 dana

bravo musaaaaaaa

SKIZ

pre 4 dana

Треба +50 да буде за нас, онако, из гаса.