Komentari na vest
Možda je Barcokas antipatičan lik, ali zna da podigne formu i postane prvi favorit Evrolige
p
pujaduba20
pre 2 meseca
Odlican trener je Barcokas, ne znam koji je razlog za njegovo omalovazavanje
r
rikoset27
pre 2 meseca
Svake godine isto sa Olijem i na kraju ništa od trofeja...f4 je skoro pa siguran, osim ako se ne susretnu sa najljućim rivalom, tad bi već bili u problemu
Mozzakomentator
pre 2 meseca
ipak ce Olimpijakos osvojiti
u
unitedforce8787
pre 2 meseca
da.. kadimas tim koji pozelis.. iroster od 17 jednakih kosarkasa .. vezenkova dorsija i koga oces jos... klupa prejaka.. eto je ono sto treba i zvezdi i partizanu... 1 , 2 top igraca ubice.. skoreri.. aostali evro igraci istog kvaliteta. da imas 10 igraca topako oces nesto jace... inece oli osvojiti.. pomeni neko drugi tu uskace iz senke... mozda real ili cak hapoel
323E
Aleksandar Dilparic
pre 2 meseca
Svi demonstriraju klasu ali ne za srbiju
P
Predrag Petrovic
pre 2 meseca
oavaja olimpiakos po svemu vidjenom
Par Tizan
pre 2 meseca
Dobar trener samo nama ne valja
Miki Milikic
pre 2 meseca
prvaci evrope, nema dileme
mladen misic
pre 2 meseca
osvaja Olimpijskos
D
Dajvak
pre 2 meseca
Ako se ne varam - u istoriji ovog evroligaškog formata tim koji je bio prvi u regularnom dijelu sezone NIKAD nije osvojio trofej na kraju te sezone.
d
de gollk
pre 2 meseca
da.. kadimas tim koji pozelis.. iroster od 17 jednakih kosarkasa
.. vezenkova dorsija i koga oces jos... klupa prejaka.. eto je ono sto treba i zvezdi i partizanu... 1 , 2 top igraca ubice.. skoreri.. aostali evro igraci istog kvaliteta. da imas 10 igraca topako oces nesto jace... inece oli osvojiti.. pomeni neko drugi tu uskace iz senke... mozda real ili cak hapoel
V
Velinovzeljko
pre 2 meseca
Olimpijakos prejak ove sezone
f
fifiPT1993
pre 2 meseca
Ima Barcokas odredjene kvalitete kosarkaske, vise deluje da je kao covek izgubljen slucaj
k
kurence
pre 2 meseca
Isuhace ga na fajnal foru, nije ovo ekipa za titulu, zivi bili pa videli
Violeta Neskovic
pre 2 meseca
Bio antipatican ili ne treba mu odati postovanje
S
Silba026
pre 2 meseca
Jednostavno Tata, nemam sta drugo reci
V
Vasilis
pre 2 meseca
Lako je njemu kad nema Kalinica u timu…
b
bojandzepic7
pre 2 meseca
Tataa breee❤️







.jpg.webp)
