Komentari na vest
Moneke nosio Zvezdu do trijumfa nad Ilirijom: Miljenović odličan, raduje povratak Plavšića
Ј
Јосиф
pre 1 dan
Ја неразумем зашто се недоводе играчи који су прекопотребни? Па нисмо ли на тржишту веч месец дана? Људи,ово је паклен ритам,неможе се ротацијом од 8-9 играча,потрошња огромна,повреди ли се још неко,што би тек онда?

Kalčopolista®
pre 1 dan
Probijala je usi skripa patika tokom cele utakmice
P
Palmer u Zvezdu
pre 1 dan
Svim nasim igracima Svaka Cast za zadnjih 10-ak dana, Ali brate mili onaj mali Teletabis zvani Jago nije ni za Cibonu a kamoli Zvezdu i Evroligu! Moramo pod hitno dovesti dobrog Plejmejkera slicnog Kampacu i dobrog Beka Sutera po mogucstvu Palmera iz Galatasaraja koji je odlican igrac sa prosekom od 23 poena po utakmici u Turskom prvenstvu!
@
@palmer
pre 1 dan
Au al je antifa odlepila. Gledao sam juce Palmera. Toplo, hladno. Treba pogledati vise utakmica. Hauard nije opcija. Ubio bi tim i igru kao Vasington kod komsija. Ocekujem Grejema na jedinici i Dobrica na trojci da podigne sut spolja u ekipi. Odzele se podigao i mogao bi sa Davidovcem da bude faktor na cetiri. Plavsic mora mnogo bolje. Bravo za jucerasnjeg Miljenovica.
O
Ok
pre 1 dan
Nadao sam se da cemo veceras videti Dobrica i konacno Grejema. Napravili smo veliku gresku sklanjanjem kapitena Luke iz tima.
Artur Morgan
pre 1 dan
Mučni Plavšić - visina, pokretljivost, sve idealno za odličnog centra, ali košarkaški IQ i motorika su mu na istom nivou. Nikakvom. Dečko svako udvajanje ili preuzimanje iskače skoro do pola terena, a sporim vraćanjem uvek ostavi višak protivničkih igrača pod košem Zvezde. Apsolutno štetan po odbranu, a u napoadu se podjednako snalazi - užasno. Gledao sam prošle sezone kako se Alimpijević trudio da napravi nešto od njega, ali nije uspevalo i kod njega je bio igrač manje u timu, izuzev u par utakmica u kojima je uspevao osnove košarke da sprovede u delo. Šteta, žao mi ga je.
D
DakaCZ
pre 1 dan
Ilirija odradjena sa pola gasa sto se vidi po po broju primljenih poena.Nivo angazovanja toliki da prednost bude nedostizna za goste tokom utakmice.Vratio se Plavsic i videlo se da je pauzirao ali vremenom ce biti bolje a i bitno je imati sto vise igraca i zbog treninga.
M
Mikula
pre 1 dan
Plavšić je pojačanje u smislu da će u ovakvim levim utakmicama moći da odmaraju centri nosioci, i to je velika pomoć. Što se tiče ozbiljnih utakmica u evroligi on ne sme da ulazi jer dečko nema pojma, izgubljen u prostoru i vremenu. Može eventualno da udje kad je sve rešeno da i tu odmori nekoga ali realno kad se vrate povredjeni za njega nema mesta u sastavu.
K
Kažite i koliko je gledalaca bilo?
pre 1 dan
Bolje školsku salu da iznajme...
D
Da podsetim...
pre 1 dan
11 : 1 🧹🧹🧹🤫
@
@kazite
pre 1 dan
Dobro je da ste vi imali juce dosta svedoka. Priznaj da si se utronjao od strasnog FMP juce. U rupicu i grickanje.
P
Padovi
pre 1 dan
Moglo je i ubedljivije da oni nisu pogodili toliko šuteva preko ruke
Mutombo
pre 1 dan
Na kraju će Moneke igrati najbolju košarku kod Obradovića koji ga nije hteo u Monaku. Paradoks, ali se takbe stvari dešavaju.
@
@ssss
pre 1 dan
Polako,tek mu je druga utakmica od kako je Obradović došao.
2
2 na 2
pre 1 dan
Kakve veze ima kakav je nekad u karijeri neko imao odnos? Zamisli da je neko pitao kakav ćemo imati mi odnos sa Sašom nakon daleko debljih nesuglasica nakon prethodnog otkaza?
Moneke je došao da igra u nekom drugom timu sa nekim drugim igračima i da li će bolje da igra ne zavisi samo od odnosa sa trenerom već pre svega od međuodnosa u timu.
Ne pravite patke gde ih nema. Ovo za sada izgleda sasvim odlično i daleko bolje od komšijske sprdanje koja ne može da se igra godinu dana.
Da li ćemo biti bolji, zavisi od mnogo faktora, al što se mene tiče onakav odnos prema igri i energija su meni dovoljno, a uspesi će sami po sebi doći
G
Ghost5
pre 1 dan
Zvezda odlicna, ali Plavsic, Yago i ovaj mali Radosic ili kako vec, to nisu igraci ni za Iliriju. Miljenovic odlican.
E
Eskalaror
pre 1 dan
Smešno je komentarisati ono što ne zna. Puna podrška svim našim klincima u inat svim stručnjacima iz fotelje
G
Gost55555
pre 1 dan
Sta bre ti znas,jazavce?
@
@gho
pre 1 dan
Naucnik, promasio si temu.
N
Nsjs
pre 1 dan
Fokus je na Evroligi, Zvezda mora da napravi neki iskorak. Mislim ne mora se ništa, ali koja je poenta onda učešća
@
@ssss
pre 1 dan
Sa ovom ekipom Zvezda može da napravi samo iskorak ali unazad u odnosu na prošlu godinu.Ne ložite se.
1
123454321
pre 1 dan
@ssss brini ti o Partizanu…
Macannn
pre 1 dan
Jako me raduje povratak Plavsica, momka da pitas koja je cetvrtina dok je u igri, ne bi znao. Skoro nisam video nekog ko je vise izgubljen na terenu.
1
123454321
pre 1 dan
Daj dve slike da te prijave pa ulazi umesto njega. Batali se tastature i PS5
maros volvo
pre 1 dan
I njemu Pesic nasao mestu na OI u parizu!!! Koliko je tek onda slab izbor igraca za reprezentaciju
Macannn
pre 1 dan
Zapravo, celog zivota sam se bavio kosarkom, bar bih poginuo na terenu za klub koji volim.
c
cv
pre 1 dan
biće dobar plavša za aba ligu da odmore glavni centri a i u kls ce nam trebati pogotovo
Ј
Јјјј
pre 1 dan
Јесте Миљеновић добар био поентерски али са њим смо имали -15
g
gfg
pre 1 dan
Koga tačno raduje povratak Plavšića? Zvezdine protivnike?