Komentari na vest
Monako OUT, Bešiktaš IN! Priča se i o sezoni sa 19 timova

Zeljko 11
pre 1 dan
Turci puni ko brod tako da me ne cudi sto hoce da udju u Evroligu..
n
neconi1122
pre 3 dana
Besiktas klasu iznad monaka svakako
Zika Zika
pre 3 dana
bice zanimljivo
Otac Makarije
pre 3 dana
Drago mi je da ce Alimpijevic da igra evro ligu. Ali izlazak Monaka je veliki udarac za takmicenje
B
Boldrick
pre 3 dana
Raspad Monaka,steta imao je dobru ekipu
Ivan Andrejic
pre 3 dana
Dali neko bere vise kajmak od Evrolige a da manje ceni klubove
Стефан Васиљевић
pre 3 dana
Ako bi i ostalim ucesnicima zavirili u finansije verovatno bi zatekli istu situaciju. Ako krenemo od Spanskih timova koji novac izvlace iz fudbalskih klubova, Grckih koji imaju sumnjivo poreklo. Imalo bi tu sto sta da se uradi.
Vlada81pfc
pre 3 dana
Besiktas ako udje umesto Monaka bice potpuno zasluzeno
B
Babadinga
pre 3 dana
Nek ubace onda i Galatu i Bahce, pa svi turci da igraju, turkish airlines..
P
Prti
pre 3 dana
Daj bez gluposti trenutno imaju klubova koliko i Srbija. S tim da glavni sponor EL i da su zemlja sa 90miliona stanovnika i najmladje stanovnistvo u Evropi prosek godina im je ispod 30 uz milione navijaca po celoj Evropi.
B
Babadinga
pre 3 dana
Pa, sta? Kolika je Nemacka, pa imaju samo jednog predstavnika? Jasno zasto se guraju turci..
Dragoljub Bojovic
pre 3 dana
Zasluzeno besiiktas
A
A po...
pre 2 dana
...čemu "sasvim zasluženo" Bešiktaš? Čime su to tačno zaslužili? Izgubili finale gde su imali prednost domaćeg terena i barem tri puta veći budžet od Burga, u turskoj ligi osim Fenerbahčea ove sezone nema nijedan klub koji bi bio konkurentan u Evroligi, osim Efesa koji je imao previše problema sa povredama...

ljubisa rajkovic
pre 3 dana
Ništa čudno, naravno da će Bešiktaš da uđe u evroligu. Trenutno su jedini koji to mogu.
b
bojanboskovic
pre 3 dana
Bilo bi odlično.

Golub86
pre 3 dana
odlična bi to stvar bila za evroligu
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre 3 dana
Пара врти где бургија неће. Уместо клубова чија имена нешто значе и који имају инфраструктуру улазе, наравно, Турци.
Туркиш ерлјнс ради посао.
D
Djape45||
pre 3 dana
Pa čekaj Bešiktaš je igrao finale evrokupa, valjda njemu redom ide mesto ako se otvori. Po kom osnovu bi upali ti drugi klubovi osim po tom para vrti gde burgija neće ?
D
Djordje Milev
pre 3 dana
Šta fali Bešiktašu i onako se Monako ove sezone raspao, publika im je kao u pozorište da su došli
M
M. R.
pre 3 dana
Da uđu i Galatasnajper i AEK, pa da to bude jedna stambolsko-atinska liga. A onda bi nekako mogao i OKK Beograd.
P
PAOKara
pre 3 dana
Tim cija hala nema ni 3500 mesta.
8
8888
pre 3 dana
Od Bešiktaša u košarci, mnogo veći timovi su PAOK,AEK,Aris,po svemu...
R
Rssime
pre 3 dana
Šta si se upalio Rasime, ko čir?
D
Djape45||
pre 3 dana
Aris završio 7. u svojoj grupi u evrokupu a Bešiktaš izgubio u finalu, i zamisli sad Aris udje a ne Bešiktaš.
8
8888
pre 3 dana
Finale kupa pobednika kupova između kk AEK-Slavija Prag na stadionu je pratilo 85.000 ljudi,to je Ginisov rekord.Ispred stadiona u gradu utakmicu je pratilo koš 50 -70.000 ljudi,Aris i Nikos Galis su Legende za sva vremena...
micaredstar72@gmail.com
pre 3 dana
a da ubace kompletnu tursku ligu
Aleks2001
pre 3 dana
Ma kakav besiktas monako bar nesyo uradi beskitas tesko








