Komentari na vest

Monako OUT, Bešiktaš IN! Priča se i o sezoni sa 19 timova

Zeljko 11

pre 1 dan

Turci puni ko brod tako da me ne cudi sto hoce da udju u Evroligu..
n

neconi1122

pre 3 dana

Besiktas klasu iznad monaka svakako

Zika Zika

pre 3 dana

bice zanimljivo

Otac Makarije

pre 3 dana

Drago mi je da ce Alimpijevic da igra evro ligu. Ali izlazak Monaka je veliki udarac za takmicenje
B

Boldrick

pre 3 dana

Raspad Monaka,steta imao je dobru ekipu

Ivan Andrejic

pre 3 dana

Dali neko bere vise kajmak od Evrolige a da manje ceni klubove

Стефан Васиљевић

pre 3 dana

Ako bi i ostalim ucesnicima zavirili u finansije verovatno bi zatekli istu situaciju. Ako krenemo od Spanskih timova koji novac izvlace iz fudbalskih klubova, Grckih koji imaju sumnjivo poreklo. Imalo bi tu sto sta da se uradi.

Vlada81pfc

pre 3 dana

Besiktas ako udje umesto Monaka bice potpuno zasluzeno
B

Babadinga

pre 3 dana

Nek ubace onda i Galatu i Bahce, pa svi turci da igraju, turkish airlines..
P

Prti

pre 3 dana

Daj bez gluposti trenutno imaju klubova koliko i Srbija. S tim da glavni sponor EL i da su zemlja sa 90miliona stanovnika i najmladje stanovnistvo u Evropi prosek godina im je ispod 30 uz milione navijaca po celoj Evropi.
B

Babadinga

pre 3 dana

Pa, sta? Kolika je Nemacka, pa imaju samo jednog predstavnika? Jasno zasto se guraju turci..

Dragoljub Bojovic

pre 3 dana

Zasluzeno besiiktas
A

A po...

pre 2 dana

...čemu "sasvim zasluženo" Bešiktaš? Čime su to tačno zaslužili? Izgubili finale gde su imali prednost domaćeg terena i barem tri puta veći budžet od Burga, u turskoj ligi osim Fenerbahčea ove sezone nema nijedan klub koji bi bio konkurentan u Evroligi, osim Efesa koji je imao previše problema sa povredama...

ljubisa rajkovic

pre 3 dana

Ništa čudno, naravno da će Bešiktaš da uđe u evroligu. Trenutno su jedini koji to mogu.
b

bojanboskovic

pre 3 dana

Bilo bi odlično.

Golub86

pre 3 dana

odlična bi to stvar bila za evroligu
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 3 dana

Пара врти где бургија неће. Уместо клубова чија имена нешто значе и који имају инфраструктуру улазе, наравно, Турци. Туркиш ерлјнс ради посао.
D

Djape45||

pre 3 dana

Pa čekaj Bešiktaš je igrao finale evrokupa, valjda njemu redom ide mesto ako se otvori. Po kom osnovu bi upali ti drugi klubovi osim po tom para vrti gde burgija neće ?
D

Djordje Milev

pre 3 dana

Šta fali Bešiktašu i onako se Monako ove sezone raspao, publika im je kao u pozorište da su došli
M

M. R.

pre 3 dana

Da uđu i Galatasnajper i AEK, pa da to bude jedna stambolsko-atinska liga. A onda bi nekako mogao i OKK Beograd.
P

PAOKara

pre 3 dana

Tim cija hala nema ni 3500 mesta.
8

8888

pre 3 dana

Od Bešiktaša u košarci, mnogo veći timovi su PAOK,AEK,Aris,po svemu...
R

Rssime

pre 3 dana

Šta si se upalio Rasime, ko čir?
D

Djape45||

pre 3 dana

Aris završio 7. u svojoj grupi u evrokupu a Bešiktaš izgubio u finalu, i zamisli sad Aris udje a ne Bešiktaš.
8

8888

pre 3 dana

Finale kupa pobednika kupova između kk AEK-Slavija Prag na stadionu je pratilo 85.000 ljudi,to je Ginisov rekord.Ispred stadiona u gradu utakmicu je pratilo koš 50 -70.000 ljudi,Aris i Nikos Galis su Legende za sva vremena...

micaredstar72@gmail.com

pre 3 dana

a da ubace kompletnu tursku ligu

Aleks2001

pre 3 dana

Ma kakav besiktas monako bar nesyo uradi beskitas tesko