Komentari na vest

Mobli oživeo Kavse, Harden zakopao Pistonse: Brejk Klivlenda u Detroitu za meč loptu

D

Djordje Kostic

pre oko 1 mesec

lagano prolaze pistonsi

Vaskon

pre oko 1 mesec

Istok je blaga senka Zapada...

milannba

pre oko 2 meseca

Dosadan istok i igraci ,zapad bolji
D

Daki1984

pre oko 2 meseca

Još jednom je Brada pokazao klasu. Veliki igrač bio i ostao. Ako prođu u finale konferencije a valjda hoće biće to dobar dvoboj protiv Niksa...
P

Predikat

pre oko 2 meseca

ovo je retko ko ocekivao. Harden prozivljava novu mladost

Petar Kesic

pre oko 2 meseca

Ovaj duren je najveca prevara od igraca,klasicno drvo ne znam ni kako je igrao all star
B

Bacoglavac

pre oko 2 meseca

Како су Пистонси били први регуларном делу, то је највеће чудо у последњих 10 год. Свакако ко год да прође даље испада од Никса

Danilo Pavlovic

pre oko 2 meseca

sjajna nba serija
V

VrućaSarma

pre oko 2 meseca

Harden kad uđe u ritam, i dalje je među najjačim napadačima lige!
s

sabonis09

pre oko 2 meseca

Mobli konačno pokazuje zašto ga toliko hvale. Kad on igra agresivno, Klivlend izgleda kao prava mašina.
v

visla13

pre oko 2 meseca

Harden zatrpao Detroit kao da je 2018. godina 😂
D

Di Natale 10

pre oko 2 meseca

Kavsima svaka čast za brejk u Detroitu, deluju baš ozbiljno ove godine
R

Ravaneli11

pre oko 2 meseca

Harden kad namiriše plej-of odmah se seti da igra košarku 😄

Zivot je igra

pre oko 2 meseca

al posle produzetaka///

Jovan Jovanovic

pre oko 2 meseca

Fenomenalna serija . Konacno se pojavio Harden.
K

KRKI 888

pre oko 2 meseca

Još jednom je Brada pokazao klasu. Veliki igrač bio i ostao. Ako prođu u finale konferencije a valjda hoće biće to dobar dvoboj protiv Niksa...
N

Nini3112

pre oko 2 meseca

Jeste podbacko Duren u ovoj seriji ali ovde je izasao u trecoj cetvrtini i nije se ni vracao,da nije neka povreda u pitanju? Mislim da bih se sigurno vratio na parket posle kad su vec bili produzeci...