Komentari na vest
Mobli oživeo Kavse, Harden zakopao Pistonse: Brejk Klivlenda u Detroitu za meč loptu
D
Djordje Kostic
pre oko 1 mesec
lagano prolaze pistonsi
Vaskon
pre oko 1 mesec
Istok je blaga senka Zapada...
milannba
pre oko 1 mesec
Dosadan istok i igraci ,zapad bolji
D
Daki1984
pre oko 1 mesec
Još jednom je Brada pokazao klasu. Veliki igrač bio i ostao. Ako prođu u finale konferencije a valjda hoće biće to dobar dvoboj protiv Niksa...
P
Predikat
pre oko 2 meseca
ovo je retko ko ocekivao. Harden prozivljava novu mladost
Petar Kesic
pre oko 2 meseca
Ovaj duren je najveca prevara od igraca,klasicno drvo ne znam ni kako je igrao all star
B
Bacoglavac
pre oko 2 meseca
Како су Пистонси били први регуларном делу, то је највеће чудо у последњих 10 год. Свакако ко год да прође даље испада од Никса
Danilo Pavlovic
pre oko 2 meseca
sjajna nba serija
V
VrućaSarma
pre oko 2 meseca
Harden kad uđe u ritam, i dalje je među najjačim napadačima lige!
s
sabonis09
pre oko 2 meseca
Mobli konačno pokazuje zašto ga toliko hvale. Kad on igra agresivno, Klivlend izgleda kao prava mašina.
v
visla13
pre oko 2 meseca
Harden zatrpao Detroit kao da je 2018. godina 😂
D
Di Natale 10
pre oko 2 meseca
Kavsima svaka čast za brejk u Detroitu, deluju baš ozbiljno ove godine
R
Ravaneli11
pre oko 2 meseca
Harden kad namiriše plej-of odmah se seti da igra košarku 😄
Zivot je igra
pre oko 2 meseca
al posle produzetaka///
Jovan Jovanovic
pre oko 2 meseca
Fenomenalna serija . Konacno se pojavio Harden.
K
KRKI 888
pre oko 2 meseca
Još jednom je Brada pokazao klasu. Veliki igrač bio i ostao. Ako prođu u finale konferencije a valjda hoće biće to dobar dvoboj protiv Niksa...
N
Nini3112
pre oko 2 meseca
Jeste podbacko Duren u ovoj seriji ali ovde je izasao u trecoj cetvrtini i nije se ni vracao,da nije neka povreda u pitanju? Mislim da bih se sigurno vratio na parket posle kad su vec bili produzeci...

.jpg.webp.webp)






_(1)_(1).jpg.webp)