Komentari na vest

Mitroviću dosta prepucavanja: Ne zanimaju me gluposti, ali stojim iza svojih reči

M

MNM

pre oko 1 mesec

Pali sine ne veruje ti nijedan zvezdaš za druge me baš briga nek veruju,pa da :))

Predrag Blagojevic

pre oko 1 mesec

Prosula cedevita 4 poena od zadnje cetvrtine I lose igrali pri kraju meca ja sam zvezdas ali mnogo je imala czv bacanja na poluvremenu I to je jedino sporno
z

zecpripovedac

pre oko 1 mesec

Nisu sudije uvek krive...
m

mixica

pre oko 1 mesec

Mitrovicu dosta prepucavanja koja je on poceo neverovatan covek

Slavko Ćosić

pre oko 1 mesec

Veoma loše suđenje i u pravu je Mitrović . dokaz su i ocene suđenja .
J

Jbgsad123

pre oko 1 mesec

Iskreno covek je upravu podrzavam govor

Џобанана

pre oko 1 mesec

Ко губи има право да се љути
D

Djordje135

pre oko 1 mesec

Zasluzili su da dobiju zvezdu

sladjan004

pre oko 1 mesec

ide aba zvezdi mitrovicuu
9

987

pre oko 1 mesec

Mnogo jako, kad nemas argumenata, kazes kako neces o tome da pricas. I opet opsta mesta, nista konkretno
n

neshha

pre oko 1 mesec

A mozda su upravo Mitroviceve reci najvece gluposti!?
P

Poreznik

pre oko 1 mesec

Ajde Zvezdo,još ABU i to je to.