Komentari na vest

Mitrović: Ko ima oči, video je šta se danas desilo - ovo je bio poraz sporta

dinom555

pre oko 1 mesec

Mislim da su u trecem mecu sudije malo naginjale na zvezdinu stranu iako samo zvezdas ,ali takodje u drugoj utakmiici Cedevita je bukvalno prebila igrace Zvezde i mnogo faulova nije svirano.
D

Dusan Anic

pre oko 1 mesec

Moze to i bolje
Q

Qpwewyåæø

pre oko 1 mesec

Sve ispod 40 slobodnih za komar-krcunKK je uspeh za protivnika.
P

Pigeon

pre oko 1 mesec

Sad da nesto filozofiram-necu! Ukljucio sam se u prenos nekih 3-4 min. poslednje cetvrtine. Pogledam, COL vec u bonusu, a fmp bez ijedne licne...Sve jasno-promenim program. Pozdrav svim partizanovcima.

Nikola Lazarević

pre oko 1 mesec

Srecno deda i da te povrede zaobidju. Ostalo ces sam... Hvala na svemu.
Č

Čuveno

pre oko 1 mesec

crnogorsko spinovanje. Biješ, mlatiš pa kad ni to ne pomogne tu su sudije da ih pljucneš. I tako godinama iz CG

Ivan Radovanović

pre oko 1 mesec

Аууу рођаче, гледаде ли ти синоћ ону утакмицу или пишеш тек онако ? Па у 4/4 Звезда први фаул напрсвила у 7', а до тада Цедевита већ направила 6 фаулова, а сви знамо како игра Звезду одбрану, а да не пишемо о брију слободних бацања ... У егал мечу као синоћ тих +20 сл. бацања за једну екипу је инпресудан фактор за победу ...
@

@Ivan Radovanovic

pre oko 1 mesec

ti ocigledno nisi gledao utakmicu ili si toliko pristrasan. Zvezda igra odbranu, da veoma su poznati po tome , narocito Moneke, Nwora, Batler, Karter... Cedevita je izasla odmah jako i pocela da bije , nije dala da dise Zvezdi u dobili su odmah 3 faula za 30 sek utakmice. Ideja im je bila da igraju grubo i to su i radili.. a spornih odluka ima na svakoj utakmici, tako i na ovoj ali to uopste nije bilo tolikomocigledno
R

Raša P

pre oko 1 mesec

To više ne prolazi. Igraš oštro ako pobediš kažeš odlična odbrana a kada izgubiš sudije krive. Neće moći!
V

VrućaSarma

pre oko 1 mesec

Mitrović je ludak u pozitivnom smislu, zato ga igrači i gotive
К

Косингас

pre oko 1 mesec

Срамота је причати на овакав начин. Дотични је нашпанаовао екипу на тучу, а не на играње кошарке. Судије му у другој и трећој утакмици нису свирале две трећине фаулова. Јадно и бедно је овако се додворавати Бокану и Остоји, пљувати по противнику који није желео тучу и инциденте, већ само играње кошарке. Ове речи најбоље говоре о Митровићу, огледало, слика и прилика њега као човека, а и тренера.
P

PAOKara

pre oko 1 mesec

Hahaha ma zato su poslali Belosevica,poznat kao dobar domacinski sudija.Samo sto protiv Partizana nece vam pomoci ni kozne gace.
D

DexDexterRS

pre oko 1 mesec

Kazna za ovakve izjave, dokle vise da svako silji onu stvar preko zvezde. Tanjga 2
R

Ravaneli11

pre oko 1 mesec

Ono ‘ko ima oči video je’ je balkanski prevod za: ‘ne smem sve naglas da kažem 😄
D

Di Natale 10

pre oko 1 mesec

ABA liga standardno digne pritisak svima 😅
M

Milan Niš

pre oko 1 mesec

Mitrovicu,Mitrovicu dobar si trener ali jako loš čovek.Jedno desetak faulova manje je svirano jer ti je taktika bila "ne mogu toliko da sviraju koliko možemo da budemo"

dusann55555

pre oko 1 mesec

Stvarno ne znam cemu komentarisanje sudjenja Cedevita celu seriju igra izuzetno jaku odbranu sa mnogo kontakta i mislim da 35 bacanja uopste nije puno
Z

ZVEZDA N

pre oko 1 mesec

Ime ti govori da si ga dobio po nama... a sad kad vidis da ne mozes da priviris do nase klupe ikada, mlatis i kandidujes se za onaj drugi plgu klub. Cuti treniraj ne k.... i obrij celu da licis na Celafuta Penjerliju

FiumenBG

pre oko 1 mesec

ma daj... ovo je tako smesno! Ali ko gubi ima pravo da se ljuti!
J

Jancker

pre oko 1 mesec

Sta si ocekivao moj Mitrovicu, da te ne kradu ovi komunjarski klubovi, mnogo si naivan.
L

Ljakse provincijalac

pre oko 1 mesec

Klasičan malograđanski komentar, mrzimo Beograd iz ljubomore. 😏

Losmaaa94

pre oko 1 mesec

Ово је кад немаш достојанство да прихватиш пораз господски.. Срамна изјава..
L

Lertek

pre oko 1 mesec

Zvezdan Mitrović je Miroslav Tanjga! Izvinjavaće se i on vrlo brzo, kad bude video hrkljuš njegovih igrača koji nije bio sankcionisan u punpj meri u zadnje dve utakmice! Pokaj se neverniče!
d

dusanbgd

pre oko 1 mesec

da l će i ovoga neko naterati da promeni iskaz kao Tanjgu...

Nemanja Milijanovic

pre oko 1 mesec

Da li je istina, ili nije, ne priča se o ovome odma posle utakmice, o povredama i slično, zvuči kao izgovor.

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Kakva sramota...

Stojan Bušatović

pre oko 1 mesec

Ajde debeli ne kukaj

Goran Jovic

pre oko 1 mesec

Добро се држала цедевита ал је звезда ипак била боља

Meda74

pre oko 1 mesec

Ko gubi ima pravo da se😡
I

Ivana10

pre oko 1 mesec

Svi samo kukaju kukaju i kukaju dokle vise igrajte dajte sve od sebe manje mislite i trosite energije sa sudijske greske i odluke
m

minini

pre oko 1 mesec

Zna se ko je kriv, sudije normalno 🤣

Mihajlo Milenkovic

pre oko 1 mesec

hahahahahahahahaha

Ivan L

pre oko 1 mesec

Ne pominje veliki preokret proslu utakmicu, to je sve bilo sportski, njegova ekipa je toliko dobra pa je preokrenula lagano 21 razlike... I na kraju neki smesni faulovi u napadu zvezdi koji su prelomili utakmicu.
G

Grof92

pre oko 1 mesec

Uvek je tako sta si mislio 🤣🤣🤣

Radmila Petrović

pre oko 1 mesec

ko gubi ima pravo i da se ljuti

Dušan Petrović

pre oko 1 mesec

ko gubi ima pravo i da se ljuti
D

Dejan87ns

pre oko 1 mesec

Cista kradja i otimacina bruka sta sudije rade bravo za Cedevitu trebali ste da izadjete ss parketa koja kradja
z

zoća kum

pre oko 1 mesec

12.04.2026 Cedevita-Partizan Partizan 35 sl.bacanja COL 13 sl.bacanja

atisitaj?

pre oko 1 mesec

smejurija od kluba

zeljko markovic

pre oko 1 mesec

Nisam gledao utakmicu,video samo kada je bilo dal 72:72.Sad opet čim Mitroviċ spominje sudije i to da nije sportski,verovatno je bilo gresaka.Više na cedevitu olimpiju.Dzaba sad da se kuka,tako je kako je.Samo mi nije jasno da se Zvezda muči sa ovakmim igračima,neigraju oni za semenke.Imaju jake ugovore,svi su na gajbama na bg vodi,imaju full uslove.
S

Sofronije Jr.

pre oko 1 mesec

Jezivo si nepismen. Ugasi se.
L

Lrkdk

pre oko 1 mesec

Stvarno boli mozak citajuci sta neki ljudi pisu.
С

СРБ

pre oko 1 mesec

Ко губи има право да кука ,кмечи, цвили и завија.
m

metalika moj dobar

pre oko 1 mesec

e moj Acu Lukasu ( bez kose) pa najbolje da ih izbacite pa da se onda sezona proglasi totalno katastrofalnom . Ovako je smao katastrofalna sobzirom sto kazu ljudi koliko je para ulupano u FMP ove godine a ni drugih nije bilo mnogo manje . Juce se zalila Vojvodina danas Cedevita...drzava cela crveno bela

Semir88

pre oko 1 mesec

Odlično je se borila Cedevita protiv mnogo skupljeg tima.
M

Maledon

pre oko 1 mesec

Inace i u sloveniji zvezda je imala vise slobodnih i manje faulova. Igrajte manje hrkljus pa ce biti malo drugacije!
n

nuki63

pre oko 1 mesec

I opet krive sudije. Kad će neko priznati , ok bili su bolji, čestitamo

Elvis Fejzic

pre oko 1 mesec

Ko gubi ima pravo i da se ljuti

Aleksandra Martać

pre oko 1 mesec

U Evroligi sa velikim klubovima igramo a ovako jedva jednu Cedevitu dobijamo
Z

ZaRkOoO

pre oko 1 mesec

Gluposti. Nekako izlizana stata fora, daj nešto novo jbt
M

Markovitz

pre oko 1 mesec

Oće li izgubiti ko u današnje vreme a da mu sudije nisu krive?
M

Miodrag Micko

pre oko 1 mesec

Hoce nadam se fmp 2. Kada izgubi od boljeg u polufinalu da cestita
b

bozazvanipub

pre oko 1 mesec

Njemu uvek nešto ne odgovara, nemoguće da je ista priča svaki put

loobgo30

pre oko 1 mesec

Na kraju krajeva zvezda je vise zasluzila
n

nije član partije

pre oko 1 mesec

Jbg, ovom ne možete da zavrćete uši ko Tanjgi, da vam se sutra izvinjava što ste ga pokrali.
G

Gost1777

pre oko 1 mesec

Evo molim te kad si tako elokventan, pokusaj da mi objasnis kako je to vojvodina pokradena? Budi realan i sportski korektan pa daj cinjenicne argumente a ne samo da pises jer si iskompleksiran i mrzis Zvezdu. Takodje malo se vrati u proslost, u bas to finale kupa, Partizan - Vojvodina i sjeti se sta ie tada bilo i zasto su igraci vojvodine izasli sa terena, uporedi te dvije utakmice pa nam daj neki zakljucak. Sportski pozdrav
P

Pixy

pre oko 1 mesec

Ala su te Tole i Dule naučili kako funkcioniše Sistem.

Umo Bolnik

pre oko 1 mesec

Bas ti lepo stoje suze ali... Ovaj kuka vise od Tanjge.
L

Lopovcine

pre oko 1 mesec

Belosevic u kosarci i okoreli Pavle Ilic najvece Zvezdine zvezde tu su redovno kad god je gusto i rade to bez imalo srama tj. kradu iz ociju!

nenanena2

pre oko 1 mesec

Da li prodje neki meč, a da se ovaj ne žali na suđenje!?!? Uvek, ali uvek ima primedbe, pa se sutradan izvinjava.
A

Avanti BAL

pre oko 1 mesec

Bravo, Zvezdane! Ovako se pise profi preporuka za mesto u JSD-u. Lagano, ti si uradio sta je do tebe, pa kad se sklope kockice… Humska zna da ceni i ne zaboravlja svoju pesadiju.
D

Dzi

pre oko 1 mesec

ozbiljan nivo poremecnosti je pokazao za jsd spreman
S

ShoNe24

pre oko 1 mesec

Modar covek ovaj Zvezdan Mitrovic. Izadje na utakmicu da tucom pobedi, ekipa mu igra maksimalno agresivno, prakticno protivniku dozvoljava da poentira samo sa slobodnih bacanja, legitimno. Izmedju ostalog na taj nacin je pobedio drugu utakmicu. Pa izadje sa opaskama sve ste videli, verovatno aludirajuci na broj bacanja koje je izvela Zvezda. Bas mudro. Em imas velike sanse da pobedis na taj nacin. Em imas za sta da se uhvatis kad izgubis. Bas interesantan lik, bas, bas... :D
m

mogli

pre oko 1 mesec

hoce li nekad neko da izgubi i da kaze svaka cast cestitam protivniku? svi smo videli, ko ima oci, itd. insinuira se ko zna sta, valjda da ih je neko ostetio... jel to sad najbolji nacin da pravdas gazdama sto si izgubio?

dejan.arsic.88@gmail.com

pre oko 1 mesec

Како мрзим ово просеравање на крају. Честитам мојим момцима на освајању трофеја... Како да не.
P

Pera genije

pre oko 1 mesec

Ovaj ko Tanjga, pogledaj sutra utakmicu na miru pa se svima izvini. Razmisli i da nije malo i do tebe?

gorandavinic1974@gmail.com

pre oko 1 mesec

sta ti sad sudije smetaju .zašto dizeš tenziju bez potrebe.zvezda je bila bolja i zasluženo pobedila
G

Gost35

pre oko 1 mesec

Slobodna bacanja 35 VS 13
O

Opaaa

pre oko 1 mesec

Čovek lepo rekao. Odnos u bacanjima 35-13...i raduješ se prolazu, smejurija! Obradović i Nvora zajedno da odu, bilo bi lepo. Onih 5-6 pobeda na početku mandata je bilo na račun Tomović a!
9

987

pre oko 1 mesec

Kako uvek pricaju u floskulama i opstim mestima, i sve nedoreceno? Pa ako je nesto bilo, izvoli, konkrentno. Tad i tad, to i to. Ovako je smesno, kako ko izgubi, odmah ista prica.
G

Gosttt

pre oko 1 mesec

Ovo izgleda postaje navika, kako ko izgubi od Zvezde, odmah krece kukanje. A kad izgube od Partizana (iako su tu drasticno pokradeni) odmah ide ja tebi serdare, ti meni vojvodo. Zalosno je sve to. Kapiram da boli, bili su jako blizu da izbace Zvezdu, ali nisu uspeli. I umesto da rade bolje pa ponovo sledece godine da probaju, oni kukaju. Gubitnicki mentalitet, i to ti je...
K

Kao što su

pre oko 1 mesec

Pokrali Vojvodinu u kupu tako Cedevitu večeras. Ništa novo
M

MNM

pre oko 1 mesec

Ko god izgubi od Zvezde se pretvori u poštenog nekog monaha hahaha suze su slatke i ulepšavaju zasluženu pobedu Zvezde...iako me ne zanima aba draže mi kad kukaju nego da pošteno čestita na apsolutno zasluženoj pobedi,pa jes :)))
i

ijaoo

pre oko 1 mesec

Ufff zamisli 37 je bilo za gosta kada je igrao Cedevita -partizan ali vi ste izgubili pamcenje grobari licemerni

HamzatCimaev

pre oko 1 mesec

Pa i nije bas, sve zavisi iz kog ugla se posmatra situacija!
A

A12

pre oko 1 mesec

Ti imaš tegle na očima, a poraz je samo tvoj i tvoje ekipe. Ne kukaj, neće te smeniti, dobar si trener.

MelvinM

pre oko 1 mesec

slazem se sa mitrovicem,poraz sporta itekako!
A

Avangarda

pre oko 1 mesec

35/15 slobodna bacanja hahahahaha oruzanja pljacka u 4/4
M

Mirosla LV

pre oko 1 mesec

Naši tzv: stručnjaci uvjek imaju alibi priču. Niko ti nije nista uzeo i pokrao. Igrao si u atmosferi bez pritiska i vise nego polupraznom pioniru. Sto si uradio u evrokupu, Da li se je i tamo vidjelo sve. Ali najlakše je prosipati te populističke price. Nije nista do mene drugi nas kradu ne vole nas.Veliki treneri i prije svega ljudi najprije polaze od sebe i da ovaj stručnjak to radi ne bi davao ovakve izjave i palio navijače u negativnom smislu. Ovdje i na ovaj i ovakav način pocinje mržnja. Nazalost on nije samo uglavnom su ovakvi svi ili bar u velikoj vecini. Ajmo Zvezdo zvazi ih sve!!! Ali i da ne osvojimo vise nista do kraja sezone nije vazno. Jer “ Zvezda je zivot sve drugo su sitnice”
p

pixi1010

pre oko 1 mesec

Sutra kao Tanjga... izvinjavam se...
6

657

pre oko 1 mesec

100%si u pravu, ovo je bila kragj epskih razmera, samo mi nije jasno zasto sudije nisu nosili crveno bele dresove☹️. Obo je poraz sporta i kosarke 😞
m

miki.mocart

pre oko 1 mesec

Uvek se navlaci za jedan tim.. i tako vec 10+ godinaa.
p

pih bre

pre oko 1 mesec

pa partizan posteni je imao protiv vas 37 bacanja u Ljubljani ali preposteni grobari su cutali
I

Ivi

pre oko 1 mesec

Tako je mitrovicu bas da vidim dali ce smeti da kradu u ponedeljak pred 20000 grobara jedva ih cekam
N

Nolan Smit

pre oko 1 mesec

Kome se sve daje prostor u medijskom svetu i omogucava da lupeta sve i svasta 🤦‍♂️

Salleee

pre oko 1 mesec

Ma ajde bre zvezda nije izvela ni 40 slobodnih bacanja. Nisi znao za novo pravilo da nema faul za vas prvih 7 minuta poslednje cetvrtine???
M

MNM

pre oko 1 mesec

Suze su slatke i obožavam ih:))nekako više to volim da vidim nego da je pošteno čestitao na zasluženoj pobedi...da je nešto sporno odlučilo pa i da se postidim a ovako,iako me ne zanima aba liga,još mi sladje iskreno :))
D

Duconis

pre oko 1 mesec

A zasto svi treneri kad izgube od CZpotezu pricu o losem sudjenju.Pre neki dan Tanjga a sad ovaj.Neznam tacno na sta se zali.
P

Pera III

pre oko 1 mesec

Evo još jednog Tanjge. U ABA ligi iz navike svi smatraju za prirodno da protiv Zvezde u pištaljke duvaju neki Boltauzeri, Javori i sl. Teška epidemija vlada na terenima bivše Juge.
P

Pera III

pre oko 1 mesec

Evo još jednog Tanjge. U ABA ligi iz navike svi smatraju za prirodno da protiv Zvezde u pištaljke duvaju neki Boltauzeri, Javori i sl. Teška epidemija vlada na terenima bivše Juge.
T

Triko

pre oko 1 mesec

E, Bedo, pu kakav si...
г

гаги

pre oko 1 mesec

поздравио те Тањга
M

Mnogo je

pre oko 1 mesec

Novca ulupano u zvezdu. Propali sa pričom o f4 u Atini sad morale da ih vade sudije.
s

smesan lik

pre oko 1 mesec

Idi cvči ostoji da plati pivo
D

DDF

pre oko 1 mesec

50.miliona evra je uslo u klub,gde je deo novca zavrsio tesko da ce se ikada saznati
£

£

pre oko 1 mesec

A zamisli tek kako je Partizanu, kad je u njega ulupano 2,5 puta vise nego u Zvezdu
M

Mnogo je

pre oko 1 mesec

Novca ulupano u Partizan, pa se raspao jos u novembru
П

Па...

pre oko 1 mesec

...Партизан је са већим буџетом изборио Ф16 ЕЛ и Ф4 у Нишу.
1

12345ss

pre oko 1 mesec

Sve smo videli . Sta tacno nije svirano tvom timu? Postidi se ako stida imas
K

Krsticc

pre oko 1 mesec

Ako neko treba da se stidi to si ti da ovim komentarom,majstore ako imas oci i mozak mogaonsi da vidis i primetis 20sl.bacanja vise more faula koji su svirani a nisu bili gde i obican laik za kosarku vidi i vrhunac svega u 4/4 Cedevita ulazi u bonus u 3min a Zvezda u 7min pravi prvu licnu a na to sve Zvezda zategla odbranu i igra presing jer je u minusu i dodjemo do toga da gosti su 35min u bonusu.
T

Torcidas_89

pre oko 1 mesec

Pa eto klizanje batlera faul za czv
P

Perinco

pre oko 1 mesec

Mozda se covek pita sta je sve svirano protivniku!?