Vreme čitanja: 1min | sub. 21.03.20. | 20:25

U oba meča današnjeg programa na poluvremenu bilo nerešeno

Atletiko Petroles De Luanda je tim sa najviše titula u Angoli. Ta ekipa je trenutno lider šampiona, i radi sve kako bi vratila šampionske počasti, koje trenutno pripadaju 1. avgustu.

MOZZART BOLNICAMA DONIRAO DESET RESPIRATORA

Veliki korak ka konačnom cilju napravio je lider današnjim trijumfom protiv Bravosa. I to u gostima – 3:0.

Atletiko Petroles se mučio samo u prvom poluvremenu, ali je i tada bio bolji rival. Međutim, dražao se domaćin sve do 54. minuta kada je Jano pogodio i nagovestio konačan rasplet. Bio je to uvod u urgan gostiju u trajanju od 15 minuta. Vrlo brzo su pogodili Vivi i Toni.

U drugom meču dana Interklube je bio bolji od Rekreativa (2:0). I ovaj meč je došao iz „iksa“. Domaćin je tek u nastavku slomio otpor vrlo žilavih gostiju. Ipak, posle gola Patija sve je bilo lakše za Interklube.