Komentari na vest

Makabi želi sam vrh Evrolige: Budžet veći za 40-50 odsto, Lundbergov agent tražio 10.000.000 dolara

Veljara4

pre 27 minuta

Sve sve i nekako al 58. Titula, bokte
R

Rectify1995

pre 31 minuta

Otišle su plate predaleko, najsmešnije je što se provlače neke cifre koje su daleko manje od ugovorenog. Mislim pre svega na ono što se piše za Fener.

Lazar Stojkovic

pre 33 minute

ovo je vec kriticna situacija

Gde Smo

pre oko 1 sat

Dzaba im sto zele kad su losi mng

Predrag Blagojevic

pre oko 1 sat

Ionako im je liga slaba dosadna
D

Djani85

pre oko 2 sata

Džaba vam novci moji sinovci, ove godine Zvezda osvaja Evroligu

Željana Bućinac

pre oko 2 sata

Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde najjaci je
R

Ru99

pre oko 2 sata

Dzaba im budzet nema nista od osvajanja evrolige tu je oly

mlade016@gmail.com

pre oko 3 sata

Očekivalo se da u jednom momentu opet ulože velika sredstva.
b

bojanboskovic

pre oko 3 sata

Još jedna propala sezona u najavi.
P

Papu Gomez

pre oko 3 sata

Кренули поново новци тамо
S

Selenakg

pre oko 3 sata

ma samo da pao ne osvoji nista naredne sezone!
m

micko041.

pre oko 3 sata

Mnogo para ni za sta. Klasicno bacanje para.

Nummer1

pre oko 3 sata

Makabi je uvek bio u vrhu Evrolige
d

dadagaga

pre oko 3 sata

I pametan sto je tu dosao
d

dadagaga

pre oko 3 sata

I pametan sto je tu dosao

Lalala

pre oko 3 sata

Samo rublji ne valjaju izgleda...
m

milena11.11.

pre oko 3 sata

Zvezda i Partizan su prošle sezone imali šansu da zajedno odu daleko jer su pola ekipa iz Evrolige bile u kanalu.Ove godine Zvezda I Partizan zajedno ispod 12 mesta sigurica.
O

Otoci

pre oko 3 sata

I sta sad, je l resenje da nasi klubovi povecaju jos, ionako ogromne budzete i da se trkamo sa klubovima iz zemalja 10 ili 100 puta od nas bogatijih, ili da mi pravimo nase igrace ? Ko kaze da to ne moze, pojma nema, vec nece da se trudi i ide laksim putem !

aura 222

pre oko 4 sata

ništa bez para, samo velike pare resavaju stvar..lol
M

Mate Babić

pre oko 5 sati

Gledajte da Hamas ne vidi gde gradite, a ne Hapoel
i

ivapandica

pre oko 5 sati

Napred Macabi! Samo da Panata prsne ove godine, to mi je najveca zelja!
M

Mirko12345

pre oko 5 sati

ipak su oni ponos Izraela

Slavko Ćosić

pre oko 5 sati

Jedna je Arena i uvek će da bude . Možeš da napraviš šta hoćeš . Publika čini atmosferu .
V

Vladica1983

pre oko 5 sati

zeli ali da li ce......
g

gon

pre oko 5 sati

malo ne razumem, isti igraci a povecava se plata i fond...ko je tu lud? bravo igraci, timovi su postale male jage...

Vaskon

pre oko 5 sati

Bacanje para da se zamagle oči narodu Izraela...
M

Markokmet

pre oko 5 sati

Jeste Lundberg imao dobru sezonu i sjajnu finalnu seriju ali je 10 miliona mnogo

Mihajlo Milenkovic

pre oko 5 sati

Videli su Dubai, pa odma moraju i oni...