Komentari na vest
Majk Džejms: Već sam GOAT Evrolige, nisam saglasan kad kažu da Jokić ne voli košarku
M
Mune Cuprija
pre 25 dana
Simpatican neki decko..
g
goat gubitnika
pre 25 dana
Ovaj previše gleda Youtube shortse pa se umislio
H
Heheh
pre 25 dana
Jeste GOAT u Monaku, ali je trenutno trener.
Highway to Hell
pre 25 dana
On ne može da prismrdi Bodirogi,Danilovicu,Đorđevicu,Ljulju,Navaru,Spanulisu,Dijamantidisu,Jaskivicijusu,Teodosicu itd,itd.
Nije fora samo statistika,vec uticaj na igru,igrace,pobednicki mentalitet.
M
Ma važi
pre 25 dana
GOAT Evrolige koji nikada nije osvojio ovo takmičenje…
t
ti goat hahahahahahah
pre 25 dana
Ti si goat evropske kosarke samo za nas koji je ne igramo. Imas nula titula. Goat je jedan samo, a to je Zeljko Obradovic.
n
nadrealnoo
pre 25 dana
Zeljko je Goat trener, kao igrac za njega je Majk Dzejms licno Kobi Brajant. A i isto su osvojili titula kao igraci...0.
p
pfff
pre 25 dana
Rekao je da je goat evrolige, a to je Zeljko! Kad bude precizirao onda cemo tako ickomentarisati, a ovi minusi su vjerovatno jer dam napisao da je Zoc goat evrolige, inace navijam za Zvezdu i cijenim ga kao trenera, a kao covjek je nistarija.
M
Murinen
pre 25 dana
Dzabari je goat.
J
Jesi Goat
pre 25 dana
Realno druze najbolji si,ali u prodavanju najvaznijij meceva.Igrac koji ce da ti donese 2-3 pobede u rwgularnom delu sutem u poslednjoj sekundi,ali si 100% siguran da ce da te proda kad je najvaznije!
i
ima protivkandidata
pre 25 dana
Bio je i Miloš Teodosić neprikosnoveni GOAT u toj disciplino, al je bar tu jednu Evroligu na kraju uzeo. Ovaj ni tu jednu.
Z
ZV
pre 25 dana
Skroman mladić...
P
Prevara iz Monaka
pre 25 dana
GOAT-e, koliko puta si osvojio EL?
F
FTW
pre 25 dana
Je l' ovaj normalan, on da je GOAT?






_Cropped.jpg.webp)

