Komentari na vest

Luka Dončić za Mozzart Sport: Rođen sam kao navijač Zvezde; Jokić radi stvari koje niko pre nije

m

ma kakvi

pre 4 minute

Sto mazete oci sa doncom. Dajte bre naseg Vidica, gde su zadnja dva intervjua? Ne vredi

Genkono Mangan

pre 11 minuta

Prave srbende legende??

Milan Lukic

pre 12 minuta

dobar igrac bas, steta sto nije Partizanovac 🤣

Aleksandar Stojakovic

pre 18 minuta

bitno da navija za zvedu 😂😂
B

Bale89

pre 29 minuta

Uncle Drew jedan od kraljeva igre. Naravno i nas Luka

Slavko Ćosić

pre 31 minuta

Ovi prostori su dosta dala košarkasa kako kažu preko Bare , ete i Bogdan je tamo zamalo pa deceniju .
P

PP

pre 36 minuta

Meštanče navija za CZ!
b

bad

pre 17 minuta

ne,za ovo vojno,komunističko čedo sa lavora jugoslovenske,narodne,armije!!

Vanja Bonderovic

pre 44 minute

Luka Doncic goat
B

Boka85

pre oko 1 sat

Dobar momak svaka mu čast a igrač tek

Marks88

pre oko 1 sat

loše igraš Dončicu

milosveca@gmail.com

pre oko 1 sat

stvarno ne verovatno da covek navija za veliku Crvenu Zvezdu i da je toliko spominje bez da ga neko pita
M

MileSenjakBG

pre oko 1 sat

to je kao što legendarni Baja peva 'Rodjen s Greeškom' nešto ti Bog da nešto uzme, ahahah
P

Predikat

pre oko 1 sat

veliki delija ali u fer pleju je malo zakazao kroz karijeru
R

Rezzapereca

pre oko 1 sat

Kolika je steta sto ne igra za nas, sa njim, Jokicem i Bogdanom, uzeli bi svaki trofej, ukljucujuci i OI

Aleksandar Virijevic

pre oko 1 sat

Jedan od najboljih košarkaša na svetu, i dalje je nejasno kako je naš savez uspeo da ga izgubi i da ne igra za Srbiju već Sloveniju, a dečko definitivno gaji osećanja prema nama, a i koreni su mu sa Kosova i Metohije.

Sterlings Braunfels

pre 21 minuta

Kad pogledaš malo dublje vidiš u sve sportove što smo izgubili tako igrače da su tate papučari i da mame vode glavnu reč.
d

dale23

pre oko 1 sat

Sad moze da udje i u tenk podno mitića.

ivanasud

pre oko 2 sata

Doncic buduci MVP Nba lige
I

Ivan8888888888

pre oko 2 sata

Mozda ce i doci u zvezdu na kraju karijere da odigra bar jednu sezonu

Mr 007

pre oko 2 sata

Bravo! 🔴⚪️💪😁
M

Markocicin

pre oko 2 sata

Doncic ziva legenda jedan od najboljih igracaaaa

Luka Kovijanic

pre oko 2 sata

svako ima pravo na gresku

1Sale11

pre oko 2 sata

To j delija momak ,bravo Luka

Aleksandar Obradovic

pre oko 2 sata

Odlican igrac, uskoro da dodje u Srbiju
i

iz ugla

pre oko 2 sata

FENOMENALAN igrac ali nazalost mislim da ce jako tesko da osvoji nba prsten. A to sto navija za zvezdu ne znaci da ce ikad igrati za zvezdu. Kad i ako bude igrao za neki klub u evropi igrace za neki koji mu nudi ogroman novac i ko ima sanse da osvoji EL.

urosh

pre oko 2 sata

Велика штета што не игра за нас, на тој позицији немамо бољег играча. Од одласка Теа у пензију немамо крштеног плеја (изузев Јовића који је такође стар). Чак може и на 2, где је такође бољи од наших бекова.
9

929292

pre oko 2 sata

Cuj cak moze i na 2, pa on i jeste cista dvojka
G

GostNavijac

pre oko 2 sata

Sjajan intervju, radujem se diskusiji o utakmici.

kivekive

pre oko 2 sata

Jednog dana u nasoj Zvezdi!
z

zorz74

pre oko 2 sata

Fenomenalan igrač, šteta što ne igra za Srbiju, kakav bi to tandem bio sa Jokićem

patr0_

pre oko 2 sata

Jel dosao da vidi Breskvicu
A

Andjusara

pre oko 2 sata

Minimum buca!!!!

Драгана Косић Ех Јовић

pre oko 3 sata

Sve je dobro, svi volimo Luku, ali to što navija za Zvezdu? pa niko nije svaršen :-)

Proficap

pre oko 3 sata

Luka je jedinstven tip.

mbratuljevic85@gmail.com

pre oko 3 sata

Sedi kao da je na saslušanju ispred ova dva novinara

mozzart-gost

pre oko 3 sata

Dončiću vrati se u Zvezdu.
c

cek cek

pre oko 2 sata

Nikad nije ni bio u zvezdi a sansa da ce ikada da i igra za zvezdu je 0,0% sanse. Kad se vrati u evropu igrace za neke velikane gde ima sanse da uzme EL a zvezda to NIKAD nece imati.

stefanaa14

pre oko 3 sata

maaa idii begaaajjj