Komentari na vest

Loš početak Svetskog prvenstva! Zlatni Orlići na -22 protiv Australije

t

tiesto

pre 23 minute

Ni sastav nije isti od pre
V

Vox

pre 37 minuta

Katastrofa od tima,sem Kusturice sve umisljene neznalice
B

Brundo

pre oko 1 sat

Slabi su.Bez napada, bez odbrane i bez suta za 2 i 3.Nije dovoljan individualni kvalitet.
M

Momora

pre oko 1 sat

Simjanovski,Bjelica,Miladinovic,Veselinovic kriminalni danas,ceo tim je delovao bez volje,srca,jednostavno sivilo totalno!Moze i mora mnogi bolje,jer ovako se ne igra za reprezentaciju!!
K

Kkp2

pre oko 2 sata

Daj bacite vise tog milsa !
b

bad

pre oko 1 sat

hvataj ga breskvice!
J

Jtdi

pre oko 2 sata

Nadam se da su ovo ipak neke kombinacije za u 12, jer ako nisu i ako su nam ovo "najbolji" bekovi onda boze me sacuvaj
2

23

pre oko 2 sata

koliko vezara, jedino Kusturica zna nesto, bravo za cokija, kako je dosao na celo saveza sve se raspada

Nikola Djakovic

pre 39 minuta

Brate lupas kod nas se u maldjim kategorijama raspada sve vec 10 godina.Covic nije promenio nista na bolje a ni na gore.Za 10 godina mi imamo dve medalje u 4 kategorije.Jednu u kadetima sa Kusturicom i jednu u juniorima sa Topicem.Ostalo ti je sve bez medalje.A onih koji su krivi ima koliko hoces.U kls svaka ekipa ima bat 3 amerikanca koji se ispucavju i drze loptu.Za mladog igraca nema prilike.Partizan i Zvezda nisu godinama izbacili ni jednog mladog igraca ozbiljnog kvaliteta.Sem Topica to je jedan od 100.Mega gura vise strance nego nasu decu Fmp forsira polovne igrace.A mi bi da imamo rezultat.Zvezda i Partizan vise su unistili maldih igraca nego sto su napravili zadnjih 10 godina.
D

Djape45||

pre 37 minuta

Bravo dečko. Nema veze što u17 nije ni bilo na svetskom 2024, i što je ova generacija prošle godine dok je Čović bio na čelu kssa uzela zlato na evropskom. Tim rečeno Čović naravno nema nikakve veze ni sa tim uspehom kao ni sa ovim jednim porazom u grupi od Australije ali eto, znam da ti nije lako jer ti je život uništio. Ne znam kako se razlikujete od Albanaca što sruše manastir i onda ga predstavljaju kao njihov.
r

rokenrol

pre 30 minuta

23@Tesko je posle go.ana popraviti situaciju za ovako kratko vreme!!
R

Riki97

pre oko 2 sata

mnogo su lose odigrali ali dobro bice bolje
V

Volim fucu

pre oko 2 sata

Odbrana donosi titule.
C

Crveno

pre oko 2 sata

Sreca u nesreci da je prvo kolo i da ima sanse da se stvari poprave ali danasnji nastup je jeziv, zabrinjavajuc, opominjujuc…
N

Nenad Petrovic

pre oko 2 sata

Svašta se desava