Komentari na vest
Lejkersima Lebron nije prioritet
mlade016@gmail.com
pre oko 1 mesec
Ostani još jednu u pravoj ekipi.
Sasa Milosevic
pre oko 1 mesec
I vreme je da Lebron Dzejms napusti ekipu, da se okrenu mladjim igracima.
k
krisone
pre oko 1 mesec
svaka cast kralju, dosta vise. verovatno ste naleteli na par mojih komentara do sada kako ne volim bas nesto posebno Jamesa, ali skidam kapu i postujem ucinak...medjutim vreme je da ode. da je bio pametan i ovu godinu presao u Cavse ko zna mozda bi uzeo konferenciju za kraj
3
30
pre oko 1 mesec
Jao da nema povređenog Batlera u GSu pa da dođe tamo, koja bi to ludnica bila
R
Riki97
pre oko 1 mesec
Luka doncic i rivs odlicqn duo,lebron nek trazi drugu sredinu
Gatsby82
pre oko 1 mesec
Ostin Rivs 40.000.000, sve otišlo u aut. Jeste beli Amerikanac, i nije loš igrač, ali dati te pare za njega....
V
Vladava
pre oko 1 mesec
pa moze se reci da nije
J
Jakov23
pre oko 1 mesec
Hahhaah, u pravu je ova decko ispod

Dakara
pre oko 1 mesec
Slika Lebrona i naslov ovog teksta govore sve 😀


.jpg.webp)





