Komentari na vest

Lejkersima Lebron nije prioritet

mlade016@gmail.com

pre oko 1 mesec

Ostani još jednu u pravoj ekipi.

Sasa Milosevic

pre oko 1 mesec

I vreme je da Lebron Dzejms napusti ekipu, da se okrenu mladjim igracima.
k

krisone

pre oko 1 mesec

svaka cast kralju, dosta vise. verovatno ste naleteli na par mojih komentara do sada kako ne volim bas nesto posebno Jamesa, ali skidam kapu i postujem ucinak...medjutim vreme je da ode. da je bio pametan i ovu godinu presao u Cavse ko zna mozda bi uzeo konferenciju za kraj
3

30

pre oko 1 mesec

Jao da nema povređenog Batlera u GSu pa da dođe tamo, koja bi to ludnica bila
R

Riki97

pre oko 1 mesec

Luka doncic i rivs odlicqn duo,lebron nek trazi drugu sredinu

Gatsby82

pre oko 1 mesec

Ostin Rivs 40.000.000, sve otišlo u aut. Jeste beli Amerikanac, i nije loš igrač, ali dati te pare za njega....
V

Vladava

pre oko 1 mesec

pa moze se reci da nije
J

Jakov23

pre oko 1 mesec

Hahhaah, u pravu je ova decko ispod

Dakara

pre oko 1 mesec

Slika Lebrona i naslov ovog teksta govore sve 😀