Komentari na vest
Lebron Džejms će u Golden Stejt?!
Aleks2001
pre 23 dana
Ne bih rekao ako ide iz lejkersa icice u klivelend sigurno
m
milos37467
pre 23 dana
Eto koliko se razumes u NBA, klivlend moze da mu ponudi 3 miliona max
nenanena2
pre 24 dana
King još najmanje dve sezone može odigrati vrhunski
N
Nikola27A
pre 24 dana
a oni su mu bili najveći protivnik
k
krisone
pre 24 dana
pa malo mi je tesko poverovati da ce u GS, prvo GS je vec debelo mator tim i posezu za mladima, drugo mislim da sam LeBron ne bi mrdao iz Lejkersa, a jedini logicni prelaz bi bio u Cavse i tu da zavrsi karijeru.
filipdjuk11
pre 24 dana
gde god ode ili ako ostane u lejkersima je svakako samo marketinski potez za prodaju dresova te fransize i to je to... od rezultata nema nista
Predrag Blagojevic
pre 24 dana
Neverujem da ce preci u ratnike imaju previse igraca
V
Vlada9111
pre 24 dana
Sa nekada najvecim rivalima
g
gnrslash
pre 24 dana
Jedina opcija da uzme jos jedan prsten je da uzme znatno manje novca i ode u ekipu koja ima kvaliteta za titulu. Sa preko 40 miliona ponsezoni tesko da moze negde gde ce uzeti orsten
Aleksandar Krezic
pre 24 dana
Заврши ће Леброн у Лејкерсима каријеру.
k
kurence
pre 24 dana
moze za veteranski minimum od 3 mliona, dosta je on zaraadio tokom karijere, neka igra malo iz ljubavi
T
Teodora284
pre 24 dana
Odlican je uz Doncics u Lekkersima ne treba mu
N
Nataas99
pre 24 dana
Nema sanse da predje u GS ..
R
Roginjo
pre 24 dana
Nek igra do pedesete godine najbolje, kako mu nije dosta više, proslaviće i 25 godina karijere izgleda.
Kosta Caran
pre 24 dana
Staracki dom GSW, al dobro bice im marketing jak i zaradice dosta ako dodje
n
nemanja1512
pre 24 dana
ne svidja mi se ovo, kari ima 38 godina i ima sigurno jos ovu i sledecu sezonu da moze da povuce i da povede GS kroz PO last dance, ali mora da ga okruze mladim lavovima zeljnih utakmica i titula, a ne da dovedu lebrona ili kavhija, mislim da bi mogli da pokusaju brauna iz bostona da dovedu.
Violeta Bačević
pre 24 dana
bas je za penziju
Furtula
pre 24 dana
Sta vise forsiraju starog coveka
K
Komri
pre 24 dana
ovaj 42 a Stef 38 postace dom staraca hahahaha ali pazi ja bi kupio kartu da gledam svaki njihov mec. Mislim da ovo nece doneti rezultat ali svi ce se zabavljati uz njihove meceve. GS nemojte stati hocemo i Durantulu
CiKa BaTa
pre 24 dana
Mislim da mu je vreme za penziju
mlade016@gmail.com
pre 24 dana
Samo tamo ne Džejms. Tamo ne bih voleo...





_(1)_(1).jpg.webp)


