Komentari na vest
Lakić ne gubi nadu: Ne vidim budućnost, ali i dalje verujem u preokret
C
Cika Maksim
pre 23 dana
Izgleda da je Obradovic od njih cedio suvu drenovinu. Sada ne mnogu da se sastave sa loptom. Totalno rasulo I anarhija.
B
Borac
pre 23 dana
Ovom decku jedini kao kvalitet koliko cujem i vidim ono izlizano" on se bori". Zalosno. Inwce totalno ogranicenih kvaliteta, drven..poput robota...kad bi poveo loptu duze od tri sekunde ne bi unao ni gde ce ni sta ce. Ovakvi kao onnekada ni na basketu ne bi prosli
Г
Гробар54
pre 23 dana
Не можете да погодите кош,шутирате ко блентави,као да имате две леве руке и ти се надаш нечему?!Жао ми је што критикујем овог играча,он се бар нешто бори,али генерално сви су за критику!Само незнам где ће ови играчи следеће сезоне?У који то клуб!
O
Ok
pre 24 dana
Poslednji koji je pao na foru ja cu te unaprediti. Bices igracina. Ja rauumem ove koji oduvek navijaju za Partizan. Povuce srce ali ovaj momak je rastao u Zvezdi. Mnogo je lakovernih ovih godina naucilo na istom mestu aplaudiranje i saginjanje glave pocev od Zagorca pa nadalje. Ove sezone ista je prica i u Zvezdi. Potrosena jedna velika fabruka sa 1000 zaposlenih za finansiranje propalih NBA igraca.
D
Dragojlo
pre 24 dana
Jednog dana, tamo negde 2036-te. Naravno, ako se ne ugasite do tada.
O
Opojta
pre 24 dana
Bolje vežbaj šut za 3 poena, bazen ne možeš pogoditi nego što prosipaš šuplju....
J
Jalatan
pre 24 dana
Pogledaj raspored,realno je još 7 poraza u nizu
G
Gledalac
pre 24 dana
Ma da nada nikada ne umire hahahahaha jbt ovo je propast ziva



_(1).jpg.webp)
.jpg.webp)



