Komentari na vest

Koprivica „zakopčan“ oko odlaska: Da proslavimo pa ćemo videti šta će biti sutra

B

Bel

pre oko 1 godinu

Nije napredovao ni malo.osim kad mu ide lopta da zakuca nista drugo ne zna.kad primi loptu ispod kosa, ne zna gde se nalazi,gde je obruč,pa dok ispivotira pa dok pogleda obruč,jer ako je ispod obruča da položi loptu na drugi kraj je misaona imenica, dok se namesti ispred obruca gde moze da zakuca,nedaj boze da je radio na ledjnoj tehnici i polu horoku.sa tom visinom ako usavršis polu horok,postaje brutalan igrac al sta panj zna.
J

Jtd

pre oko 1 godinu

Najbitnije je da posle tri godine konacno shvati da ne treba da spusta ruke u odbrani reketa
A

Astoria

pre oko 1 godinu

Ništa nije napredovao. Uplašen i nesiguran. Evrokup kvalitet, bez ljutnje.
0

0211

pre oko 1 godinu

Decko je stvoren za Lejkerse
G

Gox 67

pre 12 meseci

Da ali iz donje Čibutkovice
c

cv

pre oko 1 godinu

neka ostane za kls
T

Treba da ostane

pre oko 1 godinu

Opet bice duga sezona u evroligi, mislim da ce biti solidno rešenje aba ligu.
N

Neka ga

pre oko 1 godinu

Dobar je Kopriva za ABA ligu