Komentari na vest

Konačno se oglasio Parker: Fransisko je otišao, Kole traži vremena da razmisli

katarinaplanincic.67@gmail.com

pre oko 16 sati

Au koji raspad sistema

kocha77

pre 2 dana

hahaha ovaj asvel po malo ko partizan....mnogo planira,mnogo pregovara i na kraju vrlo malo uspe da sprovede u delo.....nadam se da ce moj partizan da me do kraja demantuje nekim pojacanjem....mozda bas bruks-ko zna
J

JosMalo

pre 2 dana

I posle kazete EL nije cirkus. U nijednom sportu nema ovoliko blama koliko u cirkusu zvanom El. Jos nisam cuo da neki tim od rukometa do odbojke i fudbala i vaterpolo koji igra kao najace takmicenje prvo dovodi igrace u prelaznom roku pa otpusta nakon 15 dana. Pisite o tome nekada.Nadam se jos malo. Zato ce Nba evropa da dovede sve u red. Limiti isti kod svih i pare pa da vidimo.

Lalala

pre 2 dana

Ali ovi im placaju obestecenje za igrace koji ni trening nisu odradili😂 Sreca pa Parker nije Rus, pa im se moze...

mlade016@gmail.com

pre 2 dana

Grozan klub, ne dopadaju mi se uopšte i mislim da nisu za El.

Goran Radovanovic

pre 2 dana

Ovajjj totalno ludd
b

bojebos

pre 2 dana

Kakva smejurija. Toni Parker vlasnik, trener i igrac.

Marko Pavlovic

pre 2 dana

Toni parket najjača glava uopste ne Lici na košarkaša

Billy333

pre 2 dana

Ovaj gori od naših!

micaredstar72@gmail.com

pre 2 dana

a kako su se samo zaleteli i oprali brdo para.Koja muljaza
N

NemaSmislaOvo

pre 2 dana

Evropska košarka ne pravi novac za vlasnike. Klubovi koji imaju vlasnike arape ili zanesenjake sa više milijardi EUR viška, jedino oni će praviti rezultate. Budžet PAO je 50 miliona za plate igrača i trenera, dok će recimo dobar deo klubova ostati na cifri koja je ispod 25 miliona EUR (pričam o bruto trošku za plate samo, ne o ukupnom budžetu). Ovo je besmisleno takmičenje ako ne postoje ograničenja i pravila ista za sve. Kao kada bi u F1 dozvolili da da jedan tim ima duplo jači motor - jel bi to imalo smisla?!

jevric79

pre 3 dana

Кренуо на пецање без прибора, а можда да узме неки динар као са Франциском.
r

rea

pre 3 dana

Uzeće novca za obeštećenja taman koliko je sebi dao platu - nit oro, nit kopo.

djole.

pre 3 dana

Je l ima neki igrac da nije otišao u Panatinaikos,pa njima ce trebati pet lopti na terenu i još pet na klupi ?
u

user7575

pre 3 dana

Zasto potpisuju igrace ako nemaju garancije ovo je sramota za evroligu
s

skroz se slazem

pre 3 dana

asvel je vec godinama BRUKA EL!!!