Komentari na vest
Komemoracija u čast Edina Avdića - Fredi Merkjuri komentatorskog posla
Milos Manojlović
pre 21 dana
Edin Avdić nije bio sasvim običan čovjek i ne sasvim običan komentator. Edin je, ispostavit će se, legenda
g
gost 123
pre 22 dana
Najbolji tekst, a i potpuno istinit je napisan na sajtu Bez cenzure. U Sarajevu se taj tekst dijeli preko interneta. Ma kakav SK ili Arena.
Edin Avdic: Cast najskuplja novinarska rijec.
n
nemanja1512
pre 22 dana
Vise se oprostio sport klub nego arena, sramota
N
Nikola27A
pre 22 dana
ranije nije bilo da tako mladi odlaze, počivaj u miru
stevica jovanovic
pre 22 dana
neka mu je laka zemlja
k
kui
pre 22 dana
Edin Avdić mi nije bio ništa. I živio sam svakodnevni život sve ove godine i ni na sekundu nisam pomislio na njega. Bio je samo jedan sasvim običan čovjek, rekli bi običan komentator. I onda taj Edin Avdić umre. I ispostavi se da mi nije bio baš ništa, nego nešto što nisam znao da postoji. I sve vrijeme koje nisam mislio o njemu sam nadoknadio od momenta kad sam čuo da nije više sa nama, neprestanim razmisljanjem o njemu. I ispostavit će se, na kraju, da Edin Avdić nije bio sasvim običan čovjek i ne sasvim običan komentator. Edin je, ispostavit će se, legenda, gigant, institucija. Sad to mogu da sigurnoscu reci da je Edin Avdić postao neko u mom životu. Rahmet tvojoj plemenitoj duši.
M
MVPČAČAK
pre 22 dana
Moje mišljenje je da je bio među tri najbolja košarkaška komentator na srpsko-hrvatskom govornom području, možda najbolji a košarku pratim 43 godine. Ove sa arene treba da bude sramota zbog načina i razloga zbog koga su mu dali otkaz. Još po neke treba da je stid i sramota ako oni uopšte znaju šta je to? Kako god, Edinu želim rajska naselja. Z'BOGOM.
S
Srbija 91
pre 22 dana
Pocivaj u miru LEGENDO ! Mnogo ces nedostajati.

Steksus123
pre 22 dana
A bednici sa arene mu dali otkaz. Sramota. Ostaces upamćen, i ne brini, smrt nije kraj za nas vernike ❤️
kvazimodo
pre 22 dana
Legenda jedan od najboljih covek koji je komentarisao sa emocijama i strašcu
Nikola Veljković
pre 22 dana
Veliki čovek i komentator, velika šteta
Igor Markovič
pre 22 dana
Veliki, veliki gubitak
mlade016@gmail.com
pre 22 dana
Iskreno, još me mogu da verujem.
A
ApsolutnoJa
pre 22 dana
Bio je opet cu to da kazem ne jedan od najboljih vec najboljih u svome poslu! Nesto sto nikada nijedan sa MozzartSporta nece biti! Koletov oprostaj od njega...Naprosto najezio sam se. Najveca tragedija Duletov I njegov odlazak, Boze sta su ti ljudi zgresil



.jpg.webp)




