Komentari na vest

Koliko može Slovenija bez Dončića? Na Sekulićevom spisku nema ni Hejsa

cima88

pre 15 dana

Doncic daje 90 pošto poena na utakmicama

Branislav Jovanovic

pre 16 dana

Ovo naturalizovanje igraca je tako besmisleno, razviji sistem i razvices igraca, a ne ovako kao da smo klubovi a ne nacije...
k

keciksdvaplus

pre 16 dana

bez njega nigde da budemo realni
p

pirlac89

pre 16 dana

Da je sreće igrao bi za nas
M

Mata12

pre 16 dana

Nije da nista ne mogu nego nemam reci u kojoj su situaciji bez njega
a

ancika12

pre 16 dana

sta mogu, kuci da ostanu im je bolja opcija

crvene beretke

pre 16 dana

bez luke ne mogu nista realno

Petar Lukić

pre 16 dana

Luka im je ceo tim tako da bez njega teško da bilo koga mogu da pobede

Vukasin Nikolic

pre 16 dana

ne moze slovenija nista bez luke
a

ali iskreno

pre 17 dana

"Jeste, Dubai je mlad projekt, ali to je klub koji pravi džinovske korake ka tome da postane ogroman." Valjda je mislio da kaze, ima neko u Dubaju ko ima neograniceno para i baca pare u kosarku, koja inace ima "dugacku i veliku tradiciju"!!!!