Komentari na vest
Kokoškov o novom trenerskom poslu: Na svadbi i za budalu ima posla! Naći ćemo nešto
N
Nezzz63
pre oko 1 sat
Bio je dobar asistent u NBA, ali njegov mandat na klupi reprezentacije je bio totalni fijasko.
M
MIXACU12
pre oko 2 sata
Dobar trener,sigurno ce uzeti da vodi neki ozbiljan klub....
D
Deportivo
pre oko 2 sata
Kokoskov je sjajan takticar i stručnjak,da nije ne bi ga kao pomoćnika uzimali neki od najboljih trenera u NBA.Problem nastaje kada treba da preuzme dirigentsku palicu...Fali mu harizme i karaktera.Deluje kao blag covek a to kod danasnjih mangupa ne prolazi...Najbolje za njega da u sledecem izazovu ne bira igrace sa velikim stažom i još većim egom.Mislim da će najbolje rezultate postizati ako dovede mladje talentovane igrače željne dokazivanja i poneku radilicu za primer.
N
Nemanja Lazić
pre oko 2 sata
Baš me zanima gdje bi mogao da nastavi karijeru
S
Stanazivko
pre oko 3 sata
Kokoska brst gde ce sad
B
Bojan Titov
pre oko 3 sata
ZOC je tata!!!!!!!
2
24.04.1902.
pre oko 3 sata
To je stara Srpska izreka,kaže se: "za budalu ima posla i na svadbi da ceo drva i da lozi vatru"
djole.
pre oko 2 sata
Znaci stara izreka kaže da svi ljudi koji pomažu na svadbi su budale ?
Svi koji su postavljali šator,kuvali,služili goste itd,itd sve su to budale ?
Jedna od gluplji izreka u moru naših ekstremno glupih izreka.
Billy333
pre oko 3 sata
Odličan taktičar i dobar čovek, nije imao sreću u dve turske epizode i prekratko bio selektor. Srećno Igi!
K
Komri
pre oko 3 sata
cekaj Kokoskov bio slobodan a mi uzeli onog spanca iz Malage, au brate pa ovo je nerealno

Golub86
pre oko 3 sata
i zašto on nije došao u zvezdu
P
Pavleee
pre oko 2 sata
Odlican lik i meni drag covek. Kosarkaski intelektualac. Međutim nije pozicija Head Coacha za njega na jajvisem nivou. Tu moras da budes "gonic robova", a on je prefin za takve stvari. Moje misljenje je da je za njega idealna pozicija asistenta u Nba klubu.

.jpg.webp)


_Cropped.jpg.webp)
.jpg.webp)


.jpg.webp)