Komentari na vest

Kakvo finale! Spartak prosuo +13, pa u produžetku slomio FMP i osvojio titulu

z

zecpripovedac

pre 20 dana

Prosuli su kad se odbrana ne igra...
r

reci NE Beogradizaicji

pre 21 dana

Svaki tim koji postane sampion u bilo kom sportu i nije i BG-a je dobro za sport.
N

Nikola27A

pre 21 dana

malo su i sudije doprinele,ali sve ok
a

andja v

pre 21 dana

finale je najbolji je pobedio

M Nalog

pre 21 dana

odlicna utakmica,bolje nego sa zvezdom i partizanom
P

Petar Nedeljkovic

pre 21 dana

vrhunska partija

Aleksandra1994

pre 21 dana

V. Jovanovic radi po ustaljenom receptu. Samo još malo više kuražnosti, i vratices se Vlado na velika vrata 🖤🤍

tokisa92

pre 21 dana

Vrhuska utakmica svaka cast cestitke ekipama

FiumenBG

pre 21 dana

cestitke spartaku , bravo suboticani!!

Emilija Emilijaaa

pre 21 dana

Bravo spartak tako se igraa

Izbistanin

pre 21 dana

Dobro je svakako sam navijao za spartak.

Zeljko Pavlovic

pre 21 dana

Drago mi je zbog Spartaka sto su osvojili, gotivna su ekipica lepo skockana...
M

Markomare1982

pre 21 dana

Drago mi je zbog Spartaka i Vlade Jovanovica.
s

spitfire

pre 21 dana

Svaka cast Sparyaku, potpuno zasluzeno
M

MekinliRajt

pre 21 dana

Sve čestitke Spartaku na tituli ,odlična utakmica i jednih i drugih i vidi se da ih je pojela trema jer je ulog ipak bio istorijski.

Danilo Pavlovic

pre 21 dana

Sve cestitke za titulu
b

biniccki

pre 21 dana

Кад буде нерешено, оба тима заслужују трофеј.
N

Nini3112

pre 21 dana

Odlicno finale,konacno bez vecitih,zasluzili su timovi koji nisu veciti da osvije nesto,Spartak prava sportska prica

Dragoljub Bojovic

pre 21 dana

Ostase limenke opet bez trofeja,steta
S

Sampioniii

pre 21 dana

Spartak ugasio cokije klubice 1 i 2.
M

Mirko12345

pre 21 dana

bravo za FMP , SVAKA ČAST
z

zulu

pre 21 dana

sjajna utakmica čestitke pobedniku
A

A sad da

pre 21 dana

Ovo docekamo i u fudbalu.

Uskekruske

pre 21 dana

Svaka čast za Spartak

Meda74

pre 21 dana

tako je to kad Zvezda i Partizan grade igru na strancima zbog EL

CrazyHappy

pre 21 dana

Košarka | Crvena zvezda Kodijeva poslednja poruka Zvezdašima: Uvek ćemo biti porodica, zauvek vaš vuk

Andrija Petrašinović

pre 21 dana

Finale bez zvezde i partizana za pozeleti

Andrija Petrašinović

pre 21 dana

Finale bez zvezde i partizana za pozeleti

Andrija Petrašinović

pre 21 dana

Finale bez zvezde i partizana za pozeleti

Andrija Petrašinović

pre 21 dana

Finale bez zvezde i partizana za pozeleti

Andrija Petrašinović

pre 21 dana

Finale bez zvezde i partizana za pozeleti u svakom smislu
A

Astoria

pre 21 dana

Čestitke i Spartaku, ali i FMP-u. Bilo bi interesentno kada bi se ovo desilo i u fudbalu.

jovanerak7@gmail.com

pre 21 dana

Bravo Princevi!!! Aleeeee

Nemanja Djukanovic

pre 21 dana

Desava se svasta
S

Shone73

pre 21 dana

V. Jovanovic radi po ustaljenom receptu. Samo još malo više kuražnosti, i vratices se Vlado na velika vrata 🖤🤍
M

Mara992

pre 21 dana

Vrhuska utakmica svaka cast cestitke ekipama
M

Mihajlo3

pre 21 dana

prvi put posle 54godine neko drugi sampion Srbije, a da to nisu czv ili partizan. Bravo!

mbratuljevic85@gmail.com

pre 21 dana

Zato sto igraju nasi košarkaši, a ne stranci kao u zvezdi i partizanu

Saša Stanivuk

pre 21 dana

Neka i treba neko drugi da osvoji napokon,izborili se ljudi!
I

Ivan71

pre 21 dana

Svaka cast na utakmici ovako ne bi bilo da su igrali Czv i Partizan
g

goksi63

pre 21 dana

Strasna utakmica svaka cast i jednima i drugima da se za promenu malo neko drugi pojavi

Ivan L

pre 21 dana

Svaka cast, vidim da je doslo dosta ljudi iz Subotice da podrzi ekipu u finalu. Spartak bi trebalo dodatno da ojaca ekipu za sledecu sezonu.
P

Predrag Petrovic

pre 21 dana

svaka cast spartaku na tituli zanimljivo finale
b

bolton79

pre 21 dana

Napokon da neko bude prvak, pored vecitih. Svaka cast i cestitke Spartaku na tituli.
H

Huggo

pre 21 dana

Meni je jedino vazno da smo ometlali Zvezdu nekoliko puta,lepse nego da smo osvojili Evroligu.
G

Grof92

pre 21 dana

Bravo spartak tako se igra
N

Niki1

pre 21 dana

ko igra finale..propast sveta bice
U

Ujka Zitko83

pre 21 dana

Cak i Spartak osvojio nesto ove sezone a igokea2 Nista .. koja komedija od kluba s budzet 50 miliona!
H

Hyypia

pre 21 dana

Bitno da ste vi osvojili sve :D
F

Fenjerasi iz laktasi

pre 21 dana

U polufinalu deca iz FMP imala samo laksi trening protiv Top 20 kluba u EL
H

Hibernian

pre 21 dana

Bolji otpor decurliji iz FMP-a pruzio Spartak nego fuzionisana igokea sa 35mil budzetom u polufinalu,to je jedostavno cinjenica!
K

Kertvaroš

pre 21 dana

'Klub sa severa Srbije'.......Šta bi se desilo da ste napisali 'klub sa severa Bačke'? Srbija je jedna od najcentralizovanijih država, regionalizam je demonizovan. Čestitke Subotičanima iz srca Bačke! Konačno da predahnemo malo od silne beogradizacije na svim nivoima...
T

Top 20 igokea

pre 21 dana

Jel zna neko kad pocinje festa i proslava 3 mesta u fudbalu i 20 mesta u EL ove sezone..zna li se sta?
I

Internet

pre 21 dana

Pa ovako da objasnim ljudima,odete lepo na Google pa kucate: prtizan fuzija igokea,procitate prvih par linkova sto vam izbaci i sve vam odmah bude jasno ko dan koji klub je prvi fuzionisan na ovim prostorima i ne postoji jos od 2007 god! Internet je cudo,pamti pravu istinu i posle skoro 20 godina i ne mozes je izbrisati i poreci nikako ma koliko se trudio!

Danilo0907

pre 21 dana

da zabrani kako ćrmo mi da se zovemo ali ipak mialim da im je najjači udarac zadao kada su bili protiv toga da igra Filip Čović pa kad im je rekao ako vas se ne sviđa kupite sebi klub a u mom klubu će Filip igrati jer to zaslužuje. Vi mu smislili pesme za Vesnu i čko ćorava i na kraju postade mesija i
J

Janaćko

pre 21 dana

Nikolić crnogorski Durent? Barna dugajlija a visok ČAK 2 metra? Mene bi bilo sramota da pišem ovakve nebuloze.

Sloba

pre 21 dana

nezasluzeno su izgubili
A

AHAHHAHAHAHAH

pre 21 dana

Veliki uspeh navijaca igokea2 pored toga sto ih je ovaj FMP razbio 12 razlike, sada se hvale pobedom Spartaka, 0 trofeja 15 mesto u Evroligi, Kakav propali klub sa propalim navijacima
T

Terapijica

pre 21 dana

Vreme je vec odavno proslo... Pun mesec, nezgodno je...
D

Depay

pre 21 dana

Vlade i Spartak vas samaraju gde vas vide, iako imate 40+ miliona budzet hahaha
Z

ZKK

pre 21 dana

Bravo Spale, zasluženo skroz..Najgotivnija ekipa naše košarke. Čestitke na tituli!!!
R

Risko

pre 21 dana

Jako lepa utakmica za gledanje. Posle višemesečnog mučenja s gledanjem kojekakvih Nvora, Monekea, Batlera, Vašingtona i Sterlinga, ovo je baš prijalo. Domaći igrači, mahom rezonska košarka.
B

Branimir Milev

pre 21 dana

Bravo za spartak, dobra ekipa

Aleksandar3006

pre 21 dana

Bravo za Vladu Jovanovića u dva dana ppbedi FMP što je promenio ime u Crvena Zvezda Beograd i novooanovani FMP, takoreći pobedio je Čovketovog Frankenštajna . Dr Čović 'nate FMP-u niko ne može da zabrani kako ćrmo mi da se zovemo ali ipak mialim da im je najjači udarac zadao kada su bili protiv toga da igra Filip Čović pa kad im je rekao ako vas se ne sviđa kupite sebi klub a u mom klubu će Filip igrati jer to zaslužuje. Vi mu smislili pesme za Vesnu i čko ćorava i na kraju postade mesija i legenda severa.
!

!!!!3232

pre 21 dana

Koliko si ti oboleo i stavi hrvatsku zastavu ta ti pripada

Nataša Adamov

pre 21 dana

Svaka čast zasluzioo spartak 1 mesto!
A

Angeliki007

pre 21 dana

Ma daj bre ovo je sramota ! Ne zna se ko je gori.Propali smo nacisto
M

Ma bravooo

pre 21 dana

Muk u parku, Igokea2 ove sezone bez i jednog trofeja a Spartak sa 100x manjim budzetom ima jedan....
Y

Yorker

pre 21 dana

Otkud ovoliko komentara komsija malih zar ovo takmicenje oni ne prate, kako sada odjednom ovoliko njih komentarise?

branislavhalas1@gmail.com

pre 21 dana

Ubedjen sam bio da ce ih Oklahoma razbiti
A

AHHAHAHA BRAVO BRAVO

pre 21 dana

Veoma uspesna sezona za igokeu2 sa 50 miliona potresenog narodnog novca , Osvojili su k..... ove sezone
p

pekica_napoleon

pre 21 dana

Neka sa srecom Spartaku i Subotici celoj ,postali ste penicilin za oba FMP-A,.

ms032

pre 21 dana

Mislim da ovo niko ocekivao nije ali dobro desava se 😅
M

Millwall

pre 21 dana

U vaterpolu i odbojci prvak Radnicki iz Kragujevca u kosarci Spartak iz Subotice. Mislim da je ovo dobra stvar za nas sport.
B

BRAVO BRAVO

pre 21 dana

Veoma uspesna sezona za igokeu2 sa 50 miliona potresenog narodnog novca , Osvojili su k..... ove sezone

Pedja19

pre 21 dana

E ovo je lepo, tako bi dobro vilo u u fudbalu istod a se desi, ali ne vreti tamo ni kup ne daju.
A

AHAHAHAHAHHA

pre 21 dana

Mutant iz zagorja nije osvojio nista ove sezone ahhahahahaha a budzet 50 miliona evra
G

Grobarijus

pre 21 dana

Svaka cast nasem cacaninu Vladi velikom grobaru na tituli!
D

Domerman

pre 21 dana

Честитке за Спартак и Суботицу од навијача Војводине. Надам се да ће нови ветрови да дувају српском кошарком после овога.
K

Koliko su tuzni

pre 21 dana

Igokea2 uspela je da potrosi 50 miliona narodnih para i da ne osvoji nista dok je Spartak eto osvojio.
S

Sine

pre 21 dana

Opet vas je tukao Spartak aloooo Kakva igokea
1

1100

pre 21 dana

Kad snimate film kako ste osvojili kup..i igrali top8?
N

Nicker

pre 21 dana

Kako bi ocenio vašu sezonu na skali 1-5?
S

Srbine432

pre 21 dana

Expo sudije gurale Igokeu2 da osvoji barem nesto ove sezone i na kraju nista a imali su neograniceni budzet
Z

Zašto navijači

pre 21 dana

Zvezde ne vole Spartak?
C

Cirkus sa njima

pre 21 dana

Mutant iz zagorja nije osvojio nista ove sezone ahhahahahaha a budzet 50 miliona evra
J

Joksa1986

pre 21 dana

Cak i Spartak nesto osvoji samo Limarija od 35 miliona mućak 🤦
P

Prskaj po jugoslovenima

pre 21 dana

Uspesi Igokeje2 u ovoj sezoni porazi Zvezde od Barselone i poraz Zvezde u KLS to je sve posto svoje uspehe nemaju
ш

шуми

pre 21 dana

јбт колико има коментара болесних следбеника југословенског спортског друштва ,то је бре страшно.Потпуно је невероватно колико има становника Србије који мрзе Србијиу.Звезда Србија никада југославија.Честитке Спартаку на титули ,браво момци растурите ове Београдске црначко комунистичке близанце и армију болесника која их хистерично подржава на челу наса председником ове банана републике
G

Gojkooo

pre 21 dana

grobari iz parka se ponadali da ce da osvoje nesto kada ono fmp ih pregazio
B

Bogamii

pre 21 dana

Veliki uspeh navijaca igokea2 pored toga sto ih je ovaj FMP razbio 12 razlike, sada se hvale pobedom Spartaka, 0 trofeja 15 mesto u Evroligi, Kakav propali klub sa propalim navijacima
k

kavez

pre 21 dana

Mirni rekreativci
D

Da cujemo

pre 21 dana

Koji su uspesi Igokeje2 u ovoj sezoni molim te recite nam?
G

Gosttt

pre 21 dana

Izbacili Zvezdu uz pomoc bonus igraca iz ABA lige, i Zvezda ispala od Spartaka. Njima je to dovoljno da im sezona bude uspesna, a Zvezdinu su njihovi mediji vec proglasili neuspesnom
B

Brale

pre 21 dana

Neka sa srecom Spartaku i Subotici celoj ,postali ste penicilin za oba FMP-A,.
P

Pravila Igre

pre 21 dana

Poslednja situacija- faul napadača Barne zbog ispružene noge i kreiranja kontakta sa Nikolićemz što je za posledicu trebalo imati dva bacanja za Spartak.
k

kiza D

pre 21 dana

Pogledaj pažljivo...da nije izbacio nogu ..ne bi došlo do kontakta.. Nikolić bi doskočio unutar 6,75 tako da nema govora o dva bacanja...
P

Prepisivac

pre 21 dana

Ma bravo, cuo si lupetanje Loncara na Areni...

Suptilni utovar

pre 21 dana

Ova dva tima su osrednjeg kvaliteta. Što znači bruka za CZ i Partizan. Ipak, koga briga, kupuj tamnopute! Idemo večiti rivali, ponovo radi bioskop!

karabasil1985@gmail.com

pre 21 dana

Svaka čast i jednima i drugima, zvezda i partizan popasli, eto da neko osvoji a da nisu ova sva

Sterlings Braunfels

pre 21 dana

Spartak umalo da se samouništi dobijenu utakmicu umalo prokockali u produžetku sve čestitke Vladi Jovanoviću i Spartaku.
n

nv

pre 21 dana

ovaj Belosevic je zlo.uzas kakav sudija
V

Vini Pu

pre 21 dana

Bravo za Spartak. Neocekivano ali zasluzeno
O

Opet

pre 21 dana

Izgubiše od Spartaka.
D

Depay

pre 21 dana

Cestitke za Spartak i naseg Grobara, Vladu Jovanovica..Postao je prava "nocna mora" i za FMP 1 i FMP 2...Samo gaziii!!!
g

gagi5

pre 21 dana

Nikitovic, pravi FMP trener....idemo saopstenjeeeee
T

Torbicis

pre 21 dana

Jos jedan mutant razmontiran,cestitke suboticanima,ipak su u polufinalu pobedili najskuplji tim u regionu u istoriji kosarke
6

65335543

pre 21 dana

Пробао и ФМП 1 после ФМП 2 и није успео...
A

Adam18

pre 21 dana

Ma ovo je strasno .Ne zna se ko vise nema pojma. Smesni su . Trecerazredni timovi.
T

Top Gun

pre 21 dana

Jel to navijači zvezde navijaju za FMP?!
M

Minhen

pre 21 dana

Poseta veća u parku na basketu. Gde su svi oni koji su pričali kako hoće da gledaju nekog drugog sem Zvezde i Partizana? Kako ne žele da gledaju samo strance nego i domaće? Sve su to obične laži i lupetanja, najčešće kroz političku konotaciju.
1

1981

pre 21 dana

A cestitke za praznu halu
O

Ok

pre 21 dana

Impresivno finale. Dosta nasih igraca. Nikitovicu treba imati hrabrosti i poslati na klupu Skota. Igrac zbog koga niste dobili. Svejedno imali smo priliku da gledamo Barnu koji je bio najbolji. Po informacijama on je naredne sezone u Zvezdi. Trud se uvek isplati. Dobar posao i jednog i drugog trenera. Finale dostojno finala. Mnogo bolje nego ono drugo sa gomilom ljudi kojima ono nista ne znaci.
P

Pavleee

pre 21 dana

Bravo igraci Spartaka, bravo Subotica i Suboticani, BRAVO za vlasnika kluba. CESTITKE svima. Srbija je ponosna na vas ali i na FMP za prikazanu borbu na parketu. Konacno da gledamo pravu, izvornu, autenticnu i lepu srpsku kosarku sa domacim igracima u glavnoj ulozi.👏👏👏
d

dale23

pre 21 dana

.... u praznoj hali.
s

sola

pre 21 dana

Vlade Jovanović najbolji srpski trener i tačka...
Z

Zvezdino dete blok45

pre 21 dana

Nazalost nemamo srece u basketu nece nas ove sezone iako i Zvezda i Fmp (za nase uslove) imaju odlicne timove
9

987

pre 21 dana

Grobari se kao podsmevaju Zvezdi, a ono cak i Spartak ima vise trofeja od njih ove sezone
T

Torbicis

pre 21 dana

Imaju koliko i vi,a kostate vise od polovine grada Subotice!!!
9

987

pre 21 dana

Imamo i mi i Spartak vise od vas, a vi kostate kao mi i Spartak zajedno, pa puta 2
ј

јјјј

pre 21 dana

реално судије одлучиле несуђењем чистог фаула за 3 поена
R

Realnoo samo

pre 21 dana

Logicno mi je skroz da navijac fmpa2 navija za fmp1.
ј

јјј

pre 21 dana

логично да навијач Игокее нема образа и није му важно да ли је нешто тачно или не већ само да ли је у питању клуб кога мрзе па могу судије свашта да ураде они ће то да оправдају јер су дно људске врсте
Р

Раи Нк

pre 21 dana

Барна је избацио ногу и требао је да му се досуди фаул у нападу.
@

@Rai

pre 21 dana

Jeste izbacio nogu, ali kontakt nije bio tu. Jeste se i bacio napred, ali nije inicirao kontakt. Nikolic je pao na njega, faul od odbrane kao kuca.
M

Mrk

pre 21 dana

Sto voli Vlada da deli metle nebitno dal FMP-U1 ili FMP-U2.Bravo Vlado bravo Spartak sve cestitke na tituli i na metli 🧹🧹🧹🧹
s

stankel

pre 21 dana

Jel znaš uopšte šta znači metla?
k

kimica

pre 21 dana

hahaha kolika patetika od strane navijaca Partizana...Niste li vi od FMPa izgubili? :D ahhahaha E MUKO
M

Mile led

pre 21 dana

Pokušale su ekpo sudije i pravi fmp da poguraju ka tituli ali pravda je opet pobedila. Cestitke Spartaku na dve metle koje je isporucio u dva dana za potpuni muk u zelezniku.
P

Pst

pre 21 dana

Pa ti ponovo deset nikova. Jadnice pa tvoje komunjare nisu igrale a da krkali bi sutra psenicu da je FMP dobio. Tezak zivot buraz.

Tubic

pre 21 dana

Браво за Спартак…🤗
F

Fontana 99

pre 21 dana

Sta kaze Vlade Djurovic ni jedan njegov fmp Nema veze.Evo sada Place na areni
t

trebinje

pre 21 dana

Cak i Spartak osvojio nesto a igokea2 Nista .. koja komedija od kluba s budzet 50 miliona
A

Aca Trica

pre 21 dana

Prazna hala! Srbi ne vole košarku kao sport, vole samo blizance kada igraju u Evroligi!
G

GostMeraklija

pre 21 dana

Komplet bio 4000, polufinale 1,500, finale 2000. Previse za jug Srbije, i za ovaj nivo kosarke. Zato je hala i bila prazna. Mislili su da ce navijaci iz Bg da kupe karte, ali su se zeznuli.
G

Grobarcina

pre 21 dana

Tako je bre, čestitke Vlade majstore veliki si Grobar tiiiiiii 🤍🖤💪🏆
P

Pst

pre 21 dana

Ha,ha,ha rodjace cemu se ti radujes. Pobedio tim koji je na terenu non stop imao igrace koji su ili u Zvezdi ili u Buducnksti postali igraci. Nijednog iz gradzansko komunjarskog tima. Kako to rodjace pa od vas zavisi planeta. Nesto ih nisam video ni u onom drugom timu. Ruku na srce i polovina onih Srba sto su ove sezone aplaudirali sa vase klupe ucili kosarku u Zvezdi. Pkktij se usima nije vreme za radost. Shvatices vrlo brzo. Ova sezona je katastrofa za oba dva Beogradska kluba.
N

Namesnik

pre 21 dana

Kakav faul u šutu za 3 poena nisu dosudile sudije u korist FMP-a u produžetku, mislim nad Barnom, pokazuje svu sramotu i svo blato srpskog sporta. Dajte otpremninu ovom Beloševiću više, neka stavi pojas za trudnice, vuče mu se stomak po parketu. Sreća što je visok pa se ne primećuje mnogo. Velika krađa
Р

Раи Нк

pre 21 dana

Барна је избацио ногу и требао је да му се досуди фаул у нападу. Па да није било Белошевића не би ФМП 2 видио трофеја у последњих 15 година. Орден треба да му дате и бисту да му направите.
G

Gosttt

pre 21 dana

Rai, poseti ocnog sto pre. Koliko god da je izbacio nogu, Nikolic je skocio na njega. Faul od odbrane samo takav. Zalosno je da ste vi Grobari spremni da bezocno lazete samo zato sto mrzite nekog. Svi videli da je bio faul od odbrane, i ovi u studiju, i svi u hali, i svako objektivan, samo ste vi Grobari videli drugacije. Toliko ste puni mrznje da vas zaslepljuje

GostO

pre 21 dana

Ne moze se reci da je Spartak nezasluzeno osvojio, ali pokradose FMP na kraju. Umesto 3 bacanja za FMP Spartak dobio 2, jos sudije tako nesto nisu htele ni da gledaju. Svakako cestitke Spartaku na tituli, i cestitke FMPu na neverovatnoj borbi do kraja. E sad, samo poredjenje sa utakkicom protiv Zvezde. Tad su sutirali 75% za 2, veceras 36%. Vise nego duplo bolje su sutirali protiv Zvezde. Nikolic protiv Zvezde ne znam koliko je dao, pogodio dve trojke sa 9m preko ruke u poslednjoj sekundi napada, nije mogao da promasi, veceras sutirao tipa 3/15, ne znam tacnu statistiku, ali jako lose. I to je ono o cemu sam pricao preksinoc, koliko god da smo mi bili losi, ovi nisu promasili nista protiv nas. Sa druge strane, pokazuje i koliko je F4 sistem nepravedan. Dovoljno je da jedna ekipa ima vece, ili da druga nema, i eto neverovatnih rezultata. A da se igralo na 2 ili 3 dobijene, Spartak recimo ne bi imao sanse protiv Zvezde, kao verovatno ni FMP protiv Partizana. O tim stvarima sam pricao one veceri...
S

SL Lazarevac

pre 21 dana

Bravo Spartak! Vreme je da se probude i drugi gradovi u Srbiji! Dosta nam je beogradskih blizanaca! Nije više ovo 1945. Neka svako navija za klub iz svog grada!
N

Ne pričaj nešto

pre 21 dana

O čemu ne znaš ništa.
H

Hmhmhn

pre 21 dana

Prvo počni ti, recimo.
S

SL Lazarevac

pre 21 dana

Ja nikada nisam navijao ni za jednog blizanca, niti ću!
D

Delije iz parka

pre 21 dana

Opet smo se ponadali
O

Opet ti

pre 21 dana

Videli smo ko je iz parka u finalu rukometne utakmice. Imali ste i transparent kojim ste to potvrdili.
T

Trebunjac

pre 21 dana

Delije iz parka se ponadale
@

@Trabunjas

pre 21 dana

Videli smo na rukometnoj utakmici ko je iz parka, sa sve transparentom
@

@@@@

pre 21 dana

Pukoše ganci 2x od Spartaka za 3 večeri

Jokerkoma

pre 21 dana

Bravo. Bas sam ispratio jer mi se vise smucilo da gledam Zvezdu i Partizan u finalima. Lepo je videti nesto novo i drugacije. Spartak pravi fine stvari. Imaju dobrog trenera i nekoliko iskusnih igraca sa dosta kvaliteta. Svaka im cast svakako. Filip Barna iz FMP super igrac.
K

Kentaur 44

pre 21 dana

Iskrene čestitke za KK Spartak
T

Trebinje

pre 21 dana

Hahahahaha au zelezniku opet muk
I

Ivanco

pre 21 dana

Svaka cast Vlade! Nije lako pobediti isti tim 2 puta u 2 dana i osvojiti titulu!Zasluzeno!
M

Mocart Brestovik

pre 21 dana

Svaka čast,zasluženo!Jovanović posle utakmice odmah da preuzme Partizan,dovesti Hifi i oterati sve samo jednog stranca da imamo kao dok je Dule vodio.
D

DDF

pre 21 dana

Mozemo da se odmah 💩 na sezonu...dobar je Vlada trener i covek,daleko je od trenera koji moze da vodi Partizan i bude trener u EL ili EK
K

KRCUNIJA

pre 21 dana

Bravo ljudi,malo za promenu. Ovako u fudbalu ne može, ovde ni Barsa ne bi bila šampion.
a

ahahhs

pre 21 dana

Isplaci se jadnice
Р

Раи Нк

pre 21 dana

Честитке Спартаку и Влади Јовановићу. Никитовић нек се залети на човкета следећи пут.

mlade016@gmail.com

pre 21 dana

Svaka čast, navijao sam za njih u finalu protiv limenki.
F

FMP POKRADEN

pre 21 dana

Prvo i prvo, kako nekome može da bude drago što je osvojio Spartak koji ima samo 6 Srba u rosteru, koji imaju minimalnu ulogu. Henlan - "budućnost srpske košarke". Sa druge strane FMP ima samo DVA stranca. Drugo, ČIST faul pri šutu za 3 poena nad Barnom u produžetku, neviđena krađa.
R

Realnoo samo

pre 21 dana

Covicu ti li si?
Р

Раи Нк

pre 21 dana

Барна је избацио ногу и требао је да му се досуди фаул у нападу.
F

FMP POKRADEN

pre 21 dana

Trebalo je*, u pravopis se ne razumeš, a očigledno ni u košarku.
G

Gost nedragi

pre 21 dana

Cudni ljudi,nema sta. Bas zbog toga je veeeeeelika nepravda sto zvezda ovo nije osvojila. Ako iko razigrava mlade i talentovane domace igrace to su oni. Kalina,Deda(tako samo izgleda) Dobric, Izundu...Buducnost srpske kosarke! I ljudi se raduju pobedi subotickih Golubova. Nepravda,nepravda!

boban milosevic

pre 21 dana

bravo🤍💪🏻 jovanovic

Petar Kesic

pre 21 dana

zanimljiva utakmica i konacno sa osvoji neko ko nije zvezda i partizan
M

Marijana123kg

pre 21 dana

Nista cudno nasa kosarka.