Komentari na vest
Kad Luka kaže da ostaješ, nemaš brige: Rivs produžio ugovor sa Lejkersima
P
Papu Gomez
pre oko 4 sata
хвала богу да су се огласили о краља
Marko Marjanovic
pre oko 5 sati
ajmooo lajekersi

aura 222
pre oko 6 sati
ništa ovaj dončič neče napraviti, bez prstena ce završiti karjeru u nba
V
Veljko9
pre oko 6 sati
Doncic Rivs Lebron Hacimura Ejton odlicna petorka, da svi mogu biti zdravi apsolutni kontenderi.
KuukYY
pre oko 7 sati
srecna zvezda je ovaj
Stefan Nikolic
pre oko 7 sati
luka je bogg u lejkersima
Petar Kocevic
pre oko 7 sati
luka doncic lud
micaredstar72@gmail.com
pre oko 7 sati
pa normalno je da najbolji igrac bude taj kojo ce da se pita
katarinaplanincic.67@gmail.com
pre oko 7 sati
Za sta tolike pare ljudi moji, nemoguce da nemaju opciju da za te pare dovedu nekog boljeg!?
N
Natalii29
pre oko 8 sati
neka produze i sledecu godinu natavno
M
Marko Živac Gornji Grad
pre oko 9 sati
ima dobar šut, dobro rešenje za drugog pleja.
mladen misic
pre oko 9 sati
Odličan šuter, ali mora neko pojačanje
t
tip87st
pre oko 9 sati
Interesntno je kako bogati engleski klubovi, baš nijedan, nisu videli tu Oliseovu klasu i doveli ga za skromnih 60 miliona. Baš niko! Mislim da Bajern tvrdi pazar. Nabija mu cenu, a onda... Ako bi Perez dao 220 miliona, Bajern bi trebao da traži Valverdea i 100 milona. Pa, Perez, izvoli!
M
MrZrex
pre oko 7 sati
Bato Luka i Rivs igraju košarku u Americi
P
Perapera
pre oko 7 sati
Kakav te Olise prijatelju spopao ovde








