Komentari na vest
Jam Madar dogovorio prelazak na LSU
s
stv
pre oko 1 mesec
Jam Madar u LSU! Od Evrolige pravo u NCAA avanturu!
mmmmmdaw
pre oko 1 mesec
gde ce ovaj sa 25 godina tamo,kasno...Boli ga uvo uzece pare
N
Nini3112
pre oko 1 mesec
Niko ne moze da zezne igraca kao menadzer,koliko ga je samo unazadio odkazak iz Partizana u Fenerbahce,bas bas mmogo zbog pisljih par eura vise
Mmrvic
pre oko 1 mesec
Pametan izbor,pare su bitne
p
pikolo24
pre oko 1 mesec
Jedno je sigurno, uzece lepu lovu
Ikebana
pre oko 1 mesec
Uzece Kadar u NCAA dobru lovu

Bibras Natho
pre oko 1 mesec
Jeziv lik...nije ni za evrokup..
Ф
Фикус
pre oko 1 mesec
Изманипулисан искоришћен и остављен у ћошку. Још један пример како се гаси таленат због менаџера.
Milan Sofija
pre oko 1 mesec
Uzece dobru lovu a grejace klupu ali lova je lova
S
Sttewwizza
pre oko 1 mesec
Hoće li ići na predavanja?
K
Karijera
pre oko 1 mesec
Umesto da sa punih 25 godina bude glavni plej u nekom EL klubu on se seli tamo vamo. Jedino sto mu je preostalo je da uzme na ovaj nacin ozbiljnije pare ali nazalost nece ostvariti znacajan uspeh u karijeri.
Predo8
pre oko 1 mesec
Svake godine sve više stagnira
I
Ilijajakim02
pre oko 1 mesec
Pametan izbor za njega uzeće lovu
A
Alexis9
pre oko 1 mesec
Kako moze da ide na koledz sa 26 godina ,zar ne postoji neka starosna granica za to?
G
Godine
pre oko 1 mesec
Jel vidis da mu je potrebno odobrenje?
B
Bobby Donchich
pre oko 1 mesec
Smanjiće mu 3 godine jer je kao služio vojsku. Dopisni član. Kad si iz Izraela sve može.
E
Emil57
pre oko 1 mesec
"Лепо" се наиграо после ПКК.А и добро га посаве товао менаџер Ражњатовић.
A
Asdfg
pre oko 1 mesec
Decko ima visoko misljenje o sebi, au stvari je izgubljen slucaj
bojanfranjicvip@gmail.com
pre oko 1 mesec
ma samo nek pali gde ce mu biti bolje gde ima vise para i gde ce napredovati
p
poručnik
pre oko 1 mesec
najveća greška mu je što je poslušao Zalizanog i napustio Partizan!
M
Mimi 2
pre oko 1 mesec
Zato je Partizan, zbog par hiljada evra , godinama igrao bez pleja i imao "strašne" uspehe.
g
gostbre
pre oko 1 mesec
tako i nasi mladi talenti odose u ncca...to ce nam upropastiti reprezentaciju i klubove
S
Statler
pre oko 1 mesec
Odoše jer im je tamo bolje, zaradiće neku lovu i steći će diplomu. Ovde bi se vukli od kluba do kluba, sedeli na klupi, gledali Amerikance kako igraju i trpeli iživljavanje trenerskih neznalica.
Nebitan Lik
pre oko 1 mesec
Malo ga je zaje.ao menadzer pre koju godinu.STETA
Noki71
pre oko 1 mesec
Lepo se snašao Madar,ogroman ugovor,međutim po odlasku iz Partizana karijera u padu.
d
diklhgbijlkdsanoijkl
pre oko 1 mesec
mali je talenat ali ga niko nije kao sto je znao Zoc da koristi... steta za momka
r
rea
pre oko 1 mesec
Dokle će biti talenat, čovek ima 26 punih godina. Mislio sam da je samo Štef Lazarević još uvek detence iako ima 30 godina.
Veljko Maricic
pre oko 1 mesec
Dobar je igrac,nije se dovoljno pokazao


_(1)_(1).jpg.webp)





