Komentari na vest

Jam Madar dogovorio prelazak na LSU

s

stv

pre oko 1 mesec

Jam Madar u LSU! Od Evrolige pravo u NCAA avanturu!

mmmmmdaw

pre oko 1 mesec

gde ce ovaj sa 25 godina tamo,kasno...Boli ga uvo uzece pare
N

Nini3112

pre oko 1 mesec

Niko ne moze da zezne igraca kao menadzer,koliko ga je samo unazadio odkazak iz Partizana u Fenerbahce,bas bas mmogo zbog pisljih par eura vise

Mmrvic

pre oko 1 mesec

Pametan izbor,pare su bitne
p

pikolo24

pre oko 1 mesec

Jedno je sigurno, uzece lepu lovu

Ikebana

pre oko 1 mesec

Uzece Kadar u NCAA dobru lovu

Bibras Natho

pre oko 1 mesec

Jeziv lik...nije ni za evrokup..
Ф

Фикус

pre oko 1 mesec

Изманипулисан искоришћен и остављен у ћошку. Још један пример како се гаси таленат због менаџера.

Milan Sofija

pre oko 1 mesec

Uzece dobru lovu a grejace klupu ali lova je lova
S

Sttewwizza

pre oko 1 mesec

Hoće li ići na predavanja?
K

Karijera

pre oko 1 mesec

Umesto da sa punih 25 godina bude glavni plej u nekom EL klubu on se seli tamo vamo. Jedino sto mu je preostalo je da uzme na ovaj nacin ozbiljnije pare ali nazalost nece ostvariti znacajan uspeh u karijeri.

Predo8

pre oko 1 mesec

Svake godine sve više stagnira
I

Ilijajakim02

pre oko 1 mesec

Pametan izbor za njega uzeće lovu
A

Alexis9

pre oko 1 mesec

Kako moze da ide na koledz sa 26 godina ,zar ne postoji neka starosna granica za to?
G

Godine

pre oko 1 mesec

Jel vidis da mu je potrebno odobrenje?
B

Bobby Donchich

pre oko 1 mesec

Smanjiće mu 3 godine jer je kao služio vojsku. Dopisni član. Kad si iz Izraela sve može.
E

Emil57

pre oko 1 mesec

"Лепо" се наиграо после ПКК.А и добро га посаве товао менаџер Ражњатовић.
A

Asdfg

pre oko 1 mesec

Decko ima visoko misljenje o sebi, au stvari je izgubljen slucaj

bojanfranjicvip@gmail.com

pre oko 1 mesec

ma samo nek pali gde ce mu biti bolje gde ima vise para i gde ce napredovati
p

poručnik

pre oko 1 mesec

najveća greška mu je što je poslušao Zalizanog i napustio Partizan!
M

Mimi 2

pre oko 1 mesec

Zato je Partizan, zbog par hiljada evra , godinama igrao bez pleja i imao "strašne" uspehe.
g

gostbre

pre oko 1 mesec

tako i nasi mladi talenti odose u ncca...to ce nam upropastiti reprezentaciju i klubove
S

Statler

pre oko 1 mesec

Odoše jer im je tamo bolje, zaradiće neku lovu i steći će diplomu. Ovde bi se vukli od kluba do kluba, sedeli na klupi, gledali Amerikance kako igraju i trpeli iživljavanje trenerskih neznalica.

Nebitan Lik

pre oko 1 mesec

Malo ga je zaje.ao menadzer pre koju godinu.STETA

Noki71

pre oko 1 mesec

Lepo se snašao Madar,ogroman ugovor,međutim po odlasku iz Partizana karijera u padu.
d

diklhgbijlkdsanoijkl

pre oko 1 mesec

mali je talenat ali ga niko nije kao sto je znao Zoc da koristi... steta za momka
r

rea

pre oko 1 mesec

Dokle će biti talenat, čovek ima 26 punih godina. Mislio sam da je samo Štef Lazarević još uvek detence iako ima 30 godina.

Veljko Maricic

pre oko 1 mesec

Dobar je igrac,nije se dovoljno pokazao