Komentari na vest
Ispao u prvom kolu plej-ofa, pa proglašen za NBA trenera godine
Dramaturg89
pre oko 1 mesec
Realno je odličan. Mogao je i Rajaković tu da upadne.
L
Loks
pre oko 1 mesec
"Mazula, koji 30. juna puni 38 godina, postao je najmlađi osvajač nagrade još od Fila Džonsona 1975. godine."
Sada je dosta jasniji ovaj "izbor" za trenera regularnog dela.
k
kurence
pre oko 1 mesec
totalno zasluzeno, cele sezone su igrali odlicno bez najboljeg igraca, jbg u playoffu su podbacili
L
Loks
pre oko 1 mesec
Takodje je i detroit duze vreme bio bez najboljeg igraca Cunningama u finisu regularnog dela. Boston je bio kompletan od 07.03.26.
J
Janaćko
pre oko 1 mesec
Ma uopšte nema veze sa bojom kože, taman posla.
Salleee
pre oko 1 mesec
Bio drugi u regularno delu pa ispao u prvom kolu doigravanja i proglašen za mvp. Pa stvarno nema smisla. Stvarno su ovi aleri cudaci
nikoladj789
pre oko 1 mesec
komedija zaista,cirkus kako dele nagrade...
N
Ništa novo
pre oko 1 mesec
Ima jedan trener bez trofeja u karijeri a svaki dan je u medijima kao da je izmislio košarku.
D
Djordje135
pre oko 1 mesec
Na osnovu cega je on najbolji trener nikom nije jasno
B
Bzvz
pre oko 1 mesec
Neverovatno a Bickerstaff od ekipe koja je godinama tavorila na dnu napravi najbolju ekipu regularnog dela na istoku. Plej of nema veze sa ovim jer je ovo nagrada za regularni deo. Znaci nista ne moze normalno da bude na ovom svetu.
D
Daren_g
pre oko 1 mesec
Detroit je timski odskocio sto je zasluga trenera tako da je bikerstaf zasluzio ovu nagradu koji ih je vodio do prvog meste na istoku
ivanasud
pre oko 1 mesec
I sledece sezone dobije otkaz
N
Nemanja Lazić
pre oko 1 mesec
Johnson je trener San Antonia, ne Oklahome

Aleksandar3006
pre oko 1 mesec
Ovom se gledalo to što se Tejtum povređivao, vraćao a Rajaković je bez i jedne zvezde u timu uspeo da uđe u plej of sa timom koji niko nije računao da može da ima pozitivan skor a ne da uđe ditektno u plej of.
k
kata84rina
pre oko 1 mesec
Rajakovic je trener godine bez greske.
Benny Ben
pre oko 1 mesec
NBA cirkus, nista novo!


.jpg.webp)





