Komentari na vest
Ima li kraja odlascima iz Efesa: „Au revoir” francuskog centra

markinjos4
pre oko 6 sati
steta sto se povredio bio bi odlicna opcija za večite
Ž
Žitko Jakovljević
pre oko 8 sati
Vreme je da konačno mi pravi treneri dobijemo šansu.
V
Vladava
pre oko 9 sati
lose bas igrao u efesu
J
Jakov23
pre oko 9 sati
AU REVORRR aloooo
Valentina Kolar
pre oko 9 sati
Sa takvom igrom i treba da ide iz Efesa
5
5789854
pre oko 9 sati
Au revor se kaže
medabagljas
pre oko 10 sati
lose igrao u efesu
i
iske.4
pre oko 10 sati
kako kaze ona s tiktoka au REVOR
r
rea
pre oko 10 sati
Ostoja, da radi u interesu Partizana (kao što ne radi), dao bi ovom čoveku koliko traži i molio se samo da će ga kondicioni treneri i fizioterapeuti lepo pripremiti za sezonu, jer zdrav Poarje je najbolja petice Evrolige, a pritom je idealan da igra zajedno sa Hejsom i Džekirijem.
b
bad
pre oko 9 sati
kako ova gospodja ne radi u nekom klubu,meni prosto nije jasno,ovoliko znanja,daj bre mocarte piši peticiju da se dotična brže,bolje stavi na raspolaganju ostoji i želimiru!
Dusan Maricic
pre oko 10 sati
lose igrao u efesu
b
bad
pre oko 9 sati
dušane zašto 2 ista komentara sa dva različita nika?
kivekive
pre oko 10 sati
Ovaj je gotov, jednu sezonu nije osta zdrav u poslednjih bar 3-4 sezone








