Komentari na vest

Ima li kraja odlascima iz Efesa: „Au revoir” francuskog centra

markinjos4

pre oko 6 sati

steta sto se povredio bio bi odlicna opcija za večite
Ž

Žitko Jakovljević

pre oko 8 sati

Vreme je da konačno mi pravi treneri dobijemo šansu.
V

Vladava

pre oko 9 sati

lose bas igrao u efesu
J

Jakov23

pre oko 9 sati

AU REVORRR aloooo

Valentina Kolar

pre oko 9 sati

Sa takvom igrom i treba da ide iz Efesa
5

5789854

pre oko 9 sati

Au revor se kaže

medabagljas

pre oko 10 sati

lose igrao u efesu
i

iske.4

pre oko 10 sati

kako kaze ona s tiktoka au REVOR
r

rea

pre oko 10 sati

Ostoja, da radi u interesu Partizana (kao što ne radi), dao bi ovom čoveku koliko traži i molio se samo da će ga kondicioni treneri i fizioterapeuti lepo pripremiti za sezonu, jer zdrav Poarje je najbolja petice Evrolige, a pritom je idealan da igra zajedno sa Hejsom i Džekirijem.
b

bad

pre oko 9 sati

kako ova gospodja ne radi u nekom klubu,meni prosto nije jasno,ovoliko znanja,daj bre mocarte piši peticiju da se dotična brže,bolje stavi na raspolaganju ostoji i želimiru!

Dusan Maricic

pre oko 10 sati

lose igrao u efesu
b

bad

pre oko 9 sati

dušane zašto 2 ista komentara sa dva različita nika?

kivekive

pre oko 10 sati

Ovaj je gotov, jednu sezonu nije osta zdrav u poslednjih bar 3-4 sezone