Komentari na vest
Igokea se pojačala iz Borac Mozzarta
S
Stara garda 1975
pre 3 dana
Borac ostao bez sest sedam igraca , ove godine bolje da ne igraju ABU , da ne bi na pola prvenstva odustali kao Primorska pre par godina I TO SVE ZBOG LJUDI KOJI VODE KLUB A NEMAJU VEZE SA ZIVOTOM .
Realan lik
pre 3 dana
Pa bas mi je zao za Borac, sad je bas upitno ko ce tamo da igra sledece sezone, a klub igra ABA, i Nikolic ide sigurno...
Branislav Jovanovic
pre 3 dana
Rasipa se Borac na sve strane
P
Psr4
pre 3 dana
Bosna (Partizan uz Cibonu) je gigant za citavu Aba ligu. Plastika poput igokee ce pasti kad padne mile dodik
C
Cacanin
pre 4 dana
I Manojlo i Laki su dosli zbog Stefe,tako da gospoda iz Laktasa sto su krenula da pljuju po treneru cim se liga zavrsila,cisto da znaju da ne bi tim sklopili bez njega.
A mi Cacani kukala nam majka za sada nam je tim za Kls
J
Jtdi
pre 4 dana
Videcemo da li je pojacanje, trenutno je samo novi igrac dosao u igokeu
K
Kolo kolo
pre 4 dana
Istina,verujem da ga Nesa dobro poznaje i da ce biti pojacanje
P
PITANJA
pre 4 dana
Odakle Igokei iz Aleksandrovca (eks KK Potkozarje) novac da godinama redovno igra ABA ligu i Ligu šampiona? Gde je pravno gledano originalni Borac iz Banja Luke?
P
Pst
pre 4 dana
Zini da ti kazu. Odakle Bosni pare da ima toliko stranaca.
R
RS Rs
pre 4 dana
Moze im se, kad mogu praviti fuziju sa klubom iz druge drzave onda mogu sve. Ali ne vjerujem da ce to jos dugo potrajati, imali smo primjer Obilica u fudbalu. Igokea traje malo duze ali isto ce tako zavrsiti jer kod nas je tako na ovim prostorima.








