Komentari na vest

Igokea se pojačala iz Borac Mozzarta

S

Stara garda 1975

pre 3 dana

Borac ostao bez sest sedam igraca , ove godine bolje da ne igraju ABU , da ne bi na pola prvenstva odustali kao Primorska pre par godina I TO SVE ZBOG LJUDI KOJI VODE KLUB A NEMAJU VEZE SA ZIVOTOM .

Realan lik

pre 3 dana

Pa bas mi je zao za Borac, sad je bas upitno ko ce tamo da igra sledece sezone, a klub igra ABA, i Nikolic ide sigurno...

Branislav Jovanovic

pre 3 dana

Rasipa se Borac na sve strane
P

Psr4

pre 3 dana

Bosna (Partizan uz Cibonu) je gigant za citavu Aba ligu. Plastika poput igokee ce pasti kad padne mile dodik
C

Cacanin

pre 4 dana

I Manojlo i Laki su dosli zbog Stefe,tako da gospoda iz Laktasa sto su krenula da pljuju po treneru cim se liga zavrsila,cisto da znaju da ne bi tim sklopili bez njega. A mi Cacani kukala nam majka za sada nam je tim za Kls
J

Jtdi

pre 4 dana

Videcemo da li je pojacanje, trenutno je samo novi igrac dosao u igokeu
K

Kolo kolo

pre 4 dana

Istina,verujem da ga Nesa dobro poznaje i da ce biti pojacanje
P

PITANJA

pre 4 dana

Odakle Igokei iz Aleksandrovca (eks KK Potkozarje) novac da godinama redovno igra ABA ligu i Ligu šampiona? Gde je pravno gledano originalni Borac iz Banja Luke?
P

Pst

pre 4 dana

Zini da ti kazu. Odakle Bosni pare da ima toliko stranaca.
R

RS Rs

pre 4 dana

Moze im se, kad mogu praviti fuziju sa klubom iz druge drzave onda mogu sve. Ali ne vjerujem da ce to jos dugo potrajati, imali smo primjer Obilica u fudbalu. Igokea traje malo duze ali isto ce tako zavrsiti jer kod nas je tako na ovim prostorima.