Komentari na vest
Hercegovac jači od Vojvodine - san o drugom mestu živi
Nemanja Panic
pre 2 meseca
Hercegovac je odlicna ekipa.bice tesko ali nadam se cudu da ce uspeti da obezbede ABA2 ove sezone..
A
Acca
pre 2 meseca
Nije mi jasno, kako jedna Gajdobra sa par hiljada stanovnika može da bude bolja od jedne Vojvodine?!Ko je finansijer, jer ne verujem da su igrači iz njihove škole? Nažalost, mislim da će na kraju proći isto kao Sombor.
Nemanja Panic
pre 2 meseca
Gajdobra je iznedrila dosta reprezentativaca u svim sportovima kroz istoriju...
m
milo123
pre 2 meseca
U Gajdobri zive Hercegovci, pored Dalmatinaca najvisi ljudi na svetu, dok u Vojvodini zive Lale, niski, zdepasti, djembeli. Lol nema nista logicnije od ovoga.
dinom555
pre 2 meseca
Marko Ljubicici jos igra kosarku ,to je za anale.
P
Pavleee
pre 2 meseca
Prije ce biti da je to alarm za nasu kosarku.🙃
Otac Makarije
pre 2 meseca
Svim srcem uz gajdobru
Par Tizan
pre 2 meseca
Nisu se oni danas nesto ni trudili
Ш
ШидНавијаЗаЗвезду
pre 2 meseca
Нови Сад велики град, бар у кошарци могу имати АБА лигаша.
huinidzubu
pre 2 meseca
Našim mladim igračima nek je na umu,da kad idu iz Srbije,razmišljaju prvo o Belgiji.Najbolja liga za razvoj igrača.Cvetković fino igra u prvoj sezoni,naredne očekujem potpunu afirmaciju.Nek je srećno momku.
d
daka07
pre 2 meseca
Bili su bolji i konkretniji danas dosta, svaka casti totalno zasluzeno
m
milan62611
pre 2 meseca
Bio bolji danas Hercegovav
N
Nemanjasabac
pre 2 meseca
Lagana pobeda slobode protiv tamisa i sigurno drugo mesto. Nisu se oni danas nesto ni trudili nije im gorelo


.jpg.webp)

_Cropped.jpg.webp)
.jpg.webp)


.jpg.webp)