Komentari na vest

Herakle ponovo među Atinjanima

L

Ljudi

pre 9 minuta

Ko pise ove tekstove?

Osimen99

pre 10 minuta

Iskustvo uvek pobedi
П

Па...

pre 11 minuta

...не знам јесте ли свесни да ће се овај наслов користити за спрдњу после сваког пораза Панатинаикоса 😂😂😂
П

Па...

pre 15 minuta

...у Панатинаикосу гради игру око Богдана Богдановића, а у вољеном Партизану је градио око Џабарија Паркера 😂😂😂 Џабари има плату као Марко Арнаутовић док ужива у сунчаној Шпанији 😂😂😂 Лик има уговор и за следећу сезону 😂😂😂 Радио не радио, свира му радио. Ах, да, Ниликина и Лунберг исто 😂😂😂 Живот је леп када си кошаркаш Партизана 😂😂😂
G

Gost123321

pre 15 minuta

Taj "Herakle" neće biti Grk, već pripadnik jedne druge, susedne nacije kada bude gostovao u Beogradu, čak i svom bivšem klubu.
p

pace

pre 17 minuta

prvo nema obraza od samo mogu u partizanu da radim ili necu vise raditi do toga da jevotisao tamo gde ima neogranicen budzet sa verom da ce osvoiti el nadam se da je nece osvoiti pa da vidimo da li ce mu biti kriv janakopulos kao sto mu je bio kriv ostoja

Aleksandar Krezic

pre 19 minuta

Полако видећемо шта ће тек направити Жељко очекујемо титулу ништа више ништа мање у евро лиги
U

Urke17

pre 21 minuta

Budite vi Srbi tamo gde je on bio.
П

Па...

pre 23 minute

...Желимир је једини тренер у историји који је истовремено легенда Звезде и Партизана 😂😂😂 Невероватно, али и једни и други желе да се врати 😂😂😂
V

View

pre 30 minuta

Pitanje za razmišljanje - da li u ugovoru sa Pao ima i neka izlazna klauzula?
m

milan.gudovic

pre 33 minute

Sta god mi mislili i pricali, sve se na kraju svede na ono osnovno sto pokrece sve. A to je NOVAC...
M

Ma jel

pre 4 minute

Što onda 2021 nije otišao u neki bogatiji klub od Partizana? Real, Barsa, PAO, Monako, Olimpija, Fener - mogao je da bira
G

Grr

pre 34 minute

I ovaj Željko baš nije morao da se vrati u EL, pa još sa ovolikim ugovorom. Šta će sad stručna javnost iz Železnika da kritikuje i omalovažava. Ali ostadoše tamo ravnozemljaši da i dalje kritikuju, što se vidi ovih dana na svim vestima.
R

Radde

pre 37 minuta

Ovi tekstovi su odlican materijal za sprdnju tokom sezone,pazi Herakle,ovo su šokovi.
d

de goll 2

pre 37 minuta

videcete kako ce ga najuriti kad bude vezao kao u partizanu 2 /7 i kad ga oli oduci od kosarke.. nije prevazidjeno njegovo znanje , vec njegov autoritet... upravo je to razlog i u partizanu...
Z

ZV

pre 39 minuta

Nadam se da ste se u redakciji opskrbili maramicama, i vlažnim i običnim, treba obrisati svu tu ulepljenost...
j

jovan97.

pre 40 minuta

Ukoliko Željko uspe da osvoji EL... Da li će tu da se zaustavi konačno i da ode u penziju, ili će se vratiti nazad da odradi još jednu sezonu?
м

митоман

pre 41 minuta

Са митовима се увек могу повући занимљиве паралеле, нпр. ако је Жељко Херкул, онда ти тројац Остоја-Паспаљ-Мишко дође као неки ретардирани Кербер?
V

View

pre 42 minute

Predgrađe opet nezadovoljno, besno, uvredljivo,... malo je što su ga isterali iz Partizana a nisu i iz košsrke i EL..... a taman su rešili da posle 15+ godina napadnu prvu pobedu u F8.
П

Па...

pre 32 minute

...из Партизана је сам отишао јер је био фењер у Евролиги. Има на Јутјубу, не живимо у доба Марка Краљевића 😂😂😂 Маните се митоманије, делује смешно у доба вештачке интелигенције.
П

Па...

pre 29 minuta

...види како је лако 😂😂😂 Испиши ми године у којима је ккцз играо четвртфинале, полуфинале и финале европских такмичења Ако под КК Црвена звезда мислиш на сва европска клупска кошаркашка такмичења (Евролига/Куп шампиона, Куп победника купова – Сапорта куп, УЛЕБ куп/Еврокуп, Кораћ куп), онда су пласмани у завршне фазе били: Четвртфинале 1969/70 – Куп европских шампиона (данашња Евролига) 1990/91 – Куп победника купова 2005/06 – УЛЕБ куп 2006/07 – УЛЕБ куп 2015/16 – Евролига Полуфинале 1972/73 – Куп европских шампиона 1980/81 – Кораћ куп 1981/82 – Кораћ куп 1984/85 – Кораћ куп 1987/88 – Кораћ куп 2013/14 – Еврокуп Финале 1971/72 – Куп победника купова (пораз) 1973/74 – Куп победника купова (освајач) 1974/75 – Куп победника купова (пораз) 1983/84 – Кораћ куп (пораз) 1997/98 – Кораћ куп (пораз)
Z

ZV

pre 23 minute

Predgradje umire od smeha sa vama i njim,evo peta godina. A sad se priključila i redakcija, da zabava bude još ludja. Inače, jel ste svesni vi da njegovih devet titula nisu vaše? Jedna jeste, svaka čast, ništa problem. Ali ostale nisu, samo da budete sa tim načisto...
P

Pavlovicmp

pre oko 1 sat

Jedan je Željko Obradović

sasamilic772@gmail.com

pre oko 1 sat

Najbolji kosarkaski trener
M

Milantom

pre oko 1 sat

Kakve tekstove pišete, neverovatno. Kumara Janakopulos će ga najuriti usred sezone. Mogao je lepo čovek da krcka pare u penziji i da uziva u zivotu ali njemu nikad dosta para....
N

Naravno

pre 43 minute

Da nece,da najure svoju legendu kluba,pa nije to neki mali klub sa Malog Kalemegdana pa kao Sasu Obradovica sto najurili po drugi put ,ovo je Panatinaikos oni svoju legendu postuju,vole,cene i kada ide dobro i kada neide dobro.
П

Па...

pre 28 minuta

...зар није Пековић отпустио Вујошевића?
T

TraJan83

pre oko 1 sat

Meni se cini da je veca euforija u redakciji Mozzart sport-a nego u samoj Atini...

Milan Lukic

pre oko 1 sat

zeljko je klasa od trenera samo mu zreba verovati
m

milivojevicmarko99@gmail.com

pre oko 1 sat

Samo što Herakle nije imao kalaš u odnosu na svoje protivnike....

Miloš Milovanović

pre oko 1 sat

Bez obzira na slavu i reputaciju...izgubio je onu oštricu trenersku. Teško da osvoji EL opet
D

Dejan96

pre oko 1 sat

Jel su komsije sad navijaci partizana ili panatenaikosa? Pitam cisto sportski :)
O

Odgovor nepotreban

pre 9 minuta

Jel vas više zanima sport ili lik i delo Željka Obradovića? Sportski pitam.
c

cjofa12

pre oko 1 sat

Legendo idemoo u napad
I

Irac66

pre oko 1 sat

Zeljko profesor, doktor. Uzima 10 titulu
Ж

Жиле

pre oko 1 sat

Више "Моцарт" пише о њему него Грци...
Н

Није Моцарт

pre oko 1 sat

Него Жоцарт спорт.
N

Naravno

pre oko 1 sat

Jok ce da pisu o Zitku i ostalim nekim podkasterima sto lece komplekse.
P

Pa normalno

pre 35 minuta

Jbg, u Grčkoj nema navijača Olimpijakosa koji ga prate u stopu i ostavljaju 100 komentara kao što to ovde neki čine...

Uskekruske

pre oko 2 sata

Idemo legendo..

milosveca@gmail.com

pre oko 2 sata

to mozda za Dudu Ivlovica da ste napisali za ovog tesko...nema nimalo veze sa Herkleom nikako ali bas nikako...vise podseca na nekog drvosecu
A

Aha.

pre oko 1 sat

Sad drvoseca,a kada Zeljko vodio Fener a Duda Efes,i kada Zeljko pobedio Dudu,a vi usli umesto Efesa u jedini top8 ,tada ste ga ljubili u pedu ,tada bio Zoc legendo,Zoc Srbine,Zoc ruke ti se pozlatile.
N

No, no

pre oko 1 sat

Kompleksi i zavist.
П

Па...

pre 26 minuta

...буквално га нико није подржао због те победе против Дуде 😂😂😂 Ваљда и тај клуб који га плаћа игра на победу независно од пласмана Звезде 😂😂😂 По тој логици и Саша Обрадовић је победио Асвел да Партизан не би био последњи 😂😂😂
R

Retardinho

pre oko 2 sata

Najbolji Evropski trener svih vremena dokazani... Steta samo sto ga je vreme totalno pregazilo isto kao Murinja

Zeljko Matic

pre oko 2 sata

Dobar selektor jedan, trenutno od nasih najbolji sve čestitke
Z

Zvezda padalica

pre oko 2 sata

Ima Bracokas brzo da ga stavi na mesto, a onda krece kmecalica.
S

Scouser

pre oko 1 sat

Jedan Grk ga je već vratio na fabrička, drugi će da ga uništi
9

91911919

pre oko 2 sata

Najsmesniji trener ikad po izjavama, kakve taj lapsuse ima nema niko, zadnji je ovaj kad je rekao Partizan do kraja ili nigde hahaahaha
S

SaloObradovicFMP

pre oko 1 sat

Pobegao zadnji put sa konferencije...
L

Legendarne izjave

pre 17 minuta

Najsmešnija konferencija je bila ona Sašina nakon prvog poraza u derbiju, kad čovek nije mogao dve reči da veže bez zamuckivanja. Posle se opametio pa je posle derbija davao samo kratke izjave da bi izbegao blamiranje, a na poslednjem je učinio najpametniju stvar i zbrisao sa intervjua bez reči
P

Prti

pre oko 2 sata

Kako se osecaju oni sto su isli na aerodrom?
N

Naravno

pre oko 1 sat

Super se osecamo,jos bolje ce da se osecaml kada bude gostovao u Areni sa Panatinaikosom ima da se ori Obradovic Zeljko ,a kako se se oseca vasa legenda Sasa Obradovic koga ste po dugi put oterali ,ispljuvali i ponizili.
D

Da svi odu...

pre oko 1 sat

Odlično i idemo opet kada se bude vraćao u Partizan.
N

Natasalena

pre oko 2 sata

Smarate vise sa zeljkom obradovicem
T

Teodora77

pre oko 2 sata

do nove godine ima da odleti. opet ce da ga bojkotuju igraci.
D

Deportivo

pre oko 2 sata

Jedini koji su vise ocarani Zeljkom Obradovicem od navijaca Partizana je redakcija Mocartsporta.Ajde mogu da shvatim da su grci trenutno opsednuti njime na konto nostalgije ali zasto se autor teksta nije prvo podsetio zasto je Obaradovic napustio Partizan...Obradovic je bio sjajan trener kada je trenirao najbogatiji klub u ligi,kada su finansije pravile veliku razliku u kvalitetu.Kako se taj jaz smanjivao tako je nestala i njegova magija...Jedva je svojio i tu titulu u Feneru iako su imali ubedljivo najveci budzet te sezone.I ne samo te sezone...Njegovo vrijeme je proslo a narocito stil igre koji forsira.Bice tu i dalje solidnih rezultata jer ne trenira sirotinju ali mislim da nece postati decimus...
I

Isprani mozgovi

pre oko 1 sat

Naravno, uvek isti narativ. Željko je napustio Partizan kada je bilo najteže, upropastio je Partizan, prekršio je obećanje, potrošio je preko 100 miliona evra, prevaziđen trener, dobija otkaz do Nove godine itd. Svi ste vi iz iste kuhinje, ali demantovaće vas Željko.
Z

Znanjeimanje

pre oko 2 sata

Kakav pristrasan tekst, bas u stilu sledbenika. Pazi, ceka ga zla hidra prekoputa ... njega, velikog heroja i dobricinitelja. E bas ta hidra, u vidu Barcokasa, ce ga istresati vise puta nego Sferopulos ovde. A kako ce nakoksani to da podnese ... eto nove spanske serije sa rumenim

Miki Milikic

pre oko 2 sata

covek bas karakter, rekao nigde osim u partizanu necu vise raditi
P

PrislonicaLimarija

pre oko 2 sata

KK Partizan je zauzet do 2028...pa nece valjda celavu trenersku prevaru iz Katalonije za usi izbacivati.
Г

Гробар2905

pre oko 2 sata

Умало је уништио свој "вољени" клуб и нестао. Сад се опет куне у љубав према другом. Гњида...
C

Classico

pre oko 1 sat

Pričaš o Saši Obradovicu, ovde je tema o najvećem košarkaškom brendu Evrope - Željku Obradoviću.
R

Realnost Partizana

pre oko 1 sat

Uništio tako što je od kluba koji je sanjao Evrokup napravio klub koji je sanjao Evroligu. Baš ga je uništio. To bi rekli Željkovi svedoci, a realnost je nešto sasvim drugo. Realnost je da da je tu i dalje Ostoja, čovek koji je najzaslužniji za preporod kluba, genije koji se setio da organizuje akcije skupljanja novca i da digne sve cene u nebesa, znajući da će navijači sve to plaćati zbog njega, nikako zbog Željka. Genije koji je doveo svakog dobrog igrača u Partizan i napravio Želimiru tim u sezoni 2022/23 sa kojim bi i moja baba osvojila, a Želimir je doveo samo Džabalebarija. Znajući da Želimir nema pojma, na kraju je pokušao da sam kroji transfer politiku kluba, i nije slušao ludog Čačanina, ali džaba, klub je već bio na putu uništenja. Na kraju, doveo je gospodina Penjaroju, skriveni biser evropske košarke, koji je vezao par pobeda protiv donjeg doma Evrolige i time još jednom dokazao koliko Žoc nije imao pojma. Sledeća sezona je naša!
T

T2

pre 43 minute

Toliko ga je uništio da je Ostoja išao u Barselonu sa Savićem da plače kod Željka da dođe u Partizan jer on ne zna šta dalje.
g

ghg

pre 42 minute

Saša Obradović je dobio otkaz zato što nije donio rezultate ovaj kod vas nije donosio rezultate nikako što je i dobro za nas ali je nama smetalo to što se pretvara sportska javnost da se sve vrti oko njega sjećam se zvezda osvojila tri titule u sezoni kup prvenstvo i abu i samo se o njemu piše doveo vas je do toga da navijate protiv svog kluba

Ivan Selenic

pre oko 2 sata

nista nece uraditi ovaj put,zeljko je procitan trener.

stefan nikolic

pre oko 2 sata

srecno legendo do 10 titule
.

......

pre oko 2 sata

Heraklovo mjesto rođenja je Teba.

1Sale11

pre oko 3 sata

Svakom treneru da das odresenu kesu para i kazes kupuj ,osvojio bi ave ...
D

Djukela

pre oko 2 sata

Pa evo Ataman nije osvojio
7

78787878

pre oko 1 sat

Eh da je drugima zvezdin budzet pobedili bi makar jednu u top 8... Bez pobede u top 8 Tugaaaaaaa

wizard 1987

pre oko 3 sata

sa prvim porazom smirice se i ova euforija...
6

6262627

pre oko 3 sata

Joj boze necemo zivi.ostati od ovih tekstova