Komentari na vest

Herakle ponovo među Atinjanima

W

Walldorf

pre oko 3 sata

Gospodo, sramotite sebe brišući komentare. Istina je samo jedna a to je da ste postali donori i promoteri Panatinaikosa. Partizane ste batalili..
T

Tsog

pre oko 3 sata

Kako će arenom da se ori obradovic zelimir kad se bojkotuje ostoja i sezonske? Da neće ostoja da pušta sa razglasa?

cima88

pre oko 4 sata

Toliko je bio obozavan u beogradu da je smenjen
D

Dedadakaze

pre oko 4 sata

Skupljači sirovina neka samo pobede jednu ali jednu utakmicu u doigravanju....eto,i posle pričamo dalje....
P

Panatakis

pre oko 6 sati

Od sada ne navijam za Partizan. Samo za Panatu. Ma briga me za taj klub kad nema Zoca. Kakav Zeravica i Duda i Vujosevic i jos poneki. Samo Zokara. Ovo je mantra 70% navijaca Topalovica.
T

Torbicis

pre oko 5 sati

Na zalost,sve koje si nabrojao nisu vise medju zivima,ostaje nam Zeljko kojeg ste oterali,Ivanovic,Sakota,eventualno nacionale i tu se polako zavrsava prica o kosarci na ovim prostorima,al vi cete to shvatiti rek kada pada nadstresnica,a onda je kasno za sve!!!Sami nismo mogli vise!!!
0

011

pre oko 6 sati

Izgleda da su senilni i treneri cije vreme je proslo na ceni...Obzirom da su Zeljka svi najveci klubovi iz Evrolige hteli da dovedu...
b

bad

pre oko 5 sati

čemu laži?navedi samo jedan klub?
Z

Zeljko Obradovic Cepac

pre oko 7 sati

Zoc uz grcko pivo i grcko sunce trenira buduceg prvaka evrope. Obezbedio si porodicu kao svaki roditelj, a nekad se samo to racuna. Ziv bio Zelimire, pozdrav iz Cacka!
J

Jadni

pre oko 8 sati

Ajmo da kupimo sezonske karte za Atinu jer ne navija se vise za klub vec za trenera.Kakvi ste vi navijaci voli se i navija se za klub a ne za trener.
R

RadostanSam

pre oko 8 sati

Oho...Herakle i anticki period. Srecan sam. Jos jedan dokaz da svi imamo vise zivota pod kapom zemaljskom.

ЗоранАГТ+

pre oko 9 sati

Ништа неће урадити.

Nixaa

pre oko 9 sati

Srecno Zeljko da uzmes jos minimalno 3 tri titule da ovi sto zive od dnevnica zacute jednom za svagda
M

Markokmet

pre oko 10 sati

Zeljko Obradovic najbolji trener u istoriji kosarke sad se vratio na mesto velikih uspeha vratio se u Panatenajkos damo gde je ostavio najveci trag kao trener
b

bad

pre oko 9 sati

ajdeeeee to proverena info?
G

Gost123321

pre oko 10 sati

Jedva čekam da dođe sa zelenim zečevima u Arenu, pa da im vičem "ai gamisou PAO, ai gamisou Žoc".

FC RED STAR

pre oko 10 sati

Hrabro mister Žoc sa tim gazdom nema zezanja kad je na terapiji
b

bad

pre oko 10 sati

mister žoc,hahahahahahaha kakve šale i pošalice,hahahahahaha mister hahahahahaha!!
N

Nessaj

pre oko 10 sati

A ne, biće mister Čovkemon

Veljaa13

pre oko 10 sati

Malo je trenera koji su ostavili tako dubok trag u jednom klubu kao sto je on u Panatinaikosu

Natasa27

pre oko 10 sati

Povratak Zeljka Obradovica u Atinu zvuci kao povratak coveka koji je ispisao istoriju evropske kosarke
T

Traje

pre oko 8 sati

U Atini u kojoj sam trenutno vec se ne radi tri dana i tako ce biti do vidovdana. Samo se slavi dolazak stanovnika Atine inace i toci metaxa i uzo i zaliva Mythos pivom uz grcko meze i jagnjetinu sa Krita.
I

I ovde i tamo

pre oko 10 sati

Ovde su ga bambusali Sfero i crveno beli a tamo ce Barcokas i isto crveno beli.Prosto je osudjen na to.Manite se bajki i oda o žeksu obradoviću.I ne,tvrdim da nije prerano teran u penziju,čovek je bivši trener to je svima jasno iliti bar onima koji hoće da vide.Vreme je najbolji pokazatelj.Čekamo protok istog!
S

Stojankamasina

pre oko 10 sati

samo jako ne odustaj nikad
V

Vladava

pre oko 11 sati

bukvalno ko pise ovo zanima me

Perica Aksentijevic

pre oko 11 sati

Koliko su ga voleli sad ga jos vise ne postuju navijaci Partizana

Stojan Bušatović

pre oko 11 sati

Samo napred kralju
I

I igram I branim

pre oko 11 sati

Hteo si da kazes Rummenige ?
L

Ljudi

pre oko 11 sati

Ko pise ove tekstove?

Osimen99

pre oko 11 sati

Iskustvo uvek pobedi
П

Па...

pre oko 11 sati

...не знам јесте ли свесни да ће се овај наслов користити за спрдњу после сваког пораза Панатинаикоса 😂😂😂
П

Па...

pre oko 11 sati

...у Панатинаикосу гради игру око Богдана Богдановића, а у вољеном Партизану је градио око Џабарија Паркера 😂😂😂 Џабари има плату као Марко Арнаутовић док ужива у сунчаној Шпанији 😂😂😂 Лик има уговор и за следећу сезону 😂😂😂 Радио не радио, свира му радио. Ах, да, Ниликина и Лунберг исто 😂😂😂 Живот је леп када си кошаркаш Партизана 😂😂😂
A

Ahahahaahaha

pre oko 10 sati

🤣🤣🤣🤣🤣 a deti je Mitar koji ima stipendiju kao celi budzet Mege🥳🥳🥳,njega si zaboravio da spomenes .
П

Па...

pre oko 9 sati

...зато имам тебе да додаш 😂😂😂 Не заборави Милутинова од 150 хиљада 😂😂😂
G

Gost123321

pre oko 11 sati

Taj "Herakle" neće biti Grk, već pripadnik jedne druge, susedne nacije kada bude gostovao u Beogradu, čak i svom bivšem klubu.
P

Pričajte u svoje ime

pre oko 10 sati

To će biti kad dođe među male i iskompleksirane, a kad dođe crno-belima biće Željko Obradović, najveći sportski radnik u istoriji srpskog sporta.
p

pace

pre oko 11 sati

prvo nema obraza od samo mogu u partizanu da radim ili necu vise raditi do toga da jevotisao tamo gde ima neogranicen budzet sa verom da ce osvoiti el nadam se da je nece osvoiti pa da vidimo da li ce mu biti kriv janakopulos kao sto mu je bio kriv ostoja

Aleksandar Krezic

pre oko 11 sati

Полако видећемо шта ће тек направити Жељко очекујемо титулу ништа више ништа мање у евро лиги
U

Urke17

pre oko 11 sati

Budite vi Srbi tamo gde je on bio.
П

Па...

pre oko 11 sati

...Желимир је једини тренер у историји који је истовремено легенда Звезде и Партизана 😂😂😂 Невероватно, али и једни и други желе да се врати 😂😂😂
V

View

pre oko 11 sati

Pitanje za razmišljanje - da li u ugovoru sa Pao ima i neka izlazna klauzula?
m

milan.gudovic

pre oko 11 sati

Sta god mi mislili i pricali, sve se na kraju svede na ono osnovno sto pokrece sve. A to je NOVAC...
M

Ma jel

pre oko 11 sati

Što onda 2021 nije otišao u neki bogatiji klub od Partizana? Real, Barsa, PAO, Monako, Olimpija, Fener - mogao je da bira
b

bad

pre oko 10 sati

ma jel mogao je u te nabrojane samo ga oni nisu hteli i samo mu partizan dao 18 miliona,slepi ste pred istinom!!
@

@bad

pre oko 9 sati

18 miliona čega? Dojče marki?
b

bad

pre oko 9 sati

18 miliona eura druže,nema potrebe za tim,znaš ti dobro koja moneta je u pitanju!!
G

Grr

pre oko 11 sati

I ovaj Željko baš nije morao da se vrati u EL, pa još sa ovolikim ugovorom. Šta će sad stručna javnost iz Železnika da kritikuje i omalovažava. Ali ostadoše tamo ravnozemljaši da i dalje kritikuju, što se vidi ovih dana na svim vestima.
R

Radde

pre oko 11 sati

Ovi tekstovi su odlican materijal za sprdnju tokom sezone,pazi Herakle,ovo su šokovi.
d

de goll 2

pre oko 11 sati

videcete kako ce ga najuriti kad bude vezao kao u partizanu 2 /7 i kad ga oli oduci od kosarke.. nije prevazidjeno njegovo znanje , vec njegov autoritet... upravo je to razlog i u partizanu...
Z

ZV

pre oko 11 sati

Nadam se da ste se u redakciji opskrbili maramicama, i vlažnim i običnim, treba obrisati svu tu ulepljenost...
j

jovan97.

pre oko 11 sati

Ukoliko Željko uspe da osvoji EL... Da li će tu da se zaustavi konačno i da ode u penziju, ili će se vratiti nazad da odradi još jednu sezonu?
м

митоман

pre oko 11 sati

Са митовима се увек могу повући занимљиве паралеле, нпр. ако је Жељко Херкул, онда ти тројац Остоја-Паспаљ-Мишко дође као неки ретардирани Кербер?
V

View

pre oko 12 sati

Predgrađe opet nezadovoljno, besno, uvredljivo,... malo je što su ga isterali iz Partizana a nisu i iz košsrke i EL..... a taman su rešili da posle 15+ godina napadnu prvu pobedu u F8.
П

Па...

pre oko 11 sati

...из Партизана је сам отишао јер је био фењер у Евролиги. Има на Јутјубу, не живимо у доба Марка Краљевића 😂😂😂 Маните се митоманије, делује смешно у доба вештачке интелигенције.
П

Па...

pre oko 11 sati

...види како је лако 😂😂😂 Испиши ми године у којима је ккцз играо четвртфинале, полуфинале и финале европских такмичења Ако под КК Црвена звезда мислиш на сва европска клупска кошаркашка такмичења (Евролига/Куп шампиона, Куп победника купова – Сапорта куп, УЛЕБ куп/Еврокуп, Кораћ куп), онда су пласмани у завршне фазе били: Четвртфинале 1969/70 – Куп европских шампиона (данашња Евролига) 1990/91 – Куп победника купова 2005/06 – УЛЕБ куп 2006/07 – УЛЕБ куп 2015/16 – Евролига Полуфинале 1972/73 – Куп европских шампиона 1980/81 – Кораћ куп 1981/82 – Кораћ куп 1984/85 – Кораћ куп 1987/88 – Кораћ куп 2013/14 – Еврокуп Финале 1971/72 – Куп победника купова (пораз) 1973/74 – Куп победника купова (освајач) 1974/75 – Куп победника купова (пораз) 1983/84 – Кораћ куп (пораз) 1997/98 – Кораћ куп (пораз)
Z

ZV

pre oko 11 sati

Predgradje umire od smeha sa vama i njim,evo peta godina. A sad se priključila i redakcija, da zabava bude još ludja. Inače, jel ste svesni vi da njegovih devet titula nisu vaše? Jedna jeste, svaka čast, ništa problem. Ali ostale nisu, samo da budete sa tim načisto...
@

@Pa..

pre oko 9 sati

..izbaci AI kad ono vrelko NIŠTA.
P

Pavlovicmp

pre oko 12 sati

Jedan je Željko Obradović

sasamilic772@gmail.com

pre oko 12 sati

Najbolji kosarkaski trener
M

Milantom

pre oko 12 sati

Kakve tekstove pišete, neverovatno. Kumara Janakopulos će ga najuriti usred sezone. Mogao je lepo čovek da krcka pare u penziji i da uziva u zivotu ali njemu nikad dosta para....
N

Naravno

pre oko 12 sati

Da nece,da najure svoju legendu kluba,pa nije to neki mali klub sa Malog Kalemegdana pa kao Sasu Obradovica sto najurili po drugi put ,ovo je Panatinaikos oni svoju legendu postuju,vole,cene i kada ide dobro i kada neide dobro.
П

Па...

pre oko 11 sati

...зар није Пековић отпустио Вујошевића?
T

TraJan83

pre oko 12 sati

Meni se cini da je veca euforija u redakciji Mozzart sport-a nego u samoj Atini...

Milan Lukic

pre oko 12 sati

zeljko je klasa od trenera samo mu zreba verovati
m

milivojevicmarko99@gmail.com

pre oko 12 sati

Samo što Herakle nije imao kalaš u odnosu na svoje protivnike....

Miloš Milovanović

pre oko 12 sati

Bez obzira na slavu i reputaciju...izgubio je onu oštricu trenersku. Teško da osvoji EL opet
D

Dejan96

pre oko 12 sati

Jel su komsije sad navijaci partizana ili panatenaikosa? Pitam cisto sportski :)
O

Odgovor nepotreban

pre oko 11 sati

Jel vas više zanima sport ili lik i delo Željka Obradovića? Sportski pitam.
c

cjofa12

pre oko 12 sati

Legendo idemoo u napad
I

Irac66

pre oko 12 sati

Zeljko profesor, doktor. Uzima 10 titulu
Ж

Жиле

pre oko 12 sati

Више "Моцарт" пише о њему него Грци...
Н

Није Моцарт

pre oko 12 sati

Него Жоцарт спорт.
N

Naravno

pre oko 12 sati

Jok ce da pisu o Zitku i ostalim nekim podkasterima sto lece komplekse.
P

Pa normalno

pre oko 11 sati

Jbg, u Grčkoj nema navijača Olimpijakosa koji ga prate u stopu i ostavljaju 100 komentara kao što to ovde neki čine...

Uskekruske

pre oko 12 sati

Idemo legendo..

milosveca@gmail.com

pre oko 12 sati

to mozda za Dudu Ivlovica da ste napisali za ovog tesko...nema nimalo veze sa Herkleom nikako ali bas nikako...vise podseca na nekog drvosecu
A

Aha.

pre oko 12 sati

Sad drvoseca,a kada Zeljko vodio Fener a Duda Efes,i kada Zeljko pobedio Dudu,a vi usli umesto Efesa u jedini top8 ,tada ste ga ljubili u pedu ,tada bio Zoc legendo,Zoc Srbine,Zoc ruke ti se pozlatile.
N

No, no

pre oko 12 sati

Kompleksi i zavist.
П

Па...

pre oko 11 sati

...буквално га нико није подржао због те победе против Дуде 😂😂😂 Ваљда и тај клуб који га плаћа игра на победу независно од пласмана Звезде 😂😂😂 По тој логици и Саша Обрадовић је победио Асвел да Партизан не би био последњи 😂😂😂
R

Retardinho

pre oko 12 sati

Najbolji Evropski trener svih vremena dokazani... Steta samo sto ga je vreme totalno pregazilo isto kao Murinja

Zeljko Matic

pre oko 12 sati

Dobar selektor jedan, trenutno od nasih najbolji sve čestitke
Z

Zvezda padalica

pre oko 12 sati

Ima Bracokas brzo da ga stavi na mesto, a onda krece kmecalica.
S

Scouser

pre oko 12 sati

Jedan Grk ga je već vratio na fabrička, drugi će da ga uništi
9

91911919

pre oko 13 sati

Najsmesniji trener ikad po izjavama, kakve taj lapsuse ima nema niko, zadnji je ovaj kad je rekao Partizan do kraja ili nigde hahaahaha
S

SaloObradovicFMP

pre oko 12 sati

Pobegao zadnji put sa konferencije...
L

Legendarne izjave

pre oko 11 sati

Najsmešnija konferencija je bila ona Sašina nakon prvog poraza u derbiju, kad čovek nije mogao dve reči da veže bez zamuckivanja. Posle se opametio pa je posle derbija davao samo kratke izjave da bi izbegao blamiranje, a na poslednjem je učinio najpametniju stvar i zbrisao sa intervjua bez reči
P

Prti

pre oko 13 sati

Kako se osecaju oni sto su isli na aerodrom?
N

Naravno

pre oko 12 sati

Super se osecamo,jos bolje ce da se osecaml kada bude gostovao u Areni sa Panatinaikosom ima da se ori Obradovic Zeljko ,a kako se se oseca vasa legenda Sasa Obradovic koga ste po dugi put oterali ,ispljuvali i ponizili.
D

Da svi odu...

pre oko 12 sati

Odlično i idemo opet kada se bude vraćao u Partizan.
V

Vlax

pre oko 11 sati

Kako god da se osećamo, podržali smo svoju legendu, za razliku od vas koji ste dva puta oćutali za Sašu Obradovića.
N

Natasalena

pre oko 13 sati

Smarate vise sa zeljkom obradovicem
T

Teodora77

pre oko 13 sati

do nove godine ima da odleti. opet ce da ga bojkotuju igraci.
D

Deportivo

pre oko 13 sati

Jedini koji su vise ocarani Zeljkom Obradovicem od navijaca Partizana je redakcija Mocartsporta.Ajde mogu da shvatim da su grci trenutno opsednuti njime na konto nostalgije ali zasto se autor teksta nije prvo podsetio zasto je Obaradovic napustio Partizan...Obradovic je bio sjajan trener kada je trenirao najbogatiji klub u ligi,kada su finansije pravile veliku razliku u kvalitetu.Kako se taj jaz smanjivao tako je nestala i njegova magija...Jedva je svojio i tu titulu u Feneru iako su imali ubedljivo najveci budzet te sezone.I ne samo te sezone...Njegovo vrijeme je proslo a narocito stil igre koji forsira.Bice tu i dalje solidnih rezultata jer ne trenira sirotinju ali mislim da nece postati decimus...
I

Isprani mozgovi

pre oko 12 sati

Naravno, uvek isti narativ. Željko je napustio Partizan kada je bilo najteže, upropastio je Partizan, prekršio je obećanje, potrošio je preko 100 miliona evra, prevaziđen trener, dobija otkaz do Nove godine itd. Svi ste vi iz iste kuhinje, ali demantovaće vas Željko.
Z

Znanjeimanje

pre oko 13 sati

Kakav pristrasan tekst, bas u stilu sledbenika. Pazi, ceka ga zla hidra prekoputa ... njega, velikog heroja i dobricinitelja. E bas ta hidra, u vidu Barcokasa, ce ga istresati vise puta nego Sferopulos ovde. A kako ce nakoksani to da podnese ... eto nove spanske serije sa rumenim

Miki Milikic

pre oko 13 sati

covek bas karakter, rekao nigde osim u partizanu necu vise raditi
P

PrislonicaLimarija

pre oko 12 sati

KK Partizan je zauzet do 2028...pa nece valjda celavu trenersku prevaru iz Katalonije za usi izbacivati.
Г

Гробар2905

pre oko 13 sati

Умало је уништио свој "вољени" клуб и нестао. Сад се опет куне у љубав према другом. Гњида...
C

Classico

pre oko 12 sati

Pričaš o Saši Obradovicu, ovde je tema o najvećem košarkaškom brendu Evrope - Željku Obradoviću.
R

Realnost Partizana

pre oko 12 sati

Uništio tako što je od kluba koji je sanjao Evrokup napravio klub koji je sanjao Evroligu. Baš ga je uništio. To bi rekli Željkovi svedoci, a realnost je nešto sasvim drugo. Realnost je da da je tu i dalje Ostoja, čovek koji je najzaslužniji za preporod kluba, genije koji se setio da organizuje akcije skupljanja novca i da digne sve cene u nebesa, znajući da će navijači sve to plaćati zbog njega, nikako zbog Željka. Genije koji je doveo svakog dobrog igrača u Partizan i napravio Želimiru tim u sezoni 2022/23 sa kojim bi i moja baba osvojila, a Želimir je doveo samo Džabalebarija. Znajući da Želimir nema pojma, na kraju je pokušao da sam kroji transfer politiku kluba, i nije slušao ludog Čačanina, ali džaba, klub je već bio na putu uništenja. Na kraju, doveo je gospodina Penjaroju, skriveni biser evropske košarke, koji je vezao par pobeda protiv donjeg doma Evrolige i time još jednom dokazao koliko Žoc nije imao pojma. Sledeća sezona je naša!
T

T2

pre oko 12 sati

Toliko ga je uništio da je Ostoja išao u Barselonu sa Savićem da plače kod Željka da dođe u Partizan jer on ne zna šta dalje.
g

ghg

pre oko 11 sati

Saša Obradović je dobio otkaz zato što nije donio rezultate ovaj kod vas nije donosio rezultate nikako što je i dobro za nas ali je nama smetalo to što se pretvara sportska javnost da se sve vrti oko njega sjećam se zvezda osvojila tri titule u sezoni kup prvenstvo i abu i samo se o njemu piše doveo vas je do toga da navijate protiv svog kluba

Ivan Selenic

pre oko 13 sati

nista nece uraditi ovaj put,zeljko je procitan trener.

stefan nikolic

pre oko 13 sati

srecno legendo do 10 titule
.

......

pre oko 13 sati

Heraklovo mjesto rođenja je Teba.
Ч

Читање па коментарисање

pre oko 10 sati

И то пише у тексту...

1Sale11

pre oko 13 sati

Svakom treneru da das odresenu kesu para i kazes kupuj ,osvojio bi ave ...
D

Djukela

pre oko 12 sati

Pa evo Ataman nije osvojio
7

78787878

pre oko 12 sati

Eh da je drugima zvezdin budzet pobedili bi makar jednu u top 8... Bez pobede u top 8 Tugaaaaaaa

wizard 1987

pre oko 13 sati

sa prvim porazom smirice se i ova euforija...
6

6262627

pre oko 13 sati

Joj boze necemo zivi.ostati od ovih tekstova