Komentari na vest
Hapoel u Beogradu potukao Makabi, pa odlučio da mu preotme igrača
Aleksandar Dilparic
pre 2 meseca
Nema vise ni zvezde ni partizana.sve je to puklo kao lajsna.
Catke05
pre 2 meseca
Odvalio ih hapoel sa pola gasa,i treba da ide iz makabija uzas su
didi97
pre 2 meseca
Makabi jako loš ove sezone
M
Marko Maks
pre 2 meseca
losa igra

cofi_pfc03
pre 2 meseca
Ume da pogadja trojke opasno
rosa100
pre 2 meseca
igra haopel veoma lepu kosarku zasluzuju
dusann55555
pre 2 meseca
Bas velika greota sto je Zvezda od ovih izgubila kod kuce
srecko Janjic
pre 2 meseca
Ocekivano je i to
milekg034@gmail.com
pre 2 meseca
Presušiće i njima, samo polako
m
milan62611
pre 2 meseca
Makabi jak idu na F4
Gde Smo
pre 2 meseca
Misko u svaku corbu se mesa
T
Tomili11
pre 2 meseca
Blat može mnogo da donese Hapoelu, odličan asistent i šuter za 3 poena
a
avax88
pre 2 meseca
Makabi jako loš ove sezone, čestitke Hapoelu.
Par Tizan
pre 2 meseca
Ocekivano
zeljko markovic
pre 2 meseca
Prosetao se Hapoel.Makabi ni jednom nije poveo.Hapolel aiguran u 4.
Mozzakomentator
pre 2 meseca
bravo
J
Joomla1020
pre 2 meseca
Janaj misli parama se kupuje sve... Možda imaju bolju sezonu nego Makabi, ali moraće još "nekoliko" decenija da rade i pobeđuju da bi u košarkaškim okvirima bili na pola nivoa i reputacije gde je trenutno Makabi.
Z
Zokili
pre 2 meseca
Hapoel pod Itudisom igra vrhunsku košarku, svakom bez problema mogu da ubace 100 poena
f
fifiPT1993
pre 2 meseca
Dobar je to igrač, a menadžer naravno Miško. Čovek je realno u košarkaškom svetu ono što je bio Raiola u fudbalskom, a možda i više.





.jpg.webp)


