Komentari na vest

Hapoel probao, Zvezda brzo odbacila mogućnost da Nvora ode

Dacha90

pre oko 15 sati

konačno nekoga da odbiju
M

Mihajlo3

pre 1 dan

nwora mora da ostane
R

Rale Delija

pre 1 dan

Veoma dobra odluka nase uprave bez obzira sto su ponudili veliki novac za obestecenje okosnica ekipe mora da ostane ako zelimo da napravimo neki rezultat u evroligi i tesko bismo nasli bolju zamenu
b

bojandzepic7

pre 1 dan

Takooo jeee bree!
m

majster

pre 1 dan

Nvora nije na prodaju i tako i treba da bude

dusann55555

pre 1 dan

Nvora bi morao da ostane nema nijednog boljeg slobodnog igraca od njega trenutno
R

Riki97

pre 1 dan

nvora odlican igrac uz batlera naravno.
N

Nikola2

pre 1 dan

Zvezda mora da zadrzi Nvoru i okosnicu celig tima ako misli da ostvari neki kontinuitet i supeh
М

Милутин

pre 1 dan

Ја да сам на њиховом месту,задржао бих свих 21 играча и купио још неког!
Š

Šteta

pre 1 dan

Za Zvezfu sto ga nisu pustili dok je on tu nema od rez ništa
b

bad

pre 1 dan

šteta i ti si breskvica i samo bi volela da ode....
J

Johan

pre 1 dan

najbolji ali od pozadi
b

bad

pre 1 dan

malo bolji od najboljeg parkera!
V

Valdano

pre 1 dan

Larkin, Batler,Nwora,Mirotic,Vucevic! Da se osvoji evroliga! Teo zavrsi Mirotica i Vucevica,Larkina vec jesi!
W

Warhammer

pre 1 dan

Sve je gotovo i oko Vučevića.
H

Hesteg

pre 1 dan

#nijesedesilo A ako i nekim cudom ima istine ima da ih busi ove sezone
b

bad

pre 1 dan

bušiče on samo komšinicu iz laktaša!!
#

#bad

pre oko 23 sata

Busice ti jednog od roditelja. Zivi bili oa videli
m

micko777

pre 1 dan

👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍
s

spitfire

pre 1 dan

bolje da su ga pustilli za milion
Z

ZvezdaRR

pre 1 dan

Neće ga prodati sada ali će ga prodati 15 dana pred start EL. Evo pazite šta vam kažem. To su ti naši mađijoničarski potezi ove uprave. Da ga prodaju igrača onda kada ne mogu da nađu adekvatnu zamenu.

sonee06

pre 1 dan

trebaa da ostane, odlican igrac

Lena Popovic (LennaBlonde)

pre 1 dan

Dobar dil.. 💯💯
b

bad

pre 1 dan

ovo nije čat za upoznavanje miroslave?!

Meda74

pre 1 dan

Jeste dobar strelac al koliko lopti potroši za ništa tu bi bio prvi u EL, o odbrani da ne govorimo. Na kraju kad sabereš bolje da ga prodaju.

Miki Milikic

pre 1 dan

ma najbolje da njega pustite... sreca pa niste
J

Jolika1985

pre 1 dan

Tako treba da postupe mada lepa je to svota novca
J

Jolika1985

pre 1 dan

Pa i treba tako mada lepa je to svota

Valentina Kolar

pre 1 dan

Srećno u ovoj sezoni
D

Djape45||

pre 1 dan

Najjaci su mi ovi što su se radovali odlasku Nvore. Dečko jedan od najboljih strelaca evrolige i oni traže zamerku. Mada rekao sam, mi kad bi doveli Dončića ima onih kojima ne bi valjao čim veže 2 lošija meča.
b

bojebos

pre oko 24 sata

Haha, lepo si rekao. Zivo me zanima kog igraca boljeg bi nasli od Nvore, jedino neko iz NBA.
M

Markokmet

pre 1 dan

Crvena Zvezda sa novim direktorom Milosom Teodosicem ima velike planove za narednu sezonu u Evroligi i Aba ligi kao i u domacem prvenstvu
I

Idemooooooo

pre 1 dan

Top 8 evrolige nije upitan.
M

Milos Cupic

pre 1 dan

Mislim da je greska,ko zna koliko mu ovi iz Hapoela nudili novac,a mi ga zadrzavamo,jos ako pocne da bude nezadovoljan ne moj posle da kukamo na njega,nego na ove iz uprave sto ga nisu pustili.
b

bad

pre 1 dan

NE MOJ???učiteljice,učiteljice....

ljubisa rajkovic

pre 1 dan

Kakva biznis odluka. Kad nas ukanali još jednom, onda će da ode džabe.

SLR

pre 1 dan

mora da ostane po svaku cenu.
d

djordje1908

pre 1 dan

Trebali su da ga puste
P

Penzioner

pre 1 dan

Umesto da uzmu taj milion,i da malo koliko toliko sami obezbede budzet,oni odbijaju milion dolara,kao pijavice 10 gidina samo uzimaju i sada kada imaju sansu da zarade oni se prave kao bahati milioneri pa nece da prodaju,sramota.
b

bad

pre 1 dan

šta si se bre naložio penzioner, šta je milion plata nekom osrednjem igraču,a pustio si najboljeg igrača??meni su ovakvi ljudi i njihovi komentari baš fascinantni, mislim ljudi koji kao mnogo znanja imaju,rado ih čitam i smejem se!!

Mirko Zlatanović

pre 1 dan

treba da ostane u zvezdi dobar igrac
N

Naravno

pre 1 dan

Sto bi ga prodavali kada imaju neogranicen budzet.
K

Komri

pre 1 dan

pustite coveka nek uzme milione, od nas i ove sezone nema nista. Opet cemo ulupati miliona i boriti se za 10 mesto
P

Perinco

pre 1 dan

Ima on milione i u FMP-u!
b

bad

pre 1 dan

dobro je pa ovi iz igoke igraju za slaninu i čvarke,neki čak iz ljubavi, jel tako vas dve breskvice?
m

milena11.11.

pre 1 dan

Zvezda nikada ništa veliko nije uradila u Evroligi pa ne znam zašto bi i ove sezone trebalo očekivati da će uraditi.
p

podesen

pre 1 dan

Zakon velih brojki,nikad ništa do sada ,a sada možda bude.
i

iveljaaa

pre 1 dan

Dobar dil za obe ekipe

sikm1

pre 1 dan

nwora pola tima nikako da ode.

Izbistanin

pre 1 dan

Počeli ste kao Partizan.

kivekive

pre 1 dan

Traziti bar 2 miliona ako su vec toliko zapeli,
P

Preforsiran

pre 1 dan

Evo vam trece ,duze
R

Rezzapereca

pre 1 dan

Neka uzmu Monekea, ne treba da plate nista

Urke97

pre 1 dan

Samo neka ide može i bez para

Bojsa2

pre 1 dan

Karfinalna greska. Trebalo je da uzmu pare. Nwora je k..... od igraca!!! Odbranu ne igra. los je. Cesto van ritma,van utakmice. Koliko puta je samo zajebo poslednji napad i meceve genarlno...Sta radi uprava nije mi jasno. Teraj bre to i uzmi pare. Ima takvih igraca,lopatom da ih skupljas.
D

Djani85

pre 1 dan

Nešto pametno i vi da uradite, ako ovako nastavite glasaću za vas

mladen misic

pre 1 dan

Dolazi Dončić nema brige
g

gnrslash

pre 1 dan

Odlican je bio Nvora, dfanzivno mozda malo skripi ali ofanzivno je bio ubedljivo najbolji. Svakako i treber treba da iklopi i pokrije njegove defanzivne nedostatke posto jenofqnzivno stvarno odlican

ЗоранАГТ+

pre 1 dan

Добар је Нвора, мало одбрану да побољша.
S

Sta je to odbrana

pre 1 dan

Malo vise , odbrane nema
m

milan.gudovic

pre 1 dan

Ocekivano da Zvezda ne zeli da ga proda ako misli da napravi iole ozbiljan sastav za narednu sezonu....
P

Pst

pre 1 dan

Sto se Kostela tice mislim da igrac takvih karakteristika na petici nije potreban Zvezdi. Igraca 4-5 imaju u Odzeleu. Treba im jaka fizicki petica, dominantna u igri pod kosem. U ovoj El zavrsnicu pa i da osvoje mogu sada samo Grci i Spanci. Ponekad su to dozvoljavali Turcima i Izraelcima zbog para i tu se zavrsava. Da se ne palimo bez razloga. Nemamo mi toliko para da bi unistili domacu kosarku. Koga je od nasih dovela Zvezda. Nikog. Zazmurili su a pojavio se Barna za Kartera igracina, pojavio se klinac Backo u Megi. Sto momku ne date sansu za pocetak kao trecoj opciji ali da igra. Nece biti ni jednih ni drugih kad presahnu pare e tada nece biti onih koji je proslavljaju godinama. Katanac sledi jer ih pravimo da na NCA dobijemo prosek.

kivekive

pre 1 dan

Ozbiljan si ti poznavalac kosarke 😂
O

Ok

pre 1 dan

Tako je ceo zivot sam u njoj i ovo sada je propast Srbske kosarke. Katastrofa, nikad vise bacenog novca za unistavanje preostalih igraca i sputavanje talenata. Hocu bre sansu za domace a ne prosecne strance. Zbog domacih punimo hale ne zbog ovih nebitnih.

Zeljko Markovic

pre 1 dan

Ne da se nvora pored novog trenera

Zeljko Markovic

pre 1 dan

Nece nvora jos nidje iz zvezde

Zeljko Markovic

pre 1 dan

Nece mali nvora nigde iz zvezde
s

sola

pre 1 dan

Ovu priliku nisu smeli da propuste..

Danilo Pavlovic

pre 1 dan

Nworu sacuvati pod obavezno
D

Deportivo

pre 1 dan

Ovi iz Zvezde nisu normalni.Nvora je ubedljivo nas najgori defanzivac.Niko ne moze da pokrpi sve njegove defanzivne propuste.On je bio jedan od glavnih razloga zasto smo primali po 100 poena u svakom ozbiljnijem mecu.Pride delovao mi je kao kancer ovog tima,njegova indolentnost je bila verovatno i glavni okidac letargije celog tima.Solirao u napadu do besvijesti,gubio lopte,ispucavao se,redovno upropastvao momentum igre na nasoj strani.Da,desavalo se cesto da mu se zapali suterska ruka,ali kao sto svi vide,jedan od onih slucajeva : krava koja daje dosta mlijeka a onda sve prospe.Nadam se da je ovo samo tvrdjenje pazara sa nase strane.Prodas Nvoru za sto vece novce i dovedes Luvavua ako je ikako moguce.U napadu ne izgubis mnogo ali si defanzivno prosao mnogo bolje.
K

Kheshig

pre 1 dan

Srbi uvek sve najbolje znaju. Nwora je #6 najbolji strelac EL ove sezone, a od igraca iznad njega samo Vezenkov ima bolji TS% od Nwore. Defanzivno je po svim statistickim parametrima oko proseka i nigde nije "rupa". Godinama se place za elitnim skorerom koji ima poene u rukama i kada smo ga dobili jedva cekamo da mu vidimo ledja. Tacno da nam dodje Dzordan iz najboljih dana pljuvali bi ga sto forsira ulaz u desnu stranu i ima los sut za tri. Ne treba nama Nwora koji daje 18 poena uz 55% za dva i 35% za tri uz TS 64%, treba nama Davidovac sa 4 poena ali je "inteligentan igrac"

Kurcslus

pre 1 dan

I treba da ostane, pa ko ce da igra odbranu ako on ode, Dobric sigurno nece.

Zeljko Markovic

pre 1 dan

Jos se nije nvora uigrao u zvezdi ali top je to igrac

Zeljko Markovic

pre 1 dan

A gde da puste nvoru iz zvezde jos uvek se nije uigrao kako treba
N

Neuigran

pre 1 dan

Da ,prvih 3-4 sezone su problem