Komentari na vest

Hapoel okrenuo Moraču naopačke za 2/2: Kokoškov isključen, Micića nije služio šut

В

Војвода

pre 26 dana

Црна Гора добровољно угостила Турке и уступила им територију, то је то, све сам чуо.
S

SvrakaShearer

pre 26 dana

Odvratno maslo pokvarenjaka, da ne kazem tezi riječ g..... Ne dozvoloti Efesu da bude domaćin u svojoj dvorani pred 20.000 vatrenih navijača da bi se predstvanik g. lakše osjećao. Sudije još navlače za goste. Na -4 faul sude Lojdu nepostojeći, daju tipu 3 bacanja za to i 4 bacanja dodatno za sve tehnicke koje su dosudili Efesu zbog realnog prigoovra. İ sa -4 i tvoja lopta odeš na -11 i njihova lopta. Ako za to ne povučeš ekipu sa terena, pa za šta ćeš povlačiti?
O

Oleg

pre 25 dana

kme kme
N

Nanas

pre 26 dana

Kokoskov i oni njegovo skupljanje strucnog staba na centru za vreme TO,dok svako od njih medjusobno nesto kaze,prodje TO, covece nije ovo NBA, sta se mangupiras i glumis ludilo.
g

gost1978

pre 26 dana

tezak nemač pojma
m

micić

pre 26 dana

Alibi igrač sa termina postao nije u formi fazon poslednji 5 godina...
V

Vldblk9a

pre 26 dana

Teska bruka od utakmice u 4/4, hapoel sutnuo 7 bacanja za redom, faul na trojci, tehnicka igracu, tehnicka pomocniku, tehnicka treneru. Dato im 14 bacanja u posednjih 9 minuta. Sramno i jadno.
O

Oleg

pre 25 dana

placi
S

Ssd

pre 26 dana

Nesposobnost da zadrže vodstvo plus gluposti tehničke i kraj tu je sve jasno
D

Djurda

pre 26 dana

Ne volim islamiste nikako. Ali brate zamisli ti oni moraju da se sele i gube domaci teren da bi ugodili izraelcima hahhaahha, ruse izbacuju pa koja je nepravda u ovom svijetu to je strasno.
K

Korahe

pre 26 dana

Šta ćeš druže moj gdje god se okreneš neka je nepravda. Eto Izraelci prave humanitarnu katastrofu, zabranjuju uvoz hrane za djecu i čitav svijet žmuri. Ovamo Rusi ratuju po svim konvencijama ratovanja ( naravno ne volim sto ratuju zao mi je oba naroda) ali njih proglasise najvećim zlotvorima i blokirase ih iz svih takmičenja. Svijet=Nepravda
V

Vasa MVP

pre 26 dana

Bravo Vasilije