Komentari na vest

Hapoel Madaru daje 2.500.000 dolara, ali dogovora i dalje nema

V

Vlada9111

pre oko 1 sat

Mozda ce doci u Crvenu zvezdu
M

Ma

pre oko 2 sata

Da li je ovo tačno, pa Džabula u svom najgorem izdanju za njega je igračina.
b

bojana23

pre oko 3 sata

pa nas je covekkk bre
g

gaga1973

pre oko 4 sata

on je vec nas....
A

Asa

pre oko 4 sata

Dodji u Partizan bro. Ili jos bolje kod Zeljka da imas zagarantovanu klupu.
S

Sale22

pre oko 4 sata

ne vredi on toliko

Mismis10

pre oko 4 sata

Mnogo je 2.5 milona za njega iskreno