Komentari na vest

Grci namirisali šansu: Bonga za 700.000? Ne zvuči loše

L

Leukemija

pre oko 2 meseca

Šteta da ode Bonga to je veliki borac na terenu

Bro Bro

pre oko 2 meseca

Grci ga žele, očigledno vide potencijal.
N

Nebojshha

pre 2 meseca

Nikad jeftinije nisu prosli

M Nalog

pre 2 meseca

ma i za 500 samo nek ide

dejan.arsic.88@gmail.com

pre 2 meseca

Он ако остане и следеће сезоне и званично постаје легенда клуба
R

Roginjo

pre 2 meseca

Ide Bonga i moći će da bira klub u Evropi sledeće sezone, prstom da ubode gde želi
l

laki100

pre 2 meseca

Bonga može doneti mnogo, dobar potez.
j

jelenal19

pre 2 meseca

vidim šansu, ali treba pažljivo razmisliti.
v

vanjaaa03

pre 2 meseca

Nadam se da će ostati i kod nas.
a

aleksss99

pre 2 meseca

Grci ga žele, očigledno vide potencijal.
s

sale01323

pre 2 meseca

700.000 nije loše za ovakvog igrača.
d

dacika75

pre 2 meseca

Bonga je talentovan, možda mu ovo odgovara

Ivan Tokai

pre 2 meseca

Pa ovo stvarno zvuči kao solidna ponuda
s

serkanter

pre 2 meseca

Steta treba ga zadrzati.
j

jovandimitrovic

pre 2 meseca

Crno beli crni beli
D

Dormamu23

pre 2 meseca

Kljucni igrac za partizan.. Jedino nba bi bilo realno, ovako mu treba ponuditi bilo koji novac da ostane

Milos Veljkovic

pre 2 meseca

svako ide gde misli da je bolje
a

avax88

pre 2 meseca

Pa sigurno je da zasluzuje da ode u jaci klub, mozda cak i NBA.

90Jelena

pre 2 meseca

nadam se da ce ostati u partizanu dobar igrac

dr.lule

pre 2 meseca

svi znaju da bonga ide u NBA
M

Majamaki3

pre 2 meseca

Koje su to svote novca
M

Markomili

pre 2 meseca

A sta znam, onako moze bolje

Zika Zika

pre 2 meseca

nadam se da ce ostati

Kopra85

pre 2 meseca

Opet rasprodaja pa sve iz početka...

Aleksandar Krezic

pre 2 meseca

Одличан текст хвала на информацијама.

Laki14

pre 2 meseca

Realno je igrač koji upada u startnu petorku svake ekipe u Evroligi, ne vidim način da ga Partizan zadrži
n

nikolabe

pre 2 meseca

Ne dirajte Bongu.
g

gunnersi

pre 2 meseca

ne znam da li ste provalili da nijedan klub u Evropi ne dobija obestecenje za igrace osim Partizana. Svaka im cast.
y

yui

pre 2 meseca

bice tabele sa ciframa vama poznata...
D

Drobilica kicme

pre 2 meseca

ne ide bonga nigde.
B

Bilosta1

pre 2 meseca

Nema sta, najbitniji igrac za sledecu sezonu. Videcemo

Boka67

pre 2 meseca

Ovo je više nego dobra cena za ovakvog igrača

Dr. Vuki

pre 2 meseca

realno za tolike pare nije lose a dobar igrac
M

Mire.111

pre 2 meseca

stub igre Partizan Mozzart, posebno skok
J

Jojojo21

pre 2 meseca

stub igre Partizan Mozzart

Slobodan Milojkovic

pre 2 meseca

Dobar igrac za relativno male pare.
R

Rasprodaja

pre 2 meseca

Za koje male pare? 700.000 je samo odsteta za Partizan ako ide u EL klub, a koliko ce dobiti on od novog kluba je nesto drugo.

Slavko61

pre 2 meseca

Top igrač,valjalo bi da ga partizan zadrži
T

Tomili11

pre 2 meseca

Bonga mi je jedan od omiljenih igraca Partizana, treba da se potrude da ga zadrže jer se najviše trudi i doprinosi klubu za razliku od većine
D

Djokica10

pre 2 meseca

Bonga je jedan od onih koji vredi nešto u Partizanu, ako on onda teško njima..
V

Vanjaxd

pre 2 meseca

Kradja veka ide
V

Visente Del Boske

pre 2 meseca

Ma kakvi 700 hiljada,bez milion i po on ne napusta partizan😂
W

Warhammer

pre 2 meseca

More, ništa bez četiri miliona evra obeštećenja. Počnite sa pet, pa se nadjite na četiri.

Aleksandar Dilparic

pre 2 meseca

Neznam sata se desava sacekacemo Panrica.
D

Dre

pre 2 meseca

Univezalac i znalac, kao Kalina pre par godina. Vredi brat bratu milion ipo po sezoni...

Goran Jovic

pre 2 meseca

Bonga je jedan od najkorisnijih igraca Evrolige, ne treba bas sve prodavati

mlade016@gmail.com

pre 2 meseca

Надам се иде у Нба, Бонга може бити само црно бели у Европи....
D

Dr Dulitl

pre 2 meseca

Više nego prosečan igrač, ali ne drastično! Videće se to kad ode u neki klub sa ozbiljnim ambicijama u EL. Nešto slično Kodiju, koji nikada ove dve sezone iz Zvezde ponoviti neće.
V

Visoke ambicije

pre 2 meseca

Takve price su bile i za Pantera i Lesora.

Izbistanin

pre 2 meseca

Trebalo bi ga zadrzati bas dobar igrac

Uskekruske

pre 2 meseca

Dobar igrac.......
P

Pst

pre 2 meseca

Nemoguce. A ljubav prema klubu, pardon parama. Pa vi ste poznati po tome. Kod vas se dobija po potrebama. Nikom nije bilo bolje u proslom vremenu. Za vas se navijalo iz ljubavi prema napredovanju nije bilo korupcije. To su posle smislili. Navlacilo se samo za svoje. Eh da je ono vreme ne bi ovaj prosecan ofarbani kod Grka. Jelita to ne bi dala. Ko visoko leti nisko pada.

Benny Ben

pre 2 meseca

Dobar je Bonga nema sta!
m

miconis1

pre 2 meseca

Uh, veliki veliki korak unazad za Partizan ako se ovo ostvari

Stefan Zafirovic

pre 2 meseca

Bolje da ostane tu, a i mislim da ce da ostane.

Milos Milos

pre 2 meseca

Treba da stave kad je dobar igrac 2 miliona klauzulu pa nek plate ako hoce da otimaju.
N

Nini3112

pre 2 meseca

Odlican igrac ali platiti obestecenje 700.000 za njegs i dati mu platu od 1.5 miliona... da li vredi?

Kurcslus

pre 2 meseca

Bonga nije igrac za NBA i ako ode kojim slucajem tamo brzo ce on nazad.

Jelena Doncic

pre 2 meseca

Nemački reprezentativac predstavlja jedan od ključnih stubova igre Partizana, a svojom konstantnošću uliva sigurnost u gotovo svakoj utakmici – zbog čega ne čudi interesovanje velikih evropskih i NBA timova. U evroligaškoj sezoni crno-belih mnogo je toga za zaborav, gotovo sve. Ipak, ono malo svetlih tačaka moglo bi skupo da košta klub iz Humske, jer su već sada na meti bogatijih i stabilnijih sistema. Kada je reč o Isaku Bongi, jasno je da se radi o profilisanom evroligaškom igraču i jednom od retkih konstantnih faktora u timu. U trenucima kada su kritike pljuštale sa svih strana, upravo je on bio među retkima kojima se malo šta moglo zameriti.
F

Ferarista

pre 2 meseca

Najstandardniji u Partizanu.Šteta ako ode.

nedeljkovicstrahinja75@gmail.com

pre 2 meseca

Ne damo Bongu brata
M

Mokict

pre 2 meseca

nije los igrac, bolje da ostane

Radovan Aleksic

pre 2 meseca

Eewweeeeeeeeeeeeeee

Mirko Zlatanović

pre 2 meseca

ma nek ide gde mu je bolje

DankaT

pre 2 meseca

Bolje da ostane🙂

nemanjaacdc

pre 2 meseca

Kakva glupost je ta klauzula

Aleksandra1994

pre 2 meseca

Otkud sad odjednom klauzula da moze u neki Evroligaski klub?
p

podešen

pre 2 meseca

Kad imaš zlatokosog sve je moguće.
A

Amin_

pre 2 meseca

Sta kaze Pantic? Bez njegovog odobrenja nista hahhaha

Mirko Boc

pre 2 meseca

Bolje da ostane

Nemanja Matic

pre 2 meseca

Ode bonga lagano u olimpijsko, Grcima leze ovakvi igranci...
M

Markomare1982

pre 2 meseca

Otkud sad odjednom klauzula da moze u neki Evroligaski klub?

Marija Avramovic

pre 2 meseca

Najbolji igrac Partizana

Srdjan Todorovic

pre 2 meseca

dace nam drzava novih 30 miliona
N

NKa

pre 2 meseca

Nije vest o divi BG
1

1100

pre 2 meseca

Kome? Zvezdi? Jel ce preko KSS da legne uplata?

Radojicadoca

pre 2 meseca

Neda partizan stvara sampione

Nemanja Matic

pre 2 meseca

Pala cena Bongi kalirao Partizan...
D

Dex12

pre 2 meseca

Ma prodaj...dace nam drzava novih 30 miliona
A

A daje

pre 2 meseca

Zvezdi svake pa će i ove godine.

Elvis Fejzic

pre 2 meseca

Dobar košarkaš ali ne i odličan da napravi baš neku razliku.
p

paki460

pre 2 meseca

Jednim recju doktor
b

balj123

pre 2 meseca

Ne damo naseg bongu

milekg034@gmail.com

pre 2 meseca

Nijeee loše haha
D

Denis1998

pre 2 meseca

kakav kralj od igraca 1
D

Drale1998

pre 2 meseca

Po meni najkorisniji igrac cak cele el.

Milan Sofija

pre 2 meseca

Bas tako,covek igra stvarno dobru kosarku
n

nuki63

pre 2 meseca

I ovo što valja hoće da ode
O

Odlasci

pre 2 meseca

Kao na primer Karlik

Milica Aleksic

pre 2 meseca

Oooooooooooooooooo

stefan matic

pre 2 meseca

bolji je od batlera

Ilija Stevanovic

pre 2 meseca

toppp za bongu igracina

Ivan Todorović

pre 2 meseca

Razumeo bih da ode u NBA ali da ga pustimo ovima...
B

Bale89

pre 2 meseca

Resi ovo drcela
h

hellokcs2

pre 2 meseca

Neka on odluči sam.
D

Denis1998

pre 2 meseca

partizan je najjaci broj 1

Dakara

pre 2 meseca

Dobar je Bonga, pravi profesionalac. Ne bih mogao da ga zamislim u crveno belom dresu Oly-a, podnosljivije bi mu stajao zeleni Panate.
k

kordelio23

pre 2 meseca

Igrač kog Partizan ne sme pustiti, jednostavno

Milan Sofija

pre 2 meseca

Bonga najbolji igrac ne treba se prodavati
U

Uncledrew

pre 2 meseca

Tihi vodja. Retko zahvalan igrac a neprimetan.

Amir Tuzlic

pre 2 meseca

Dobar izbor Grka veoma kvalitetan igrač Partizana.
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Dodji Bonga kod nas pošto će Kalinari u penziju imaš zagarantovane minute u klubu sa ambicijama
a

ambicije hahaha kakva laz

pre 2 meseca

klub koji igra rekreativno 15 godina el? klubic koji je najveci uspeha top 10 i lagano ispadanje dva puta zaredom u play in-u? klubic koji jedini nema pobedu u play of-u?😂 i to je klub koji ima ambiciju😂😂😂😂
Z

Zksk

pre 2 meseca

Vi jedino imate ambicije..

Ranijeri

pre 2 meseca

Bolje nek mu produze ugovor uz skuolju klauzulu
S

Staniša Žugić

pre 2 meseca

Imamo šanse da ispravimo sistemske greške i uradimo velike stvari

Racuni

pre 2 meseca

Bonga mora da ostane u Partizanu!

Nemanja Simic

pre 2 meseca

Necem on nigde.

stefanlsc7

pre 2 meseca

Kakvi su to ugovori, ako ima izlaznu klauzulu od 700 k... Sve dok Partizan moze da isparira finansijski sa ponudom drugim klubovima, Bonga mora ostati u Partizanu
D

Dejan87ns

pre 2 meseca

Sjajan igrac borac,ljudina steta sto mora da ide crlo zahvalan igrac posebno u odbrani,srecno mu bilo vole ga Grobari

Vukasin Nikolic

pre 2 meseca

ako ga partizan da za te pare onda stvarno nisu normalni
B

Boldrick

pre 2 meseca

Odakle vecotima toliko para
D

Dukicar

pre 2 meseca

Bonga je vrhunski igrac
R

Rectify1995

pre 2 meseca

Ako odlazi Peters, najbolja zamena za njega je upravo Bonga.

sladja89

pre 2 meseca

vcvbcxcfgcffbbcd
P

Predrag Petrovic

pre 2 meseca

Bonga je igracina bila bi velika steta da ne produzi ugovor

Andrija2222

pre 2 meseca

Nije loš bonga iskreno

Kanidja99100

pre 2 meseca

Bonga je jedan on najbitnijih igraca Partizana, treba da ostane.

Miki Milikic

pre 2 meseca

ode i bonga iz partizana

Sijanda Ksulu

pre 2 meseca

Glavni igrač . Steta ako ode
c

chicalozzi

pre 2 meseca

Najbitniji igrac gde god je igrao, ne treba ga pustati u Evropu nikako...
a

alealek

pre 2 meseca

TOP IGRAC KAD BI OSTAO.... KUCA I IMANJE NA NJEGA

Semir88

pre 2 meseca

Baš dobar igrač, ali nisam siguran da je za NBA

Seksiformylife

pre 2 meseca

Partizan je lud ako mu ne ponude duplo barem

Ikebana

pre 2 meseca

Treba da stave kad je dobar igrac 2 miliona klauzulu pa nek plate ako hoce da otimaju

1mladen2

pre 2 meseca

bonga mora da ostane

Kazeev

pre 2 meseca

Bonga je iskreno igračina

Nikola Vukadinovic

pre 2 meseca

top topp topp topp topp
I

Ilijajakim02

pre 2 meseca

Bongu nikako ne prodavatu
R

Realni Grobar

pre 2 meseca

Bonga MORA da ostane Ostoja.
J

Jole 88

pre 2 meseca

Napred partizane 🇭🇷

rajko vidic

pre 2 meseca

Bonga je dobar igrač i vredi više od 700 hiljada

Asd1

pre 2 meseca

strasan igrac, znacio bi za sledecu sezonu.

Salleee

pre 2 meseca

Teško ćemo ga zadržati. Jedan od retkih koji je opravdao svaki euro
T

Trololo

pre 2 meseca

Bilo bi bas steta da ode.

cone1312

pre 2 meseca

Jak igrac bas 💪

cone1312

pre 2 meseca

Jak igrac bas 💪
F

Fenjerasi iz laktasi

pre 2 meseca

Top 20 klub u EL na tabeli!
D

Dzemaili00

pre 2 meseca

Poslednjih par godina najkonstantniji Partizanov igrac, steta bi bilo ako ode.
i

igokea top 20

pre 2 meseca

Kad ce proslava u laktasima fantasticnog 16 mesta u EL na kraju sezone?
O

Oli novi prvak Evrope

pre 2 meseca

Dodji Bonga kod nas pošto će Kalinari u penziju imaš zagarantovane minute u klubu sa ambicijama.Jeste i ove sezone izmakao plej of ali imamo šanse da ispravimo sistemske greške i uradimo velike stvari.Želja je velika a kako čujem i mogućnosti će ispratiti te želje.

Miloš Milovanović

pre 2 meseca

Nije tako delovalo kad je došao...ispade najbolji igrač uz Karlika

stefan nikolic

pre 2 meseca

ostaje Bonga nije lud da ode

Ilija

pre 2 meseca

Ne puštati Bongu nikako pogotov ne u EL

nenanena2

pre 2 meseca

Kako je ponuda Detroita odbijena ako ima izlaznu klauzulu za NBA?
P

Pedja1234

pre 2 meseca

Klauzula važi tek kada se sezona završi

KAYA

pre 2 meseca

Bravo Bonga, najbolji si!

Milos Jocic

pre 2 meseca

bonga ostani. grobari
m

marijana0303.

pre 2 meseca

Stvarno dobar igrac.
G

Grobarcina1

pre 2 meseca

Mozemo da mu damo vise para, samo je pitanje dali zeli da ostane.

Lalala

pre 2 meseca

Veoma zahvalan igrac...
D

Djordje Milev

pre 2 meseca

Bonga bi trebao da ostane, on je važan igrač
D

Direktor

pre 2 meseca

Bonga ostaje. Napadamo F4.
N

Nemanjasabac

pre 2 meseca

I jeste najbolji i bice najbolji, sve u njemu ima, napravice sad jos losiji partizan nego sto je bio
U

Uros.brdar07@gmail.com

pre 2 meseca

Previse je to novca za ovog igraca ne vredi toliko za toliki novac 1000 boljih
b

bastoni5551

pre 2 meseca

Bonga izuzetan igrač i treba da nadje sredinu koja mu odgovara jer je još mlad i ima vremena za njega.

nemanja gasevic

pre 2 meseca

GRCI NAMIRISALI ŠANSU: BONGA ZA 700.000 HILJADA? NE ZVUČI LOŠE
m

micko041.

pre 2 meseca

Izvanredan igrac,treba ga dobro i platiti, jer zasluzuje to. Partizan ro moze naravno.
Z

Zaki12345

pre 2 meseca

binga treba se bori

Mr 007

pre 2 meseca

Veoma zahvalan igrac u oba smera. Nije dzabe jedan od najboljih igraca u reprezentaciji Nemacke.

sikm1

pre 2 meseca

bonga klasa mora da ostane.

Suzana Jedoksić

pre 2 meseca

Zar nije izlazna klauzula samo za NBA, odakle sad Pao i Oli u prici? Kako sad! 🫪
J

Jovan2208

pre 2 meseca

bonga zasluzuje da se bori za trofej el

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Uz Bogija u oktobru/novembru, lesora i još par solidnih, blizu je f4, a nakon toga je sve moguće

Hombre Cansado

pre 2 meseca

nadam se da ostaje u.partizanu
-

- PRIORITETI -

pre 2 meseca

Nadam se da su prioriteti uprave: ostanak Bonge, dovođenje Bogdana ili Exuma i ponovo igranje mečeva s NBA ekipama (što se u Ostojinom mandatu još nije desilo, a pre njega jeste).

Marko Pavlovic

pre 2 meseca

Bogi mora da započne 10tu godinu zbog penzije. Ali i da ga odmah otpuste to je to. On dolazi u oktobru /novembru
p

podrsen

pre 2 meseca

Egzum je na stakama.

Pierre16

pre 2 meseca

Lagano ide tamo, mada mnogo bi falio Partizanu...

Flyp Exchange

pre 2 meseca

Realno treba ga prodati za taj novac. Naci cemo nekog drugog , dosta je igrao po meni
k

kordelio23

pre 2 meseca

Ni pod razno ga ne prodavati, pogotovo ne u EL, već mu pojačati ugovor

Djordje Kuzmanovic

pre 2 meseca

odličan igrač treba da bude još jednu sezonu u partizanu bonga kralj
G

Gorance11

pre 2 meseca

Bonga je nagori igrac partizana u zadjnje vrijeme

Milos Savic

pre 2 meseca

Tesko da ce ga zadrzati
G

Gosttt

pre 2 meseca

Kazem ja, Partizan je jedina ekipa u kosarci koja zaradjuje na transferima. Genijalci, nema sta, niko kao oni
S

Srdjan1314

pre 2 meseca

Bonga mora da ostane.

milosveca@gmail.com

pre 2 meseca

hahaahaha ma vazi
M

Medos213

pre 2 meseca

Sjajna cena ,treba da ga kupe!
S

Spasovski92

pre 2 meseca

Trebao je i ranije otici

Aleksandar3006

pre 2 meseca

Nadamo se da će ostati jer ako ode teško da možemo da nađemo igrača približnog kvaliteta kao on. Može da se nađe ali za ogromnu cifru.

srecko Janjic

pre 2 meseca

Opet prodajte sve i opet ce ekipa biti krs, a onda cemo na penjarolu drva i kamenje
M

Majamaki3

pre 2 meseca

Velika suma novca svakako

SLR

pre 2 meseca

mora bonga da ostane.
N

Natalii29

pre 2 meseca

Isak Bonga se pokazao kao jedan od retkih konstantnih i pouzdanih igrača u sezoni KK Partizan, često predstavljajući svetlu tačku u inače razočaravajućim rezultatima ekipe. Njegove dobre partije nisu prošle nezapaženo, pa je interesovanje većih klubova očekivano — zbog čega će njegovo zadržavanje biti veliki izazov za Partizan
V

Vidimose123

pre 2 meseca

Tesko ce uspeti zadrzati ga
I

Iveks87

pre 2 meseca

Ako je klauzula stvarno 700k, to je smešno za igrača kao što je Bonga – teško da će ga zadržati.

nedeljko Petrovic

pre 2 meseca

Ne zvuci uopste lose bas top
L

Lakiq123

pre 2 meseca

Realno nije mnogo za takvog igrača

stefan cvetkovic

pre 2 meseca

Ma ostaje on sto posto
b

bolonjeze

pre 2 meseca

Zar nije izlazna klauzula samo za NBA, odakle sad Pao i Oli u prici? Kako sad ovo boze??

Veca1971☆

pre 2 meseca

700k ...moja greska

Veca1971☆

pre 2 meseca

Izlazna klauzula je 750k...zasto bi neko nudio vise. Ne kapiram ove sto pisu da doplate jos malo, kao nije dovoljno para za Bongu....kakve gluposti citam ovde.
D

Dejan Niciforovic

pre 2 meseca

bonga pola ekipe, ovakvog igraca bih zadrzao po svaku cenu

Nixaa

pre 2 meseca

To je malo para za coveka koji sve radi i u odbrani i u napadu

Pa dodo sam

pre 2 meseca

Ako ode, odmah ide saopštenje da su Grci prvo nudili 700.000, pa je Ostoja rekao ne,ne, evo vam za 350.000, pa su onda Grci rekli ne, ne, ne, 2.500.000 i ni cent manje.

Lipovaca

pre 2 meseca

Neka skoče još malo sa cifrom.

Slavko Ćosić

pre 2 meseca

svi znamo da se sve vrti oko kinte . ako imaš kintu pokupuješ i ono što ti ne treba da bi konkurenciju eleminisao
M

Medaa93

pre 2 meseca

Opet prodajte sve i opet ce ekipa biti krs, a onda cemo na penjarolu drva i kamenje …
G

Grof92

pre 2 meseca

To je malo para za bongu