Komentari na vest

Grci izgleda prestigli Partizan! Kalates za 1.800.000$ ide u PAOK

VERA Nojic

pre oko 1 mesec

sve su prodali pusti dugoovi i
D

Djuro17

pre oko 1 mesec

U Partizanu ispod proseka,sretno mu bilo u Paok-u!
n

nikolabe

pre oko 1 mesec

Šta god bilo srećno majstore.
A

Asovi

pre oko 1 mesec

U El kada je dosao sa Partizanom ima 70% poraza,plus izgubio kup protiv Zvezde. E sad voleo bi da znam gde se to pokazao. Posto su svi pokazali po komentarima i sponzora i navijaca,cudi me da niste na F4. I Bonga i Osetkovski i Fernando i Jekiri i Wash i Kalates,Karlik tek. Izgleda samo kukulele na Sterlinga.

Ilijavl24

pre oko 1 mesec

Steta, dobro se pokazao u partizanu

zeljko markovic

pre oko 1 mesec

Otiċe to sam i rekao,ko ponudi više,dečko pred kraj karijere,može još lovice da uzme,ovo je premija za njega.On ċe svoju ulogu odraditi,iskusan je ,šta ga briga,oa normalno da ċe otiċi za veċe pare,možda mu je ovo i poslednja sezona i penzija.Lagano Kalates i sretno.Ovo što je igrao u Partizanu,odigrao je dobro.
V

Vlajkojapi

pre oko 1 mesec

Svaka mu cast I zasluzio je da se konacno isplati svo njegovo igranje Dobar i pozrtvovan igrac!
d

djuka2025

pre oko 1 mesec

otvorio se paok a za partizan je realno glupost bacati tolike pare na njega

Urke97

pre oko 1 mesec

Dal je moguće da će deda da zaradi najveće pare na kraj karijere sta vi ljudi plaćate
S

SUNĐER BOB

pre oko 1 mesec

Šabani to mu je plata za 2 godine...

BaneBane

pre oko 1 mesec

Nece valjda da ode :(
k

krejzicoa

pre oko 1 mesec

Previše je to para za igrača koji može da odigra 10-15 minuta po meču. Ima i to da je preiskusan i da može mnogo znači za svlačionicu i da stane na loptu ali opet...
O

Ok

pre oko 1 mesec

Ne salite se ljudi a ljubav. Ljige do poda. Ne moze to tako.
K

Kazem

pre oko 1 mesec

Vilio bih da ostane mahstor,pitez unapred,oči na potiljku KLASA
S

Sparta

pre oko 1 mesec

Taman jos da ove iz FMP-a pregazi ,srecan put i dugo zdravlje
p

partizan drugoligas

pre oko 1 mesec

Nabio ti Covke komplexe :)))
n

nk partizan

pre oko 1 mesec

Ajde mali na spavanje i sanjaj lijepu vasu
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

ako je bolja od njihove onda neka razmisle malo
m

milos987

pre oko 1 mesec

Cime zasluzuje tolku platu?
m

miki.mocart

pre oko 1 mesec

Nama treba dostojna zamena za karlika... igrac koji moze da poogodi trojku. KALATES je da smiri igru al ne moze vise od 10ak minuta da igra.. hvala mu ,ali ako hocemo vise,moramo boljeg dovesti
G

Grik boss

pre oko 1 mesec

E ovo su pare eejjj

milosbosut

pre oko 1 mesec

Odavno je on zreo za penziju
D

Daren_g

pre oko 1 mesec

I neka zavrsi karijeru u rodnoj grckoj, bice pozdravljen u svakoj hali
A

Amer1/1

pre oko 1 mesec

On nije rodjen u Grčkoj. Kalates je Amerikanac grčkih korena koji igra za Grčku.

mlade016@gmail.com

pre oko 1 mesec

Šta da se radi, zagotivio sam ga. Danima šut pored svega ostalog bio bi najbolji plej ikada u el
N

NikSloter

pre oko 1 mesec

Šutirao je trojke 7/7 protiv filijale iz Čačka.

Petar Kesic

pre oko 1 mesec

pa u 38oj godini skoro dva miliona je previse za te pare moze da ss nadje mladji i bolji
g

gnrslash

pre oko 1 mesec

Jedino da ga igranje u evroligi natera da ostane ali ipet naigrao se i tu pa ne bi cudilo da se vrati u Grcku

Stefan Zupanjac

pre oko 1 mesec

hahaha ucinili I'm uslugu 1,8 miliona ahaha vazi

Nikola270512

pre oko 1 mesec

Realno u ovim godinama klasa od igraca uvek je i bio

Violeta Bačević

pre oko 1 mesec

previse je para

Violeta Bačević

pre oko 1 mesec

jadan je partizan

Predo8

pre oko 1 mesec

Kakva suma za potrošenog igrača
J

Jtdi

pre oko 1 mesec

Dati npr milion coveku u 38 godini zivota da bi se borio za deseto mesto u el i titulu u aba, potpuno suludo. Naravno kao i desetak godina ranije nece uraditi nista. Na kraju sezone kalates odlazi, odlaze i jos neki a part sve ponovo i opet dolazi ovaj odlazi onaj, okrecemo drugi list. Ne zaboravite, dosli su kad su danasnji seniorski igraci bili pioniri, jesu li uradili nesto, izabrali decu, pa naravno da nisu niti ce. Nemaju znanja, hrabrosti, ideju, sistem a imaju moc da bacaju novac i bahate se

Sloba

pre oko 1 mesec

partizan je nemocan nazalost
D

Djordje Kostic

pre oko 1 mesec

mnogo novca za njega

Nemanja Simic

pre oko 1 mesec

Zbogom i vidimo se.

Radosav Ikovic

pre oko 1 mesec

Previse je to para za njega.
M

Minimax

pre oko 1 mesec

Zašto ne bi uzeo toliki, ogroman, novac godinu, dve do penzije. U Partizanu je vaskrsao karijerui sada je šansa da to naplati novcem kojem se ni u snu nije nadao ovog momenta. Meni je to potpuno razumljivo. Štata za Partizan jer mogao je kao back up plej izneti narednu sezonu i bio bi kao melem na ranu.
N

Nenica

pre oko 1 mesec

precenili su ga po meni ne vredi toliko
S

Scouser

pre oko 1 mesec

Klasično preplaćivanje bogatih vlasnika skorojevića. Upropastiće košarku u Evropi.
M

Meštar od butige

pre oko 1 mesec

Neka ide dovedite mlađeg pleja
A

Adam18

pre oko 1 mesec

I treba da ide .Svakako ce imati bolji tretman i bice bolje placen

milan.vijatov12@hotmail.com

pre oko 1 mesec

imaju grci para,ulazu u grcku kosarku,svaka cast

Isa Peric

pre oko 1 mesec

Што би давали силне паре за играче који су једно. ногом у пензији. Бацајте младе играче у ватру. Ти постану после играчи не
M

Miloshchiiish

pre oko 1 mesec

Jedan od najboljih igraca partizana ove sezone uz karlika naravno. Vidim da mnogi komentarisu njegov ofanzivni ucinak sto samo po sebi znaci da ne gledaju kosarku na pravi nacin. Covek je otkako je dosao toliko unapredio ekipu citavu da je to strasno. U 38 godina je prvi na parketu sa posecenim kolenima u pokusaju da odbrani napad, u napadu dobri stari nik kalates. Kad je bilo gusto nema panike, bio je siguran sa loptom. Meni ce biti izuzetno zao ako ode posto necemo moci da ga nadomestimo. P.s. najvece pojacanje partizana ne vidi niko, a nije mi jasno zasto. To ce biti dzabari parker, zivi bili pa videli.
M

Mali srbin

pre oko 1 mesec

Koliko je dobio partizan obeštećenje?Nadam se bar 2 miliona cudo kako se nije oglasio ostoja.

Slobodan Ristovic

pre oko 1 mesec

slab je partizan al dobro
K

Kanarevo45

pre oko 1 mesec

Dobar igrac ali jos malo penzija

Dacha90

pre oko 1 mesec

nikada Gori trener
T

Trener

pre oko 1 mesec

Ja ne vidim da je ovaj trener los, a bio sam protiv toga da ga dovedemo. Zeleo sam Saleta ili Trinkijerija ali ovo je ispalo bas dobro resenje.
G

Gost233

pre oko 1 mesec

Ne može! A i pričao je da mu je super u Partizanu.
Y

Ysl

pre oko 1 mesec

Ko vam je taj anonimus

Uskekruske

pre oko 1 mesec

Veliko iskustvo ima

nemanjaacdc

pre oko 1 mesec

Verovatno će otići, sigurno mu je želja da završi karijeru u Grčkoj
D

Djordje135

pre oko 1 mesec

A nek ide jak igrac bas sut kamena da ramena
v

vukasin2015ks

pre oko 1 mesec

kao i obicno pred bitne utakmice pisu se neproverene vesti da bi se uneo nemir u ekipu..

Marija Antic Stankovic

pre oko 1 mesec

Veliko iskustvo ima pre svega

Nikola Veljković

pre oko 1 mesec

Šteta ako je istina, treba nam Kalates
d

de goll 2

pre oko 1 mesec

srecno !! dobar igrac, ako partizan osvoji abu , pun pogodak... izuzetanu odbrani , losu napadu... sasvimdovoljno dugo je bio kod nas...
Z

Zoki959

pre oko 1 mesec

Ljudi da se ne lažemo ugovor na dve godine i što je najvažnije verovatno Nikova želja da se vrati kući i tamo završi karijeru će prevagnuti na stranu Paoka.
M

Mnr1

pre oko 1 mesec

Evo nama naseg sponzora koji kvari atmosferu u timu, ili bar pravi pometnju pred 1/2 finale. Jel niste mogli da sacekate sa tim vestima. Nadam se da posle ove sezone necete vise biti na nasem dresu

Stefanbiki95

pre oko 1 mesec

Partizan ce ostati bez najboljeg igraca
P

Pobeda je resenje

pre oko 1 mesec

Bruks ako dodje u Partizan valjda nece biti novi Parker.Motivacija, zelja i zalaganje mora da bude preko maksimuma kad igraš za Partizan.

Kristina Rajkovic

pre oko 1 mesec

Polako nas svi prestizu uskoro cemo biti zadnji

Marko Bankovic

pre oko 1 mesec

Odlicna sezona, srecno!

Elzana Zana

pre oko 1 mesec

bravo i srecno u nastavku karijere stvarno velika stvarr
V

Vini Pu

pre oko 1 mesec

Odlican igrac, zasluzuje bolje
G

Gost555

pre oko 1 mesec

Nema veze, stizu Bruks i Ledej tako da ce ekipa biti bolja nego ove sezone, i u klubu nema vise onih neznalica Savica i Obradovica koji su i doveli Osetkovskog i slicne "velemajstore".
B

Brdo promasaja

pre oko 1 mesec

Osetkovski i nije toliki promasaj kao mnogi drugi, Kaminski, Parker, Dozer, Ponitka...da ne nabrajam dalje. O domacim promasajima ne vredi trositi reci.

FC RED STAR

pre oko 1 mesec

Velika šteta ako ode
Ф

Фикус

pre oko 1 mesec

Хоћемо Калатеса у Партизану и следеће сезоне! Такав је играч је злата вредан и не постоји на тржишту боља опција од њега у овом тренутку.
Z

Zauvek Zvezdaš

pre oko 1 mesec

Niko ne piše šta će biti sa Parkerom, on je pozajmljen Huventudu, da li ostaje tamo ili se vraća? On ima ugovor i za sledeću sezonu. Ne znam kako će Partizan da reši odlazak Bonge i ko će igrati prvog centra. Ono što ja vidim iz ovih najava dolazaka i odlazaka Partizan je rešio da dobro plati igrače prve petorke dok ostalih deset igrače biće plaćeni trostruko manje sa upitnik i prosečnim kvalitetom za Evroligu. Jer očigledno je da onaj Litvanac Velika dolazi umesto Kalates, Olman umesto Vašington, Bruks umesto Braun i Smailagić umesto Osetkovskog, Fernando ne popušta i neće da igra za manju platu nego što ima u Realu pa će ostati Džekiri, dok su za prvog centra pikirali Odijasa iz Hapoela koji igra za 800000 evra godišnje ali ih je odjavio pa videćemo koga će dovesti. Ovako kako sada izgleda trenutno najbolja prva petorka bi bila Karlik, Milton,Bruks, Smailagić i centar? Dok bi drugu petorku činili Veličko, Olman, Marinković, Pokuševski i Džekiri plus Lakić, Nakić, Bošnjaković, Lovernj i ako dođe Tanasković. Po mom ličnom mišljenju ovo je tanko za nešto više u Evroligi.Ako ostaje Bonga i dovede se jako dobar centar okej a ako se ne dovede igrač približnih kvaliteta umesto Bonge i taj centar mrka kapa.
@

@

pre oko 1 mesec

Gle , slucajno si zaboravio Ledeja😂😂😂
Z

Zauvek zvezdaš

pre oko 1 mesec

Odgovor za ovog@ Nisam slučajno već namerno zaboravio Ledeja jer je juče ili pre dva dana baš na ovom portalu i nekim drugim stranicama pisalo da on nije u planovima odnosno da nije uopšte kontaktira za dolazak. Svaki dan pročitam puno vesti na društvenim mrežama u vezi košarke i kada sve povežeš dolaziš do zaključka šta je približno plan i Partizana a i moje Zvezde za rostere za sledeću sezonu. Zato ovde i postavljam pitanje šta Partizan planira sa Parkerom jer niko ništa ne piše. Ako planiraju da ga ostave i da ga Penjaroja oživi onda se neće dovoditi zamena za Bongu i ako ostane Fernando koji ima ugovor u Realu za 1,5 miliona evra i neće da igra za manje pare a ode Džekiri onda će biti kao što sam i napisao skupa prva petorka:Karlik, Milton, Bruks i Parker svi preko 2 miliona evra godišnje plus Fernando 1.5 miliona, ostalih 10-12 igrača u rosteru svi zajedno će imati platu kao prvih pet igrača. Moguće je da sve legne i da ovi što imaju manju platu i manji kvalitet odrađuje svoj posao vrhunski ali po mom subjektivnom mišljenju tako sastavljen tim neće moći da uđe u gornju polovinu tabele Evrolige odnosno plej in.

Miki Milikic

pre oko 1 mesec

te pare u tim godinama da dobije, pa bravo kalates
z

zulu

pre oko 1 mesec

ni kriv ni duzan da dobije te pare

Noon 1

pre oko 1 mesec

Kalates je odigrao odličnu sezonu u Partizanu i ima u njemu jos energije za Evroligu

Psycho Machine

pre oko 1 mesec

Srecno u nastavku karijere

bordeaux

pre oko 1 mesec

Proslo je njegovo vreme. Sad je samo solidan,sledece godine moze biti samo gori od ovoga

Ivanzile123

pre oko 1 mesec

To nije transfer,partizan od tog nema nista
B

Boticu

pre oko 1 mesec

Kako nije imao nista, kad je Kalates imao ugovor za narednu sezonu?
M

MNM

pre oko 1 mesec

Ma kojih 1.8 to je samo da opravdaju kad mu grobari odnosno država da 2miliona pa da ne deluje puno jer su kao ovi šatro nudili 1.8.pa da :)

klackalica535

pre oko 1 mesec

Usoro ce se milka davati i za treceg pleja u ekipi
b

bbgarko

pre oko 1 mesec

Vredan tih para ,svaka cast i treba

Goran Radovanovic

pre oko 1 mesec

Uf velika suma novca se vrti tu
N

Nenad Trifunovic

pre oko 1 mesec

Strasan igrac...Ali velike su to pare! Srecno ti bilo Nik.

JEJICA

pre oko 1 mesec

A pa neće to baš dugo da traje 🖤🤍
a

andja v

pre oko 1 mesec

pametno uraditi za sad jos jedan transfer i sptemni su

Igor Markovič

pre oko 1 mesec

Velika šteta ako ode Kalatis
I

Ilijajakim02

pre oko 1 mesec

Realno Kalates vredi u vrh glave 1m
A

Aleksakg

pre oko 1 mesec

Da si pročitao tekst pre nego si komentarisao video bii da je 1.8 miliona za ugovor na dve godine...sli pto bi čitao šta piše, ti već znaš sve bolje...
S

Srdjan1314

pre oko 1 mesec

Kalates je odigrao odličnu sezonu u Partizanu i ima u njemu jos energije za Evroligu
h

h. o. r. i. 91

pre oko 1 mesec

Mnogo je to para za takvog igraca

Nikola Lazarević

pre oko 1 mesec

Srecno deda i da te povrede zaobidju. Ostalo ces sam... Hvala na svemu.
D

Dejan23

pre oko 1 mesec

ma ne znam, po meni nije on za to

Slavko61

pre oko 1 mesec

Velike pare za ovog veterana
V

Vladava

pre oko 1 mesec

mnogo je to para za njega.
S

Srecno deda

pre oko 1 mesec

Srecno deda i da te povrede zaobidju. Ostalo ces sam... Hvala na svemu.

Aleksandar3006

pre oko 1 mesec

Šteta ali 1,8 miliona je previše da bi se izjednačavala ponuda. Srećno Nik

Emilija Emilijaaa

pre oko 1 mesec

Šta nadali se, što nisu ponudili veću cifru?

Marija Radulaski

pre oko 1 mesec

Ko zna zasto je to dobro..

srecko Janjic

pre oko 1 mesec

tom slučaju se nadam da se u KKP vraćaju Drezgić ili Petrović, a bilo bi mi drago da se vrati i Vuk

Kalif umesto kalifa

pre oko 1 mesec

Mislim da je dosta toga pružio Partizanu. Definitivno je ovo ponuda koja se ne odbija.

Lena Popovic (LennaBlonde)

pre oko 1 mesec

Mnogo je 1.8m za njega

Ilija

pre oko 1 mesec

Mnogo je 1.8m za Kalatesa
s

svetla budućnost

pre oko 1 mesec

U tom slučaju se nadam da se u KKP vraćaju Drezgić ili Petrović, a bilo bi mi drago da se vrati i Vuk Danilović.
M

Mire.111

pre oko 1 mesec

Nije on meni za kkp
G

Grča

pre oko 1 mesec

Ajde ne lupaj idi malo odspavaj pada kiša

Meda74

pre oko 1 mesec

Mnogo će Partizan izgubiti sa njegovim odlaskom
П

Па...

pre oko 1 mesec

...систем увек побеђује вештачке и на брзину прављене тимове 😂😂😂
R

Realnoo samo

pre oko 1 mesec

Ovo si lepo rekao. Uskoro gasimo i fmp2. Slazem se.
П

Па...

pre oko 1 mesec

...који сте то ви? 😂😂😂 Знате ли уопште?
@

@pa

pre oko 1 mesec

Moji znas ti dobro koji 💪 oni sto su ti klub poslali u zamrzivac 2011e.
Q

Qwer

pre oko 1 mesec

I onako je mator,i tanak je..Celav ,slican njemu ali deset puta bolji i mladji nam dolazi,litvanac Velicka
N

Nini3112

pre oko 1 mesec

Ma kakvi 1.800.000 za Kalatesa,dajte ljudi neka ih oni preplacuju ne moramo i mi ovde,sve super zlata je on vredan al nije bas u cvetu mladosti,te pare moze da dobije samo tamo
B

Brale

pre oko 1 mesec

Neka ide ako su mu ponudili ovoliko,brat je zasluzio da uzme kintu ako ce neko da izdvoji za coveka od 37 godina.
B

Bojsi

pre oko 1 mesec

Ako do sada nije uzeo kintu ne znam kad ce.Dal bre kapira neko koliko je milion eura para a prosecan el igrac ima mililone a ovi bolji desetine miliona.Ovde na komentarima se svi gadjate nekim milionima a retko ko da je video 10,20k na gomili.

Dakara

pre oko 1 mesec

Ne bi Partizan trebao tako lako da se odrekne Kalatesa. Prekaljen je to igrač koji svojim iskustvom i znanjem svakoj ekipi doprinosi na oba kraja terena.

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Ako dođe Velička ništa ne gubimo dobijamo vrhunskog asistenta.
S

Sofronije Jr.

pre oko 1 mesec

Ti neće dobiješ ništa druže. Arenu nisi video u životu.

Valentina Kolar

pre oko 1 mesec

Šta nadali se, što nisu ponudili veću cifru?
B

Buca95

pre oko 1 mesec

Partizan da ga zadrzi kako god zna i ume.

Salleee

pre oko 1 mesec

Ako je ovo istina neka mu je srećan put. Odro ih je, svaka čast
m

misteriozni gost

pre oko 1 mesec

Kalates je ozbiljan igrač,mnogo nam je značio ove sezone i bice tesko naci takvog plejmejkera

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Ako dovedu Veličku ništa ne gubimo Vrhunski plejmejker koji i u dresu reprezentacije Litvanije na Eurobasket i u fiba ligi šampiona prosek asistencija po meču ima 8.
A

Aca Trica

pre oko 1 mesec

Ako Studenti dođu na vlast, blizanci će moći da igraju samo Fiba Ligu šampiona! Biće zavrnute sve slavine!
O

Oksi

pre oko 1 mesec

Brt stundenti ne postoje. A drugo, tako su pricali i kad ode Slobo bice sport po ugledu na Evropu, pa dobismo gore nego ranije. Da l stvarno gledate na zivot binarno 0 i 1?
П

Па...

pre oko 1 mesec

..."ако студенти дођу на власт" 😂😂😂 Људи, будите мало реални. То је као да си написао "ако Чукарички освоји титулу" 😂😂😂
N

Neka bude.

pre oko 1 mesec

Ali da nam policija, škole, institucije, pravosuđe, deca, ostali stanovnici budu zdravi i pravi.
D

Dti

pre oko 1 mesec

Dal stvarno verujes u te gluposti? Licno ja bih ukinuo svako finansiranje, a tzv studenti to nece uraditi nikad, ako cemo po posteno od 1990 godine ima 30 posto djaka manje i 30 posto nastavnika vise, dobar deo skola uopste ne treba da postoji, nema svrhu, o fakultetima i da ne pricamo...nama fali ozbilnjnog znanja na sve strane, ali ovaj nastavnonaucni kadar to nije, njihova jedina sreca je sto je vlast vlast nepismenih ljudi pa mogu na njih da se vade