Komentari na vest

Gori Atina! Više od 3.000 navijača dočekalo Obradovića

m

miki.mocart

pre 8 minuta

Gori Atina vise od 3000... kod nas ga doceka 20000 posle poraza od 20 razlike.. da vidim da li ce oni kad krene lose.

Malilija031

pre 12 minuta

Koolko isfrustriranih ljudi ima koji pljuju zoca ja ne mogu da verujem smirite se malo chill znamo da je najveci
G

GrckaRada

pre 24 minute

Posle 10 kola bice opet, Zeljko, nakupilo se poraza
P

Posle pet

pre 31 minuta

Meseci EL eto naslova 6000 grka oce motkama da najuri Obradovica
B

Bob McAdoo

pre 8 minuta

Hahaha...Neverovatno, koliko ga vi zvezdasi mrzite, da jedva cekate svaki njegov poraz i eventualno neki takav scenario, da lecite svoje komplekse, a za Zcezdu, koga briga, bitno je da se mrzi najuspesniji trener uvEvropi!
B

B.C

pre 34 minute

Živi bili pa vidjeli , kakav će mu ispraćaj biti!
9

987

pre 35 minuta

Nista, Grobari da mu naprave docek od bar 5000 ljudi kad bude dolazio. Da im opet pokaze ljubav kao prosli put, prosavsi bez reci.
e

erwerw

pre 38 minuta

Decembar 15 ti posle Poraza nekog ne znam sta ocekujete sudije su nas krale a i ja nisam doveo Nana
N

Nele0209

pre oko 1 sat

Lako se motivisao, samo kad se seti na 10milki full mu je hahaha😂
k

kokica 1

pre oko 1 sat

Naravno da ce da ide tamo gde ga cene i poštuju. U svakoj zemlji je dočekan kako i treba da se dočeka i poštuje najveći evropski trener, samo se kod nas provlači kroz Informer i ostalu režimsku štampu jer se vrhovnom poglavaru ne dopada sto je podržao omladinu. A i naravno sekundarcima, jer je u redovima večitog rivala na klupi sedeo najveći trener ikada, pa ih je to mnogo zuljalo. Nešto nisu ovako botovali kad su Čanak ili Vlado Ščepanovic vodili Partizan. Ali nema veze, proći će i ovo. I ovo će se jednom lane zvati.
D

Dragoo

pre 36 minuta

Kakve veze ima njegovo politicko opredeljenje?? Evo ja sam iz RS-a ali ne volim ha jer nije covjek. Uvijek mu neko drigi kriv! I osvajao je titule sa najjacim klubovima i budzetima astronomskim. I sad ce biti daj sve sa trzista sto je najbolje. Sto nije sa Partizanom nesto osvojio? Sferopulos ga pometlao 11-1 u derbijima! Njemu su samo pare bitne
Z

Zek Ledej

pre oko 1 sat

Jedan je VUJOŠEVIĆ DULE!!!
Р

Реално

pre oko 1 sat

Сад се сетих како је оладио своје црно беле на аеродрому хахахахааха
p

predrag pedja

pre oko 1 sat

Kroz dan dva Efes predstavlja novog trenera a to ce biti Ataman!
p

prc

pre oko 1 sat

A aerodrom, suze, doček, pesma, ništa al zato 10 miliona leči sve.
T

Tsog

pre oko 1 sat

Prošetali mečku za gazdin rodjendan.
P

Pazi

pre oko 1 sat

Lako je našao motivaciju, čak 3.5 miliona motivacija po sezoni.
.

.l.

pre oko 1 sat

Ostoja nije nista kriv zeljko da voli partizan nebi napustio i otisao da vodi panatinajkos
×

×_×

pre oko 1 sat

Gori atina 3 hiljade navijaca docekalo covjeka od rijeci hahahah
K

Kukuu

pre oko 1 sat

Časovi ljubavi na grobarski nacin
j

jzg

pre oko 1 sat

tako se docekuje legenda
k

koment.

pre oko 1 sat

mozes biti ovo ili ono. ali jedno ne moze da se raspravlja. zoc je najveca istitucija evropske kosarke
D

Dragoo

pre 35 minuta

Koliko ste opsjedniti sa njim kao da je sa partizanom osvojio 5 titula. Cirkus. Uvijek cu vise cijeniti Dudu Ivkovica ,Pesica, Saleta Djordjevica i ostale od ovog lika
G

Gost Pec

pre oko 1 sat

E Ostoja Ostoja......proci ce i tvoje tj vase....
M

Magdulen Durizović

pre oko 1 sat

Ovo je AI, on nije u Atini. Jutros sam ga lično video kako juri Ostoju oko Pionira, pokušava da ga veže partizanovim šalom, baš se bio zarumeneo. Željko voli partizan više od tih pišljivih 10,5 miliona, njemu novac u životu ništa ne pričinjava.
D

Dnevna doza

pre oko 1 sat

Zelimira by Breza
S

SaleSrbin

pre oko 1 sat

Gorio je i Beograd.
J

Južna sala

pre oko 1 sat

Za ove lude grke grobari su dečiji vrtić
S

Staniša Žugić

pre oko 1 sat

Najveci u istoriji evropske kosarke. Gdje god se pojavi izaziva strahopostovanje

Vladimirmali

pre oko 1 sat

Zeljko legenda kosarke
K

Kukuu

pre oko 1 sat

"Ili ću biti ovde ili neću raditi" Sta bi sa ovim, da li ce neki novinar smeti da ga pita? Sta bi sa narusenim zdravljem
n

nadrealnoo

pre oko 2 sata

Cekaj zar nije izjavio da vise nigde ne moze da trenira nikoga sem jedan klub iz Bg? A da nije to izjavio on....hahahahahaha...E sta je ovo...hahhahahhah

Marija Antic Stankovic

pre oko 2 sata

Veliki si Zeljko
B

Brale

pre oko 2 sata

Spali smo na to da ovde razna neka boranija pljuje vredja ,histerise,pise saopstenja,a kada ode Zeljko bilo gde dobija ovacije.
J

Jaomajko

pre oko 2 sata

Vise se obradovao Grcima nego grobosima kad ga spopali na aerodromu hahah
D

Dae li

pre oko 2 sata

Vratiose svojoj najvećoj ljubavi
B

Brkonja

pre oko 2 sata

A onog Spanca docekuje pijani Šone kao na pijaci da ga pokupio,uvek bili mali klub sa Malog Kalemegdana.
W

Wuqiqi

pre oko 2 sata

I dok se neki smeju i govore da su to samo pusti snovi, ja vam kažem da će beogradska Arena bukvalno lebdeti u vazduhu, a zvezdini navijači će na utakmice dolaziti najmodernijim letećim automobilima jer mi ne umemo da gubimo i ne umemo da sanjamo male snove. Prvi put u istoriji obezbedićemo kiborge košarkaše koji će doneti apsolutnu dominaciju na terenu, jer oni koji napadaju naš napredak ne razumeju jednostavnu istinu – samo kada je ekonomski moćna i tehnološki napredna Crvena zvezda jaka, svedočimo tome koliko je zapravo snažna, nepobediva i ponosna naša Srbija.
D

Dzonela

pre oko 2 sata

Sve je ovo lepa,a sta cemo sa onim Srbe na vrbe?
G

GostLalat12

pre oko 2 sata

Ovaj place kad god mu neko skandira, salu na stranu stvarno mu je mesto u Atini, nek je sa srecom pa da osvoji i tu 10 titulu kad vec ovde nije uspeo
m

megatron

pre oko 2 sata

Najveci u istoriji evropske kosarke. Gdje god se pojavi izaziva strahopostovanje. Naravno, uz izuzetak ove nase jadne Srbije, gdje ga pljuju razni Andjusi, Vucicevici, Informeri, Covici itd. Tuga...
O

O da, kako ne

pre oko 1 sat

Bitno da vi ne pljujete sve sto je crveno belo
Ж

Жиле

pre oko 1 sat

То ти је зато што се тамо понаша као господин а овде као пропалица. Нормално да то иритира људе. Када му додељују медаљу, колико год презирао Куп Србије и колико год мислио да је изнад свега и свих овде, треба да одреагује као величина каквом себе сматра и прихвати уручење медаље. То је само један од примера...
S

Sofronije III

pre oko 1 sat

Da, ovde gde mu je sve smetalo, gde nije moga da priča o košarci, ovde gde se brecao na novinare, gde mu nije smetalo vređanje protivničkih žena i dece, ali mu je smetao dečji srednji prst, ovde gde je za svoj neuspeh uvek okrivljivao druge, još od EP 2005. i ovde gde je za 4 godine sa neograničenim budžetom osvojio 2 titule, ovde ga slave samo sledbenici njegovog kulta ličnosti. Veliki trener, ali ne baš najveći čovek. Videćemo šta će govoriti u Grčkoj.
V

Vikktor

pre oko 2 sata

A jesu li išli na aeredrom, zna li se šta?
M

MilanChe1986

pre oko 2 sata

Ili cu raditi u Partizanu ili nigde! ovo je sve laz,nije on u Atini,fake news
c

cvcv

pre oko 2 sata

malo je druze bre alo daj vise...
M

Malaka

pre oko 2 sata

Čudi me da ovako ne dočekuju Ostoju? A da, on nije tu da bi se nekome svideo. U stvari, zašto je on tu? Valjda samo on zna.
f

funkcioner

pre oko 1 sat

On je tu da kad dođe Željko kaže navijačima: "Dajte mi keš za porez, živa vam deca"