Komentari na vest

Gori Atina! Više od 3.000 navijača dočekalo Obradovića

stefanaa14

pre oko 12 sati

gpri, gori, gori!

zeljko markovic

pre 1 dan

Al ga mrzite,ovo nije normalno.

Mozzart Nalog

pre 1 dan

10 miliona,nerealno...
D

Dre

pre 1 dan

Opet Oli uzima...
O

Ok

pre 1 dan

Sta, kako. Neko je prevaren, ispao glup. Nemoguce a ljubav a zavrtanje usiju domacim igracima. Da li je to miguce a velicina kluba. Ma ja cu raditi samo tu i nigde vise. Sta rekoh ja kad ode bez pozdrava jer rekoh Pao. Epa buce pao ovaj put. Harikiri, ispusena mustikla.
s

sakikkkk

pre 1 dan

svaka cast za navijace ZOC sve najbolje sledece sezone

Veljko Maricic

pre 1 dan

Svaka cast za navijace

Uskekruske

pre 1 dan

Sve najbolje legendo

djole.

pre 1 dan

Atina od skoro 4 miliona stanovnika gori zbog 3000 navijaca?
v

vule ilic

pre 1 dan

Bice euforija,do desetog kola.
R

Realni navijač

pre 1 dan

Kakva farsa:Željko me uvao svih ovih godina kad je bilo najteže"A Dimitrije pucao po Žocu,gde god je stigao,biće ovo luda sezona,ova maskarada će već krajem oktobra ili početkom novembra biti srušena,kada se jave prvi problemi u raju.Željko uključi fen i prebaci se u purple mode,a Nan i Hejs Dejvis pumpaju na x bara,do pucanja.
R

Riki97

pre 1 dan

bravo za navijace panate tako se docekuje trener
L

Lazar756

pre 1 dan

Svaka cast za navijace Srecno Zeljko
B

Brale

pre 1 dan

Sad da vidimo sta ume Zeljko van Partizana,a sta Ostoja bez Zeljka,pa da vidimo ko krivo sedi a pravo govori.
D

Dosta demagogije

pre 1 dan

Nista njemu Ostoja smetao nije. A da nije uplatio 1 carter let mozes zamsiliti
X

XD

pre 1 dan

Šta ćeš videti? Da li je Željku malo 40 milona u partizanu a dovoljno 90 u panati da bi nešto osvojio?
B

Brale

pre 1 dan

Pa ko prica ko je kome smetao,ne razumem poentu,ja pricam da vidimo Zeljka bez Partizana u Panatinaikosu,a Ostoju bez Zeljka ,kakav te cartel let spopao o cemu pricas .
M

Mujagic

pre 1 dan

Bice hladan tus, k’o da gledam…

dusann55555

pre 1 dan

Lepo je ovo videti ali tek ce se na terenu videti da li Zeljko idalje moze da vodi ekipu na visokom nivou i da li moze da odrzi autoritet u svlacionici sto je jako bitno

Udbaška podvala

pre 1 dan

Ovde ima pomoc svih klupskih struktura...ne brinem..dok kod nas busenje sa svih strana...od vrha do dna..videcete kako se radi kad svi stoje iza tebe. Cas padne vracanje autobusom iz Istanbula...ljudi misle da ovaj Janakopulos bere pare na drvetu pa ce da pusti javasluk i nered.
J

Jooj kakva demagogija

pre 1 dan

Svi ce ga se lrepasti kad zagalami. Najvise ce se tresti Nan i Janakopulos nakon sto povuce crtu
D

Drale1998

pre 1 dan

Kako kazu propali trener..

ineska

pre 1 dan

nek je sa srecom ZOC
Z

Zivko57

pre 1 dan

Neka fori sve sad nek goriii
M

Mrek Nemanjic 3

pre 1 dan

Tako se najveci docekuje legenda gigant institucija,koliko ga cene a ne kao deo naseg stanovnistva
O

Okečuke

pre 1 dan

Jbg nas je bilo 3 puta više na aerodromu pa nije uspelo,nema veze vratiće se on jednog dana da zajedno osvojimo tu desetu.
H

Hm

pre 1 dan

Gde god se pojavi Zeljko napravi euforiju,samo ovde ima da ga neka boranija,splacina proziva i vredja,gledao sam uzivo prenos preko youtuba neki Grci prenosili uzivo cak negde preko 40 000 gledalaca gledalo prenos,prosto neverovatno .
K

Kažem

pre 1 dan

Lośa kipika grobara,ni blizu ni ubkom smislu.
N

Naravno

pre 1 dan

I pijani Sone docekao onog Spanca gori BG😂
m

miki.mocart

pre 1 dan

Gori Atina vise od 3000... kod nas ga doceka 20000 posle poraza od 20 razlike.. da vidim da li ce oni kad krene lose.
5

55

pre 1 dan

20.000 hahahahahaha

Malilija031

pre 1 dan

Koolko isfrustriranih ljudi ima koji pljuju zoca ja ne mogu da verujem smirite se malo chill znamo da je najveci
G

GrckaRada

pre 1 dan

Posle 10 kola bice opet, Zeljko, nakupilo se poraza
P

Posle pet

pre 1 dan

Meseci EL eto naslova 6000 grka oce motkama da najuri Obradovica
B

Bob McAdoo

pre 1 dan

Hahaha...Neverovatno, koliko ga vi zvezdasi mrzite, da jedva cekate svaki njegov poraz i eventualno neki takav scenario, da lecite svoje komplekse, a za Zcezdu, koga briga, bitno je da se mrzi najuspesniji trener uvEvropi!
B

B.C

pre 1 dan

Živi bili pa vidjeli , kakav će mu ispraćaj biti!
9

987

pre 1 dan

Nista, Grobari da mu naprave docek od bar 5000 ljudi kad bude dolazio. Da im opet pokaze ljubav kao prosli put, prosavsi bez reci.
e

erwerw

pre 1 dan

Decembar 15 ti posle Poraza nekog ne znam sta ocekujete sudije su nas krale a i ja nisam doveo Nana
N

Nele0209

pre 1 dan

Lako se motivisao, samo kad se seti na 10milki full mu je hahaha😂
k

kokica 1

pre 1 dan

Naravno da ce da ide tamo gde ga cene i poštuju. U svakoj zemlji je dočekan kako i treba da se dočeka i poštuje najveći evropski trener, samo se kod nas provlači kroz Informer i ostalu režimsku štampu jer se vrhovnom poglavaru ne dopada sto je podržao omladinu. A i naravno sekundarcima, jer je u redovima večitog rivala na klupi sedeo najveći trener ikada, pa ih je to mnogo zuljalo. Nešto nisu ovako botovali kad su Čanak ili Vlado Ščepanovic vodili Partizan. Ali nema veze, proći će i ovo. I ovo će se jednom lane zvati.
D

Dragoo

pre 1 dan

Kakve veze ima njegovo politicko opredeljenje?? Evo ja sam iz RS-a ali ne volim ha jer nije covjek. Uvijek mu neko drigi kriv! I osvajao je titule sa najjacim klubovima i budzetima astronomskim. I sad ce biti daj sve sa trzista sto je najbolje. Sto nije sa Partizanom nesto osvojio? Sferopulos ga pometlao 11-1 u derbijima! Njemu su samo pare bitne
B

Bob McAdoo

pre 1 dan

Dragooo@ Bravo, samo mi se objasnite kako je Partizan bio sa najvecim budzetom u tadasnjoj Evroligi, bez ijednog stranca i peosekom godina od 22,22?? Kako je najveci budzet imao u Huventudu ili Realu, koji do tada nije osvojio Evroligu preko 20 godina ili kako je sa Panataikosom, pored bogatojih klubova poput Olimpijakosa, CSKA, Makabija ili Kindera, Montepaskija, uspeo da osvoji jos 5 titula prvaka Evrope??? Koliko nipodastavanje najuspesnijeg trenera u istoriji evropske kosarke! Ukolilo je tako lako, zasto nijedan trener mu nije ni blizu, imate li za to objasnjenje???
Z

Zek Ledej

pre 1 dan

Jedan je VUJOŠEVIĆ DULE!!!
Р

Реално

pre 1 dan

Сад се сетих како је оладио своје црно беле на аеродрому хахахахааха
p

predrag pedja

pre 1 dan

Kroz dan dva Efes predstavlja novog trenera a to ce biti Ataman!
p

prc

pre 1 dan

A aerodrom, suze, doček, pesma, ništa al zato 10 miliona leči sve.
T

Tsog

pre 1 dan

Prošetali mečku za gazdin rodjendan.
P

Pazi

pre 1 dan

Lako je našao motivaciju, čak 3.5 miliona motivacija po sezoni.
.

.l.

pre 1 dan

Ostoja nije nista kriv zeljko da voli partizan nebi napustio i otisao da vodi panatinajkos
×

×_×

pre 1 dan

Gori atina 3 hiljade navijaca docekalo covjeka od rijeci hahahah
K

Kukuu

pre 1 dan

Časovi ljubavi na grobarski nacin
j

jzg

pre 1 dan

tako se docekuje legenda
k

koment.

pre 1 dan

mozes biti ovo ili ono. ali jedno ne moze da se raspravlja. zoc je najveca istitucija evropske kosarke
D

Dragoo

pre 1 dan

Koliko ste opsjedniti sa njim kao da je sa partizanom osvojio 5 titula. Cirkus. Uvijek cu vise cijeniti Dudu Ivkovica ,Pesica, Saleta Djordjevica i ostale od ovog lika
G

Gost Pec

pre 1 dan

E Ostoja Ostoja......proci ce i tvoje tj vase....
M

Magdulen Durizović

pre 1 dan

Ovo je AI, on nije u Atini. Jutros sam ga lično video kako juri Ostoju oko Pionira, pokušava da ga veže partizanovim šalom, baš se bio zarumeneo. Željko voli partizan više od tih pišljivih 10,5 miliona, njemu novac u životu ništa ne pričinjava.
D

Dnevna doza

pre 1 dan

Zelimira by Breza
S

SaleSrbin

pre 1 dan

Gorio je i Beograd.
J

Južna sala

pre 1 dan

Za ove lude grke grobari su dečiji vrtić
S

Staniša Žugić

pre 1 dan

Najveci u istoriji evropske kosarke. Gdje god se pojavi izaziva strahopostovanje

Vladimirmali

pre 1 dan

Zeljko legenda kosarke
K

Kukuu

pre 1 dan

"Ili ću biti ovde ili neću raditi" Sta bi sa ovim, da li ce neki novinar smeti da ga pita? Sta bi sa narusenim zdravljem
n

nadrealnoo

pre 1 dan

Cekaj zar nije izjavio da vise nigde ne moze da trenira nikoga sem jedan klub iz Bg? A da nije to izjavio on....hahahahahaha...E sta je ovo...hahhahahhah

Marija Antic Stankovic

pre 1 dan

Veliki si Zeljko
B

Brale

pre 1 dan

Spali smo na to da ovde razna neka boranija pljuje vredja ,histerise,pise saopstenja,a kada ode Zeljko bilo gde dobija ovacije.
J

Jaomajko

pre 1 dan

Vise se obradovao Grcima nego grobosima kad ga spopali na aerodromu hahah
D

Dae li

pre 1 dan

Vratiose svojoj najvećoj ljubavi
B

Brkonja

pre 1 dan

A onog Spanca docekuje pijani Šone kao na pijaci da ga pokupio,uvek bili mali klub sa Malog Kalemegdana.
W

Wuqiqi

pre 1 dan

I dok se neki smeju i govore da su to samo pusti snovi, ja vam kažem da će beogradska Arena bukvalno lebdeti u vazduhu, a zvezdini navijači će na utakmice dolaziti najmodernijim letećim automobilima jer mi ne umemo da gubimo i ne umemo da sanjamo male snove. Prvi put u istoriji obezbedićemo kiborge košarkaše koji će doneti apsolutnu dominaciju na terenu, jer oni koji napadaju naš napredak ne razumeju jednostavnu istinu – samo kada je ekonomski moćna i tehnološki napredna Crvena zvezda jaka, svedočimo tome koliko je zapravo snažna, nepobediva i ponosna naša Srbija.
D

Dzonela

pre 1 dan

Sve je ovo lepa,a sta cemo sa onim Srbe na vrbe?
G

GostLalat12

pre 1 dan

Ovaj place kad god mu neko skandira, salu na stranu stvarno mu je mesto u Atini, nek je sa srecom pa da osvoji i tu 10 titulu kad vec ovde nije uspeo
m

megatron

pre 1 dan

Najveci u istoriji evropske kosarke. Gdje god se pojavi izaziva strahopostovanje. Naravno, uz izuzetak ove nase jadne Srbije, gdje ga pljuju razni Andjusi, Vucicevici, Informeri, Covici itd. Tuga...
O

O da, kako ne

pre 1 dan

Bitno da vi ne pljujete sve sto je crveno belo
Ж

Жиле

pre 1 dan

То ти је зато што се тамо понаша као господин а овде као пропалица. Нормално да то иритира људе. Када му додељују медаљу, колико год презирао Куп Србије и колико год мислио да је изнад свега и свих овде, треба да одреагује као величина каквом себе сматра и прихвати уручење медаље. То је само један од примера...
S

Sofronije III

pre 1 dan

Da, ovde gde mu je sve smetalo, gde nije moga da priča o košarci, ovde gde se brecao na novinare, gde mu nije smetalo vređanje protivničkih žena i dece, ali mu je smetao dečji srednji prst, ovde gde je za svoj neuspeh uvek okrivljivao druge, još od EP 2005. i ovde gde je za 4 godine sa neograničenim budžetom osvojio 2 titule, ovde ga slave samo sledbenici njegovog kulta ličnosti. Veliki trener, ali ne baš najveći čovek. Videćemo šta će govoriti u Grčkoj.
V

Vikktor

pre 1 dan

A jesu li išli na aeredrom, zna li se šta?
M

MilanChe1986

pre 1 dan

Ili cu raditi u Partizanu ili nigde! ovo je sve laz,nije on u Atini,fake news
H

Horhe80

pre 1 dan

Partizan je potpisao ugovor sa Penjarojom do 2028, a predsednik kluba navodno nije isti mogao da potpiše sa Željkom zbog isteka mandata. I da li je realno očekivati da Željko odustane od košarke, zbog toga što ga u Srbiji ne žele. Neke rečenice svi izgovorimo u afektu, poneseni nekakvim emocijama. I ja sam bivšoj ženi rekao da ću biti samo sa njom, pa kad je našla drugog, jel trebalo da budem u celibatu ceo život, zbog izgovorenih reči. Neverovatno koliko je mržnje usmereno na Željku, a to samo potvrđuje reči Kobija Brajanta da se ne mrze dobri, nego najbolji. Srbija je zemlja koja prosto guta svoje legende i ovde se ljudi ili obožavaju do idolopoklonstva ili se mrze. Ili je neko Anđeo ili đavo. Nema sredine. Željko je ipak samo običan čovek sa svim manama i vrlinama i definitvno trener kome se divi cela Evropa, osim navijača Zvezde, pa i koliko vidim dobrim delom i "navijača" Parizana, ali to više govori o nama nego o njemu.
c

cvcv

pre 1 dan

malo je druze bre alo daj vise...
M

Malaka

pre 1 dan

Čudi me da ovako ne dočekuju Ostoju? A da, on nije tu da bi se nekome svideo. U stvari, zašto je on tu? Valjda samo on zna.
f

funkcioner

pre 1 dan

On je tu da kad dođe Željko kaže navijačima: "Dajte mi keš za porez, živa vam deca"