
Frka u Olimpijakosu: Čeriju otkaz zbog sukoba na treningu, visi i Kemzura
Vreme čitanja: 1min | pon. 06.01.20. | 17:33
Puca sve u velikanu iz Pireja
Kroz težak period prolazi košarkaški klub Olimpijakos. Iako večiti favorit za plasman na fajnal-for velikan iz Pireja je u izuzetno teškoj situaciji. Imaju samo šest pobeda u Evroligi, nanizali su nekoliko poraza... I čini se da odlazak Kevina Pantera u Crvenu zvezdu neće biti jedina promena.
Grčki mediji pišu da je pred otkazom i američki plejmejker Vil Čeri. Pored toga što ne igra dobro nekadašnji član Cedevite se na treningu u nedelju sukobio sa Vejdom Baldvinom.
Izabrane vesti
Klub bi trebalo uskoro da se oglasi, očekuje se da Šeri postane slobodan igrač, dok je sudbina pomenutog Baldvina takođwe neizvesna.
Očigledno je da su stvari u Pireju izmakle kontroli. Pitanje je šta će biti sa šefom stručnog štaba Kemzurom. Olimpijakos je izgubio pet od poslednjih šest mečeva. Za Kemzuru je presudan meč protiv Valensije u narednom kolu Evrolige.