Komentari na vest

Fenerbahče završio pojačanje iz Valensije

b

biniccki

pre 27 minuta

Dobar igrač, pouzdan igrač.
j

jokabejbe

pre 43 minute

bas jako pojacanje i dobra odluka

Aki Grk

pre oko 1 sat

Valensija zna kako da radi skauting, pun pogodakove sezone
N

Nikola2

pre oko 1 sat

Bas dobar i zahvalan igrac, steta sto Zvezda ili Partizan nisu uspeli da dodju do njega

zeljko markovic

pre oko 2 sata

Valensija lepo kocka tim,biċe dobri i sledeċe sezone.Ako uhvate ritam kao ove godine,pomrsiċe svima konce,a možda odu opet na f4,bez najave bez pompe.Samo igrom.
D

Djordje135

pre oko 2 sata

Koliko dobsr igrac breksto

Predrag Blagojevic

pre oko 2 sata

Treba trener da im ode realno dzaba sve ti igraci

Kanidja99100

pre oko 2 sata

odlican igrac nema sta

meda rashord mar

pre oko 2 sata

Ovaj izgleda kao embid
k

klog

pre oko 3 sata

Čitajući vesti imam utisak da će Fener naredne godine imati 145 igrača