Komentari na vest
Džejson Kid: Svi igrači sede iza klupe povređeni, neki ne mogu da hodaju
s
sta?
pre preko 1 godinu
karma...
S
Slaba odbrana
pre preko 1 godinu
sta?-Čuj karma.Dalas je i pre nego što si trejdovali Luku imao problema sa povredama,uostalom i Luka je bio povredjen.Šta će biti ako se Luka ponovo povredi,on nije odigrao nijednu celu sezonu u NBA,jel i to karma.


.jpg.webp)

_Cropped.jpg.webp)
.jpg.webp)


.jpg.webp)