Komentari na vest

Džejms u epizodi nikad nije kasno: Sa 35 godina pozvan u reprezentaciju Amerike

P

Ppppo

pre oko 16 sati

Imate ne spisku i Met Rajana koji je igrao u Dubaiju ove sezone, tj zapravo nije ni igrao ali je bio u timu…
d

dokile

pre oko 17 sati

Ako nista drugo,ostace zabelezeno da je igrao i za reprezentaciju...
s

spitfire

pre oko 18 sati

haha kakva komedija sa njima

mozzart-gost

pre oko 18 sati

Koliko su jaki da zovu i veterane. Šale se sa ostatkom sveta.

Nemanja Milijanovic

pre oko 18 sati

Kad su u mogućnosti ovako da se zezanje, zašto da ne

Dacha90

pre oko 18 sati

procenjivanje celog sveta, sramota

Ivan Andrejic

pre oko 18 sati

Rano su ga pozvali trebali su jos malo da sacekaju

jovan1111

pre oko 20 sati

pa i ovi ima da razbiju sve

Ikebana

pre oko 21 sati

Zvali ga da popune broj,oni ni ne vole nista sem olimpijskih igara
P

Predikat

pre oko 22 sata

moze da im nosi peskire i da kupi opremu na kraju utakmice
z

zorz74

pre oko 23 sata

Baš imaju šaren tim, a i njegov zenit je davno prošao

bgdbgd

pre oko 23 sata

Dzej Haf ozbiljan centar, moze i prvi da bude u pola nba ekipa

Amir Tuzlic

pre oko 23 sata

Nikad nije kasno da zaigra ako želi 👍
v

veljkonii

pre oko 24 sata

sta radi lik brate a igracina
N

Nikola2

pre oko 24 sata

Ovi amerikanci su stvarno cirkus
b

boogie05

pre oko 24 sata

preooozbiljna igracina

KrisLass

pre oko 24 sata

Dok se spakuje, ide penzija

Zika Zika

pre 1 dan

bice veliko interesovanje
g

goksi63

pre 1 dan

Samo pare nista grb klub navijaci samo pare pare parw

kolekole57

pre 1 dan

Respektablina ekipa i ovako
A

Aleksandar Denic

pre 1 dan

Placenik klasican

Predrag Blagojevic

pre 1 dan

U kakvoj ligi igra srozo sam sebe

zeljko markovic

pre 1 dan

Pominjao se i Pao,ali to su sve nagadjanja.Gde god bude igrao i igrao timski za taj tm biċe dobro.Ovako kada krene dabselja ,ne da nikom odma loşa atmosfera u klubu.Srertno u daljoj karijeri james.

Aki Grk

pre 1 dan

Bolje da je birao neku manju drzavu da bude naturalizovan igrac, vise bi postigao

Aleksandar Dilparic

pre 1 dan

Pa dobro bolje ikad nego nikad

Valent

pre 1 dan

Opa novosti pa zvezde nba ne treba da se zamaraju bolje je da oni igraju

planaue031@gmail.com

pre 1 dan

Sto da ne, zasluzuje , nije los igrac.

kiki044

pre 1 dan

Po prvi put za citave odigrane kosarkske utakmica nastupa za usa po meni

Aleks2001

pre 1 dan

Opa novosti pa zvezde nba ne treba da se zamaraju bolje je da oni igraju

Mita

pre 1 dan

Ja se ne bi pojavio na njegovom mestu

Mozzart Nalog

pre 1 dan

svaka cast,sa 35 igra kao da mu je 20
V

Vlada9111

pre 1 dan

Lik je veciti gubitnik...