Komentari na vest

Duško Ivanović preuzeo Zenit

N

Nikola27A

pre oko 16 sati

sve najbolje u zenitu i brz povratak u evroligu

Izbistanin

pre 1 dan

dule da te nisu oterli gde bi zvezdi bio kraj

Dakara

pre 1 dan

Puno sreće za Duška u Zenitu, pa da se okiti titulom VTB lige na kraju sezone !!!

Aleksandar Dimitrijevic

pre 1 dan

Strašan trener,zaslužuje bolji klub i ugovor,bice bolje.

Smiljka Zivanovic

pre 1 dan

Odličan trener,imaće Zenit dobru sezonu uz još koje pojačanje.

markinjos4

pre 1 dan

iznenadjujuca je duzina ugovora

Predrag Blagojevic

pre 1 dan

Nece Evroligu ni videti svaka cast razumem ga
g

goksi63

pre 1 dan

Odlazak u rusku kosarku je samo zbog novca jer ekipe ne igraju evro takmicenja

Sanja Cvetkovic

pre 1 dan

Neka je sa srećom želimo sreću, dobar trener svaka čast
P

Papu Gomez

pre 1 dan

Иде мало да ужива тамо

Maleficent

pre 1 dan

Moze mu se,bas ga briga

Драгана Косић Ех Јовић

pre 1 dan

neka tamo i ostane, sledeća destinacija neki Sibir
S

Sunking

pre 1 dan

ovaj počeo kao Lalatović... svaka dva meseca novi klub
Н

Нигде везе

pre oko 23 sata

Поредити Душкову и Ненадову озбиљност је немогуће. Покушајте поредити Лалата и Теа, можда испадне нешто занимљиво на тему озбиљности.
K

Kuki2121

pre 1 dan

zenit u evroligi??

ShoMi_1994

pre 1 dan

Srećno Duško!!!

mladen misic

pre 1 dan

Dovode samo Zvezdine bivše