Durent neće u San Francisko, ostaju mu samo još dve opcije
Vreme čitanja: 1min | čet. 06.02.25. | 02:07
Voriorsi bi mogli da ga uzmu ukoliko se dogovore sa Sansima, ali žele da ispoštuju njegovu volju
Novi zaokret kada su u pitanje glasine o sudbini jednog od najboljih igrača NBA lige - Kevina Durenta (36)! Kako javlja ESPN-ov insajder Brajan Vindhorst, veteran nije raspoložen za povratak među Golden Stejt Voriorse, tako da mu sada ostaju samo još dve opcije.
"Voriorsi su bili veoma angažovani tokom protekle nedelje, želeli su po svaku cenu da dođu do Durenta, međutim on im je poručio da nema nameru da se vraća", tvrde izvori bliski igraču.
Izabrane vesti
Zanimljivo da superstar Finiks Sansa nema klauzulu o zabrani trejda, u prevodu, Golden Stejt bi mogao da ga uzme ukoliko se dogovori sa Sansima, ali prema poslednjim informacija to se neće dogoditi, jer stav čelnih ljude franšize iz San Franciska je da im nije potrebna nezadovoljna skupocena zvezda.
Prema Vindhorstu, do kraja trejd perioda (sutra), Durent bi mogao da završi samo još u Majamiju (verovatno u razmeni za Džimija Batlera i dodatne pikove), ili da ostane u Arizoni.
Kevin Dirent ove sezone beleži 26,9 poena po meču, 6,1 skok i 4,2 asistencije.