Komentari na vest

Dubai najgori kad je bilo najvažnije: Efesova neočekivana usluga Zvezdi

Z

Zera666

pre 3 meseca

Bravo turci,nesto i od vas dobro
P

Predrag Petrovic

pre 3 meseca

ocajno su odigrali
g

goxy997

pre 3 meseca

Racunica je apsolutno prosta, ako ocemo u top 8, u narednih 3 utakmice trebamo da pobedimo 2. Dal cemo prvo real pobediti, pa onda jos jednu, ili cemo protiv njih izgubiti pa cemo morati 2 da pobedimo, videcemo
D

Duki4ever

pre 3 meseca

Od dubaija ostala samo čokolada i ništa više!
i

info00

pre 3 meseca

Dubai zadnju ne igra u Sarajevu, vec u Zenici protiv Valensije

nikoladj789

pre 3 meseca

kme kmeeee

Jelena Maksimovic

pre 3 meseca

Samo napred
C

Cercil

pre 3 meseca

Dobro je da se ovo desilo hvala dubaiju al svakako bolje zvezda nego da ide dubai
D

Donderstormen

pre 3 meseca

Raspali Dubai važio za sigurnog favorita!
J

Joomla1020

pre 3 meseca

Baš veštački klub. Sve pokazali večeras.

Ali Dobro

pre 3 meseca

Mamu vam vasu samo vas sam cekao na tiketu

Marko Ostojic

pre 3 meseca

E sramot aod koga Partizan gubi
D

DraganKojic

pre 3 meseca

Šta kaže Mujo sigurno vidim Dubai u plej ofu?
j

jovanadim

pre 3 meseca

pa nebih rekla da je slaba ekipa
j

jelajkp

pre 3 meseca

Lepe vesti za zvezdu a i za kladionice

GostO

pre 3 meseca

Hvala Efesu! Nadao sam se da ce Dubai da kiksne, ali sam se vise uzdao u Valensiju nego u Efes.

Aleks2001

pre 3 meseca

Hvala efesu pomogli su nam

Jovana Nemanja

pre 3 meseca

Ma nisu

Dakara

pre 3 meseca

Komentarisao sam o ovakvom ishodu u Sarajevu

armina7

pre 3 meseca

hvala za efes
D

Danny85

pre 3 meseca

Provuce se Zvezda kroz iglene usi 😅
1

1234567891011

pre 3 meseca

Шта 'оћеш,и партизаи је у топ 16😎

Firga031

pre 3 meseca

Plasticni klub igra plasticno kad je najvaznije.Mrzim Zvezdu ali sramota bi bilo da ovakav klub udje u neku pricu za top 10 na ustrb Zvezde koja je odigrala sasvim solidnu sezonu.
j

jiop

pre 3 meseca

kako solidnu a Dubai nije solidnu za prvu sezonu u EL na pobedu jedni od drugih sta pricas ti
s

servlada85

pre 3 meseca

Dobro je za Zvezdu...
g

gagagaga12

pre 3 meseca

Bravooo
z

ziradj

pre 3 meseca

ma efes je zvezdin
Z

ZaRkOoO

pre 3 meseca

Ma takvi klubovi ne trebaju da prođu. Ko razume shvatiće.

misookrneta@gmail.com

pre 3 meseca

Konacno da i nas bog pogleda pa da nam bar nesto olaksa. Nadam se da prednost koju imamo 6 minuta pre kraja necemo prokockati.
G

Ghost5

pre 3 meseca

Ne vidim neku srecu za vas. S obzirom na zadnje kolo, vi cete verovatno zavrsiti deseti. To je najrealnije. Da pobede Barsa, Pao i Monako, imaju lake mécève kod kuce.
D

Dalibor CZ

pre 3 meseca

Imao je i Dubai lak mec.
n

nnovak

pre 3 meseca

Bravo

Cujo Zarko

pre 3 meseca

Ovo je dobro za zvezdu
m

milan62611

pre 3 meseca

Ide Zvezda sigurno u top 8
i

ivanstole

pre 3 meseca

Ovo su ekstra odigrali obezbedili zvezdi bar 10-to mesto

Milan Mihajlovic

pre 3 meseca

Dobro sto izgubili Dobro za zvezdu
m

ma da bre to

pre 3 meseca

ne moze toliko rez da se poklopi koliko mi mozemo sve da ukanalimo…obradovic ce trazi TO na +10 za asvel
D

Dandara

pre 3 meseca

Neka je sa srecom top ten i da odigrate jos jednu utakmicu
S

Storari23

pre 3 meseca

Boli, ne prestaje...
1

1234567891011

pre 3 meseca

Срећан и вама топ 16😎

Rekovich

pre 3 meseca

Dubai ABA liga nivo, prava je misterija kako su uopste i imali sansi za plej in...
L

Limar nece doci

pre 3 meseca

Jos veceras se zahvaliti Sasi Obradovicu i uruciti mu otkaz!
K

Kepavi10

pre 3 meseca

Dobro je ispoštovali nas
R

Realno istina

pre 3 meseca

Tako to ide. Ni Asvel ne igra rekreativno na radost komsija.

Gost55

pre 3 meseca

Bravo Efes, odlične vesti.
K

Kakav Dubai

pre 3 meseca

Ovaj Dubai je prosečna ekipa, ne znam kako su uopšte na 11.mestu sa ABA igračima iz Budućnosti, Mege, Partizana i Zvezde. Kamenjaš, Rajt, Kordić, pa i Petrušev i Avramović nisu igrači ni za Play-in, a kamoli za nešto više.
D

Dandara

pre 3 meseca

Raspade se dubai kad im najvise treba
S

Sambo

pre 3 meseca

Svaka castt Efesu jedna od rijetkih ekipa koja nikad kalkulisala nije.

Violeta Neskovic

pre 3 meseca

Ima Boga 👌👌👌
6

626266w

pre 3 meseca

cestitam top 10 najmanje svima koji slaveeee, samo da ovi nasi ne upropaste a ne bi me cudilo. AJMO BREEEEEEEEE kakav dubaiii i seici
s

stevan banjica

pre 3 meseca

sta slavis druze jos asvel dobili nismo