.jpg.webp)
Dubai lansirao peto pojačanje: Još jedan centar u rotaciji
Vreme čitanja: 1min | pon. 14.07.25. | 12:33
Stigao je doskorašnji igrač Monaka
Nastavlja se veliko spremanje Dubaija pred debi u Evroligi, pa je tako ozvaničeno i peto pojačanje ovog leta. Stigao je doskorašnji centar Monaka – Mam Žaite.
Povremeni francuski reprezentativac potpisao je ugovor i njegov transfer je ozvaničen, samo nije otkriveno na koji vremenski period. Mada se pretpostavlja da je u pitanju dvogodišnja saradnja.
Izabrane vesti
Dubai je tako doveo još jednog centra u rotaciji posle Kenana Kamenjaša, čime je nadoknadio odlaske Ahmeta Duverioglua i Džerija Butsijela, mada se očekuje dolazak još jedne 'petice' kako bi tim Jurice Golemca imao potrebnu širinu za predstojeću sezonu.
Slovenački stručnjak dobija centra sa trogodišnjim iskustvom u Evroligi, uključujući i Fajnal for. Prošle sezone igrao je prosečno 15 minuta uz učinak od 7,5 poena i četiri skoka. Tokom protekle tri godine skupio je ukupno 89 evropskih utakmica i maltene nije mnogo odsustovao sa terena.
Pre Evrolige, imao je sjajnu sezonu u Evrokupu sa Virtusom. Osvojio je trofej i bio proglašen za najkorisnijeg igrača.
Komentari / Podeli vest
tagovi
Obaveštavaj me
