Komentari na vest

Dubai je obaveza za trofej, a i nečija poslednja audicija

G

Grom Grom

pre 20 dana

Pa šta god da bude Partizan i jeste najbolji u regionu Dubai svakako nije iz regiona.
P

Predrag Petrovic

pre 20 dana

ma osvajamo ovo sa pola gasa 🤍🖤

Sloba

pre 21 dana

nije istina ovo al ok

Kurcslus

pre 21 dana

Uskoro pocinje prelazni rok a to mi vec godinama teze pada od same sezone.

Ivana Radovanovic

pre 21 dana

Ovo će biti jebadaa
@

@ssss

pre 21 dana

I Vašington i Braun su igrači bez košarkaške inteligencije.Skoreri kojima kada ne ide šut kao da ne postoje na terenu.
G

Grobaraus

pre 21 dana

Dubai osvaja aba ligu zato se igra kod nijh poslednja utakmicu, pazi sta vam kazem. Sve namestano
N

Nini3112

pre 21 dana

Dobija Dubai sa pola gasa

Nikola Jovanovic

pre 21 dana

Sta god da se desi Vašington mora da ide
m

mrnjaooo

pre 21 dana

..u dubai i da im strpa sepet koseva. :D

milkica12

pre 21 dana

Partizan ovo sihgurno uzima pobeda je njegova
M

Markocicin

pre 21 dana

Partizan ovo lagano osvaja

dusann55555

pre 21 dana

Dubai je ovde blagi favorit ali Partizan igra odlicno u Aba ligi cele sezone pa ko zna videcemo moze svasta da bude

Dejan Osmanovic

pre 21 dana

Ma kakvi Dubai je jaci sigurno!!!
G

Gosn. Penjeroja

pre 21 dana

Opet pojedinci hoce Zeljka Obradovica na klupi. Bukv nista uradio nije sem osvajanja Abe i jednom igrao seriju sa Realom.. Pa red je da neko drugi pokusa nesto. Ja ne mogu Obradovica vise ni slusati ni gledati. Covijek samo urlice na igrace i eto izggubio je svlacionicu sto se kaze i otisao. To je to. Ajmo sad s Penjerojom nesto da vise da uradimo. Sta se nazadujete na Obradovica. Smarate, pustite covijeka vise.
P

Petar1225

pre 21 dana

bice zanimljiva serija svakako
c

chicalozzi

pre 21 dana

dubai je bas zagrizao za abu
а

анти бот

pre 21 dana

Епилог сезоне 2025/26 - трофеји: Црвена Звезда - КУП Спартак - КЛС Дубаји - АБА
N

Niki1

pre 21 dana

dubai ako ovako nastavi bice bolji od partizana

Mirko Zlatanović

pre 21 dana

ozbiljna ekipa jps koje po jačanje i top su
J

Janaćko

pre 21 dana

Ija sebse slažem još kojte po jača nje pa na pad na titululu
G

Grobarcina

pre 21 dana

Partizan pravi brejk i osvaja Aba Ligu 🏀💪🖤🤍🏆

Leukemija

pre 21 dana

Bice tesko al mislim da ce Partizan da pobedi
a

andja v

pre 21 dana

dubai svake godine biće sve bolji
N

Nenica

pre 21 dana

dubai ozbiljna ekipa odlicni

Milovan Jokic

pre 21 dana

Osvaja partizan lagano

milandj8686@gmail.com

pre 21 dana

dubai osvaja verovatno

Savo Vukovic

pre 21 dana

Пењароја ће са Мијатовићем истим авионом у Шпањолску

milan98838@gmail.com

pre 21 dana

Ako dozvole da Dubai osvoji ligu onda stvarno treba napraviti ciscenje, jer ne bi imalo smisla. Ok momci igraju kosarku ali Partizan je Partizan
G

Gost233

pre 21 dana

Šta se čeka? Dovodite te igrače za narednu godinu. I da, napred Partizan!
E

Ej

pre 21 dana

Moraju da pobede, to je naša liga...
O

Odlazi penje

pre 21 dana

Penjeroja još jednom pokazao kakva je neznalica posle Mege i 22 razlike sada ga FMP razbija u paramparčad i ako FMP ima tim koji vredi kao Lakić
j

jeste bas

pre 21 dana

kao lakic hahaha, sam barna ima veca primanja od lakica.
S

Skocajic

pre 21 dana

Komentare tipa ko da ostane ko da ide posle velikog finala. Bruks je mozda dobar kosgeter medjutim lik otisao u Asvel za vecu lovu.

milosveca@gmail.com

pre 21 dana

haahhahaah. komedija od kluba najveci uspeh im da dobiju Zvezdu
Z

Zveki Karaburma

pre 21 dana

Hahaha pa sta ces vise od toga🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧹🧻🧻🧻🧻🧻

FiumenBG

pre 21 dana

mislim da to partizan osvaja , nece biti lako ali bas zbog te audicije da ce vise da se zapale za trofel od pustinjaka
K

Kme kme

pre 21 dana

Uvek je neko drugi kriv.. Sad je to Asvel. Ajde da se vratimo u 15. maj gde je Armoni Bruks naznacio da zeli da se takmici i da ima kompetitavan sastav. Intervju sa italijanskog portala prevela jedna domaca bivsa sportska televizija. Dakle, osim sto je Asvel ponudio veci ugovor, ocigledno su predstavili projekat za narednu godinu. Sto nam govori da u Partizanu nije slucaj. Ne treba biti mnogo pametan pa zakljuciti da ce Partizan uz Karlika imati jos 2-3 el kvalitetna igraca, ostali ce biti evrokup nivo. Vecina iz Miskove agencije. Samo cetiri poslednja pojacanja Partizana nam dolaze iz Beobasketa (Radanov, Lovernj, Tanaskovic i Alman). Nema Zeljka=nema sezonskih=nema budzeta
B

Bljuc

pre 21 dana

Penjeroja ispao od Mege i fmp-a ubedljivo nema ni jedan tekst o tome, Da je zvezdin trener tako ispao bile bi stranice i stranice toga tekstova i tekstova ..
B

Bljakk

pre 21 dana

Penjeroja ispao od Mege i fmp-a ubedljivo nema ni jedan tekst o tome, Da je zvezdin trener tako ispao bile bi stranice i stranice toga
L

Limar2

pre 21 dana

Partizan ima bedan budzet za sl sezonu, u rangu Asvela prethodnih godina. Jad beda limar mora da ide!
G

Gosttt

pre 21 dana

Nema, zato ima dva igraca od 3,5 miliona, jednog od 4-5 miliona, i dovode jos par njih za 2,5 miliona... Ne brini se, drzava placa.
L

Limarr

pre 21 dana

Partizan nema budzet za sl sezonu. Nece prodati ti 600sezonslih
H

Hdhciaoz

pre 21 dana

Treba braco da izadjemo I da oteramo limara i tjt zeljka da vratimo!!
D

Dzi

pre 21 dana

zeljka za dozivotnog predsednika sfrjsd partizan
H

Hajxjcjd

pre 21 dana

Sve dok je limar tu partizan nece nikad napraviti dobar tim.
O

Ostojajshd

pre 21 dana

Treba da se ugasimo kao u fkp
U

Urisk

pre 21 dana

Pre mesec dana bila Druga prica kako cemo dovesti jos par kapitalaca.. sad ovo jad i beda

Dejan Nikolic

pre 21 dana

Dubai vestacka ekipa
L

Lolyr

pre 21 dana

Mozzartsport pre meeec dana pise brooks treba samo papir da potpise 😀 i pored toga partizan ce dovesti jos par kapitalaca hahahaha sad pise se drugo..
G

Gosttt

pre 21 dana

Ja ne sumnjam da ce Partizanova sezona biti uspesna, cak i ako Dubai osvoji ABA ligu.