Komentari na vest

Draft koji može da promeni NBA ligu

Uskekruske

pre 31 minuta

Bice Exstra draft

Mihajlo Milenkovic

pre 31 minuta

Bice ovo dobro za gledanje, nadamo se promenama ali pozitivnim naravno.
I

Ilic novak

pre 35 minuta

Bogami zamrseno
S

Stividzi

pre 44 minute

Au bice ludnica na draftu, sta ocekujete?
J

Joksa1986

pre oko 1 sat

Bullsi trenutno imaju potencijal da za 2 godine budu ono sto je Oklahoma ili SA Spurs danas, mlad i talentovan tim a sa dosta keša u SC 👍 Jones, Gidi, Buzelis, Wilson i Claxton + na klupi sve mladi igraci sa max 26-27 godina a vecina oko 21-22, top tim,mlad i moderan trener, novi i mlad GM, totalan reset Franšize 👍 Nemojte zaboravit da Bullsi veceras osim 4 pika imaju i 15 pika (vjerovatno Cameron Carr)👍 + 30+ milina u SC + spremnog Wilijamsa za trejd(koji otvara jos 20 miliina u SC) ...i ono najbitnije nemaju naduvane ugovore, najplaceniji su Gidi i Claxton sa po 25 godisnje sto je za danasnji nivo NBA smijesno jer poredjena radi jedan nas Bogdan sad vec veteran u NBA (34 godine) ima 18,5 milion godisnje 😉, a ostali osim njih dvojice sve ruki ugovori 😉, znaci samo nebo je granica + Bullsi su trenutno fransiza sa najvise pikova druge runde u narednih 5 godina(ja misim cak 14 pikova) sto daje ogromnu moc za trejdove i nadogradnju u buducnosti 😉👍 PS: veceras od 60 pikova Bullsi biraju 4 puta(dva pika prve runde i dva pika druge runde) 👍

Sloba

pre oko 2 sata

bice ekstra draft
P

Peroslav

pre oko 2 sata

Definitivno draft je jedna od najboljih stvari koju su napravili zato što mogu da se ukrste više ekipa koje imaju izuzetne performanse

SKIZ

pre oko 1 sat

Шта причаш брате мој добри

stefanaa14

pre oko 3 sata

samo jokic to moze, niko drugi

1400

pre oko 3 sata

Boozer možda i najsigurnija opcija trenutno, košarkaški je najviše sazreo na koledžu, ali Dibantsi je nebo granica. Krilo od 205cm ima kreaciju šuta i jeben atleticizam. Peterson je dobar ali takvih bekova će uvek biti i bilo ih je u prošlim draftovima i tanka priča.
J

Joksa1986

pre oko 1 sat

Ja da sam GM uvijek bi pre birao Wilsona nego Boozera, ne zato sto je bolji vec zato sto je raznovrsniji i sto ima puno veci stepen nadogradnje. Boozer je vec isklesan igrac,on sa 206 nece dominirati na 5 a nema tijelo da igra u NBA 4, tako da ce morati da ga vadi sut za tri, da siri i sutira i da puno zida, sa druge strane imas Wilsona koji je fakticki fizicki zivotinja, doslovce, covjek koji je visok a lagan, trci kao bek, ruke do poda, brz, skace, igra odbranu, kuca sve sto je oko obruca na 3 metra, mozes da ga kombinujes i na 4 i na 5 mada ce vjerovatno biti 4 👍 Jos nesto, Wilsonu Bullsi lijezu kao budali samar, dok pitanje kako ce Memfisu leci Boozer jer imaju Edeja 👍 Najvise Wilsonu ce se obradovati Gidi 😂, to ce Gidiju dici asistencije bar jos za 3-4 asista po utakmici jos nego do sad 😂 PETORKA : Gidi, Carr, Buzelis, Wilson i Claxton uz Essenguea, Dilighama, Jonesa, Okora, Milera, Smitha, Kolinsa, brutalno, svi trce, svi sutiraji, svi kucamu, svi igraju odbranu, bice to NBA tim nalik na Evropski Pariz, i sam Splitter dolazi iz tog sistema 👍
M

Marko989

pre oko 3 sata

Da da kao i svake godine

Biki123

pre oko 3 sata

Jedino jokic može da promeni NBA ligu
x

xnxx

pre oko 3 sata

nije to 2003 pa da menja ligu

Petar Lukić

pre oko 3 sata

Teško da će nadmašiti čuvenu 2003 generaciju
2

2003

pre oko 3 sata

Osim 4 od prvih 5 pikova, 2003 je jedan od gorih draftova ikada