Komentari na vest

Dončićev klub zvaće se Roma SPQR, želje Simonović, Tonut i Manion

Isa Peric

pre oko 2 sata

Velika je razlika u shvatanju kosarke ( a jos bitnija razlika u novcu) izmedju Evropske i NBA kosarke !. Tesko se tu moze naci neka saglasnost !

MisoK

pre oko 6 sati

CANNE Doncic je izabrao Rim jer je ranije to bio grad lepe kosarke. Sada koristi Rim jer nema velikih imena tamo pa ce to ikoristiti.
D

Deportivo

pre oko 6 sati

Deluje vise turski ako cemo pravo...Romaspor.U turskoj bi to preveli kao romsko sportsko drustvo :)
E

Ej

pre oko 7 sati

Lottomatica roma...

dejan.arsic.88@gmail.com

pre oko 7 sati

Како се све приближава америчким вредностима, питам се шта ће следеће да упропадте зарад пара...

Tina Mirkovic

pre oko 7 sati

ahahhahahahahaha

meda rashord mar

pre oko 8 sati

Resio i Doncic da ucestvuje u unistavanju kosarke u Evropi pa zove NBA da dodje

PersilUni

pre oko 8 sati

Resio i Doncic da ucestvuje u unistavanju kosarke u Evropi pa zove NBA da dodje
B

Bilosta1

pre oko 8 sati

Sta li Doncicu treba da pravi ovaj cirkus. Kakve veze on ima sa Rimom. Svasta. Tako ce i da prodju. Za 3 godine katanac.
O

Opp

pre oko 8 sati

A što, da neće možda da dođe ovde, pa da ulaže u Zvezdu, Cibonu ili Bosnu...???

Scaloneta

pre oko 8 sati

S obzirom na ime kluba, tehnički direktor mora biti Tiosav Purić