Komentari na vest
Dončićev klub zvaće se Roma SPQR, želje Simonović, Tonut i Manion
Isa Peric
pre oko 2 sata
Velika je razlika u shvatanju kosarke ( a jos bitnija razlika u novcu) izmedju Evropske i NBA kosarke !. Tesko se tu moze naci neka saglasnost !
MisoK
pre oko 6 sati
CANNE
Doncic je izabrao Rim jer je ranije to bio grad lepe kosarke. Sada koristi Rim jer nema velikih imena tamo pa ce to ikoristiti.
D
Deportivo
pre oko 6 sati
Deluje vise turski ako cemo pravo...Romaspor.U turskoj bi to preveli kao romsko sportsko drustvo :)
E
Ej
pre oko 7 sati
Lottomatica roma...
dejan.arsic.88@gmail.com
pre oko 7 sati
Како се све приближава америчким вредностима, питам се шта ће следеће да упропадте зарад пара...
Tina Mirkovic
pre oko 7 sati
ahahhahahahahaha
meda rashord mar
pre oko 8 sati
Resio i Doncic da ucestvuje u unistavanju kosarke u Evropi pa zove NBA da dodje
PersilUni
pre oko 8 sati
Resio i Doncic da ucestvuje u unistavanju kosarke u Evropi pa zove NBA da dodje
B
Bilosta1
pre oko 8 sati
Sta li Doncicu treba da pravi ovaj cirkus. Kakve veze on ima sa Rimom. Svasta. Tako ce i da prodju. Za 3 godine katanac.
O
Opp
pre oko 8 sati
A što, da neće možda da dođe ovde, pa da ulaže u Zvezdu, Cibonu ili Bosnu...???
Scaloneta
pre oko 8 sati
S obzirom na ime kluba, tehnički direktor mora biti Tiosav Purić








